piątek, 25 marzec 2022 18:46

Gdzie w Warszawie można kupić alkomat?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
testery trzeźwości testery trzeźwości pixabay

Budzisz się po suto zakrapianej imprezie i zastanawiasz się, czy już możesz prowadzić samochód albo pojawić się w pracy, czy na uczelni?

Wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko odpowiedzialnie podejść do sprawy. Musisz pozbyć się wszelkich wątpliwości i mieć pewność, że Twój stan trzeźwości pozwala Ci już na podjecie codziennych obowiązków.

Alkomat to drobne urządzenie, które przyjdzie Ci z pomocą. Elektroniczny przyrząd służy do określenia zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Można również tak ustawić alkomat, żeby odczytywał zawartość alkoholu we krwi. Urządzenia te dzielimy na alkomaty elektrochemiczne oraz półprzewodnikowe.

Alkomat w służbie trzeźwości na drogach i miejscach pracy

O tym, jak ważne jest bezpieczeństwo komunikacyjne, nie trzeba nikogo przekonywać. Niestety nietrzeźwi kierowcy to nadal plaga naszych dróg. To oni najczęściej powodują niebezpieczne kolizje drogowe.

Pijany kierowca to zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Testery trzeźwości to niezbędny przedmiot, z którym służby mundurowe funkcjonują na co dzień.

Z problemem nietrzeźwości borykają się też przedsiębiorcy. Tę niechlubną etykietę przypisaną mają głównie pracownicy w sektorze budowlanym. Zgodnie z przepisami to właściciel firmy odpowiada za swoich pracowników i tym samym za bezpieczeństwo na placu budowy.

Warto mieć pod ręką tester trzeźwości. Gdy tylko najdą Cię wątpliwości co to stanu trzeźwości Twojego pracownika, sięgnij po alkomat.

Gdzie można kupić alkomat

Jednorazowe alkomaty można już nabyć niemal wszędzie- w marketach, stacjach benzynowych czy aptekach. Jednak jeżeli zakupujemy alkomaty dla firmy czy służb mundurowych, warto postawić na sprawdzony, dobrej jakości sprzęt.

Warto sięgnąć po znaną markę i nabyć ją u autoryzowanego dystrybutora. Oferty firm sprzedających testery trzeźwości są zróżnicowane i rozbudowane. Interesują Cię urządzenia szybkie i dokładne w pomiarach? Szukasz profesjonalnego sprzętu dla policji, straży miejskiej, a może na użytek prywatny bądź dla swojego przedsiębiorstwa?

Alkomaty Warszawa

W Warszawie istnieje wiele stacjonarnych sklepów, gdzie można nabyć nie tylko alkomaty, ale też wykonać ich kalibrację. Sensor alkomatu, który notorycznie się zużywa, powinien być regularnie kalibrowany. Taką usługę można wykonać na miejscu. Dzięki temu masz pewność, że alkomat ponownie będzie wskazywać poprawne wyniki.

Punkty w stolicy, gdzie można nabyć testery trzeźwości, to gwarancja szybkiej, kompleksowej i sprawnej usługi.

Sklepy są większą gwarancją wysokiej jakości produktów niż niesprawdzone sklepy internetowe.

 • Klockownia na warszawskim Bemowie - nowa atrakcja dla dzieci
  Klockownia na warszawskim Bemowie - nowa atrakcja dla dzieci

  Warszawa, zyska niebawem nową atrakcję, która zrewolucjonizuje sposób, w jaki dzieci spędzają wolny czas. Już 1 czerwca, w Dzień Dziecka, na ulicy Górczewskiej 218 zostanie otwarte największe w Polsce centrum edukacyjno – rozrywkowe, skierowane do najmłodszych - Klockownia. Inicjatywa ta, zlokalizowana w miejscu byłego supermarketu Tesco, obiecuje dostarczyć dzieciom nieskończoną ilość radości i kreatywnego wyzwania.

  Napisano poniedziałek, 20 maj 2024 09:45
 • Tragedia na warszawskim Mokotowie - zatrzymano syna ofiary
  Tragedia na warszawskim Mokotowie - zatrzymano syna ofiary

  W piątek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, poinformował o zatrzymaniu 50 - letniego mężczyzny, podejrzewanego o zabójstwo swojej 84 - letniej matki. Ciało kobiety, znaleziono w bloku mieszkalnym na warszawskim Mokotowie. Trwa śledztwo, mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności, tego tragicznego wydarzenia.

  Napisano piątek, 17 maj 2024 08:06
 • Warszawa - pozwolenie na użytkowanie budynku przy Śródziemnomorskiej 37
  Warszawa - pozwolenie na użytkowanie budynku przy Śródziemnomorskiej 37

  Nadzór budowlany, odgrywa ważną rolę w procesie budowy budynków, ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwa i zgodność realizowanych inwestycji, z aktualnie obowiązującymi przepisami. Przypadek budynku przy ulicy Śródziemnomorskiej 37, na warszawskim Mokotowie jest przykładem skomplikowanej drogi, jaką niekiedy musi przejść projekt deweloperski, od momentu planowania, po finalne oddanie do użytku.

  Napisano środa, 15 maj 2024 17:21
 • Nowa siedziba warszawskiego Urzędu Pracy - centrum Woli  
  Nowa siedziba warszawskiego Urzędu Pracy - centrum Woli  

  W lipcu tego roku, niektórych mieszkańców stolicy, czeka znacząca zmiana, dotycząca organizacji wsparcia na rynku pracy. Urząd Pracy m.st. Warszawy, przenosi swoje usługi do nowego obiektu, co nie tylko oznacza zmianę adresu, ale również wyznacza nowe standardy w obsłudze klientów. Nowe "Centrum Kariery", zlokalizowane przy ulicy Kasprzaka 18/20 w dzielnicy Wola, ma stać się symbolem nowoczesnej i efektywnej pomocy, dla wszystkich poszukujących pracy, doradztwa zawodowego, szkoleń czy wsparcia w zakładaniu własnej działalności.

  Napisano wtorek, 14 maj 2024 16:40
 • To musisz wiedzieć, gdy kupujesz okulary ze szkłami Blue Control
  To musisz wiedzieć, gdy kupujesz okulary ze szkłami Blue Control

  Codziennie spędzasz godziny przed ekranami komputerów, smartfonów czy tabletów? Twoje oczy są więc narażone na niekorzystne działanie światła niebieskiego. Taka ekspozycja może prowadzić do poważnych dolegliwości. Z tego powodu coraz popularniejsze stają się szkła Blue Control. Zanim się na nie zdecydujesz, sprawdź, jak działają!

  Napisano wtorek, 14 maj 2024 13:08