piątek, 25 marzec 2022 18:46

Gdzie w Warszawie można kupić alkomat?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
testery trzeźwości testery trzeźwości pixabay

Budzisz się po suto zakrapianej imprezie i zastanawiasz się, czy już możesz prowadzić samochód albo pojawić się w pracy, czy na uczelni?

Wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko odpowiedzialnie podejść do sprawy. Musisz pozbyć się wszelkich wątpliwości i mieć pewność, że Twój stan trzeźwości pozwala Ci już na podjecie codziennych obowiązków.

Alkomat to drobne urządzenie, które przyjdzie Ci z pomocą. Elektroniczny przyrząd służy do określenia zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Można również tak ustawić alkomat, żeby odczytywał zawartość alkoholu we krwi. Urządzenia te dzielimy na alkomaty elektrochemiczne oraz półprzewodnikowe.

Alkomat w służbie trzeźwości na drogach i miejscach pracy

O tym, jak ważne jest bezpieczeństwo komunikacyjne, nie trzeba nikogo przekonywać. Niestety nietrzeźwi kierowcy to nadal plaga naszych dróg. To oni najczęściej powodują niebezpieczne kolizje drogowe.

Pijany kierowca to zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Testery trzeźwości to niezbędny przedmiot, z którym służby mundurowe funkcjonują na co dzień.

Z problemem nietrzeźwości borykają się też przedsiębiorcy. Tę niechlubną etykietę przypisaną mają głównie pracownicy w sektorze budowlanym. Zgodnie z przepisami to właściciel firmy odpowiada za swoich pracowników i tym samym za bezpieczeństwo na placu budowy.

Warto mieć pod ręką tester trzeźwości. Gdy tylko najdą Cię wątpliwości co to stanu trzeźwości Twojego pracownika, sięgnij po alkomat.

Gdzie można kupić alkomat

Jednorazowe alkomaty można już nabyć niemal wszędzie- w marketach, stacjach benzynowych czy aptekach. Jednak jeżeli zakupujemy alkomaty dla firmy czy służb mundurowych, warto postawić na sprawdzony, dobrej jakości sprzęt.

Warto sięgnąć po znaną markę i nabyć ją u autoryzowanego dystrybutora. Oferty firm sprzedających testery trzeźwości są zróżnicowane i rozbudowane. Interesują Cię urządzenia szybkie i dokładne w pomiarach? Szukasz profesjonalnego sprzętu dla policji, straży miejskiej, a może na użytek prywatny bądź dla swojego przedsiębiorstwa?

Alkomaty Warszawa

W Warszawie istnieje wiele stacjonarnych sklepów, gdzie można nabyć nie tylko alkomaty, ale też wykonać ich kalibrację. Sensor alkomatu, który notorycznie się zużywa, powinien być regularnie kalibrowany. Taką usługę można wykonać na miejscu. Dzięki temu masz pewność, że alkomat ponownie będzie wskazywać poprawne wyniki.

Punkty w stolicy, gdzie można nabyć testery trzeźwości, to gwarancja szybkiej, kompleksowej i sprawnej usługi.

Sklepy są większą gwarancją wysokiej jakości produktów niż niesprawdzone sklepy internetowe.

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54