czwartek, 01 wrzesień 2022 14:19

Seks po porodzie czy to problem?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
seks po porodzie gentlewoman seks po porodzie gentlewoman pixabay

Dzisiaj warto zwrócić uwagę na fakt, że kobiety zwłaszcza po kilku ciążach często tracą zainteresowanie stosunkiem z partnerem. Jak się okazuje, problem ten jest, o wiele bardziej skomplikowany i złożony niż mogłoby się z początku wydawać.

Trzeba jednak powiedzieć szczerze, że kobieta posiadająca dzieci bardzo często jest zmęczona i nie posiada tego samego wigoru co kiedyś, przez co zainteresowanie sprawami seksualnymi wydaje się schodzić na dalszy plan. Jakby nie patrzeć w takich sytuacjach to właśnie wychowanie dziecka wydaje się bardziej istotną kwestią niż namiętność, przez co mężczyźni bardzo często mogą odczuwać pewne odrzucenie lub też nawet niechęć partnerki do zaspokojenia wspólnych potrzeb.

Powrót do intymności to trudna droga dla kobiety.

Oczywiście w tym przypadku niechęć ta może, również być spowodowana zmianom samego ciała przez to partnerka czuje się nieatrakcyjna dla mężczyzny zwłaszcza zaraz po porodzie, gdy ciało nie wróciło jeszcze do swoich kształtów sprzed ciąży. To również problem, który może dotyczyć tej sytuacji. Jak się okazuje, co tak naprawdę wszystkie czynniki mogą, odgrywać tutaj zasadniczą rolę nie da się jednak ukryć, że to partner powinien w odpowiedni sposób porozmawiać z kobietą na ten temat oraz są ważniejsze starać się, aby wspomniana namiętność znów wróciła do sypialni.

Rozmowa z partnerem wiele zmienia.

W tym wypadku nie warto szukać innego rozwiązania, tylko trzeba po prostu kobietę na nowo zainteresować i sprawić, że pomimo tylu obowiązków nadal będzie miała ona ochotę na bliskość ze swoim partnerem. Jak się okazuje, to wszystko można zrobić, to jedynie partner powinien w odpowiedni sposób starać się wzbudzić na nowo ten ogień w kobiecie. Więcej na temat stosunku po porodzie dowiemy się na stronie https://gentlewoman.eu/czy-seks-po-porodzie-w-ogole-istnieje-gentlewoman/. Mimo wszystko panowie muszą zrozumieć, że dla kobiety czas zaraz po ciąży może być trudny i odpowiednie zrozumienie ze strony partnera, jest w stanie odmienić złą sytuację. Powrót do aktywności seksualnej jest możliwy po ciąży, wystarczy jedynie pomóc kobiecie dojść do siebie.

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54