piątek, 25 marzec 2022 18:46

Gdzie w Warszawie można kupić alkomat?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
testery trzeźwości testery trzeźwości pixabay

Budzisz się po suto zakrapianej imprezie i zastanawiasz się, czy już możesz prowadzić samochód albo pojawić się w pracy, czy na uczelni?

Wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko odpowiedzialnie podejść do sprawy. Musisz pozbyć się wszelkich wątpliwości i mieć pewność, że Twój stan trzeźwości pozwala Ci już na podjecie codziennych obowiązków.

Alkomat to drobne urządzenie, które przyjdzie Ci z pomocą. Elektroniczny przyrząd służy do określenia zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Można również tak ustawić alkomat, żeby odczytywał zawartość alkoholu we krwi. Urządzenia te dzielimy na alkomaty elektrochemiczne oraz półprzewodnikowe.

Alkomat w służbie trzeźwości na drogach i miejscach pracy

O tym, jak ważne jest bezpieczeństwo komunikacyjne, nie trzeba nikogo przekonywać. Niestety nietrzeźwi kierowcy to nadal plaga naszych dróg. To oni najczęściej powodują niebezpieczne kolizje drogowe.

Pijany kierowca to zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Testery trzeźwości to niezbędny przedmiot, z którym służby mundurowe funkcjonują na co dzień.

Z problemem nietrzeźwości borykają się też przedsiębiorcy. Tę niechlubną etykietę przypisaną mają głównie pracownicy w sektorze budowlanym. Zgodnie z przepisami to właściciel firmy odpowiada za swoich pracowników i tym samym za bezpieczeństwo na placu budowy.

Warto mieć pod ręką tester trzeźwości. Gdy tylko najdą Cię wątpliwości co to stanu trzeźwości Twojego pracownika, sięgnij po alkomat.

Gdzie można kupić alkomat

Jednorazowe alkomaty można już nabyć niemal wszędzie- w marketach, stacjach benzynowych czy aptekach. Jednak jeżeli zakupujemy alkomaty dla firmy czy służb mundurowych, warto postawić na sprawdzony, dobrej jakości sprzęt.

Warto sięgnąć po znaną markę i nabyć ją u autoryzowanego dystrybutora. Oferty firm sprzedających testery trzeźwości są zróżnicowane i rozbudowane. Interesują Cię urządzenia szybkie i dokładne w pomiarach? Szukasz profesjonalnego sprzętu dla policji, straży miejskiej, a może na użytek prywatny bądź dla swojego przedsiębiorstwa?

Alkomaty Warszawa

W Warszawie istnieje wiele stacjonarnych sklepów, gdzie można nabyć nie tylko alkomaty, ale też wykonać ich kalibrację. Sensor alkomatu, który notorycznie się zużywa, powinien być regularnie kalibrowany. Taką usługę można wykonać na miejscu. Dzięki temu masz pewność, że alkomat ponownie będzie wskazywać poprawne wyniki.

Punkty w stolicy, gdzie można nabyć testery trzeźwości, to gwarancja szybkiej, kompleksowej i sprawnej usługi.

Sklepy są większą gwarancją wysokiej jakości produktów niż niesprawdzone sklepy internetowe.

 • Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety
  Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety

  Zlewozmywaki kuchenne, podobnie jak pralki ładowane od przodu lub od góry czy kuchenki gazowe i elektryczne, budzą silne emocje i mają swoich zagorzałych zwolenników oraz przeciwników.

  Written on czwartek, 12 maj 2022 16:34
 • 4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz
  4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz

  Jesteś właścicielem zwierzaka? Niezależnie od jego gatunku, z pewnością zależy Ci na tym, aby Twój pupil był bezpieczny i cieszył się dobrym zdrowiem.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:17
 • Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?
  Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?

  Zanim podpiszemy umowę kredytową z bankiem, będziemy musieli przeanalizować i porównać co najmniej kilka ofert, tak aby wybrać najkorzystniejszą. W tym celu możemy odwiedzać poszczególne oddziały banków bądź udać się do eksperta kredytowego, który odpowie na wszystkie pytania związane z procesem kredytowania.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:13
 • Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania
  Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania

  Odbiór mieszkania to najbardziej oczekiwany moment całego, nieraz skomplikowanego procesu. Ważne jest, by wstępna radość nie sprawiła, że zapomnimy o skontrolowaniu bardzo istotnych rzeczy, które mogą być kluczowe, byśmy mogli w pełni cieszyć się wymarzonym zakupem i przeprowadzką w swoje cztery kąty. 

  Written on środa, 11 maj 2022 11:09
 • Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?
  Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?

  Obrzęki, zatrzymywanie się wody w organizmie czy cellulit wodny, to jedne ze wskazań do zabiegów presoterapii – pneumatycznego masażu uciskowego. Na czym polega zabieg? Jakie są inne wskazania do zabiegu? Czy zabieg presoterapii jest bolesny? Gdzie wykonać presoterapię w Warszawie?

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 09:48