piątek, 18 marzec 2022 18:56

Zadbaj o swoje ciało przed nadejściem lata!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
trener personalny trener personalny Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Sezon urlopowy oraz lato zbliża się wielkimi krokami, a Tobie wciąż nie udało się osiągnąć wymarzonej formy i sylwetki?

Jeżeli chcesz popracować nad swoim ciałem i kondycją - to ostatni moment, aby zdążyć z osiągnięciem celu! Poza odpowiednią dietą warto także rozważyć nawiązanie współpracy ze sprawdzonym trenerem personalnym. 

 1. Zacznij od diety
 2. Skorzystaj ze wsparcia trenera personalnego

Zacznij od diety

Czekasz z utęsknieniem na wakacyjny urlop, ale nie idzie to w parze z osiągnięciem upragnionej sylwetki? Warto wykorzystać czas, jaki Ci pozostał na podjęcie konkretnych działań, dzięki którym bez cienia skrępowania założysz strój kąpielowy. Punktem wyjściowym Twoich starań powinno być przejście na odpowiednią dietę. Z jednej strony nie powinna ona powodować u Ciebie poczucia głodu - w przeciwnym razie szybko jej zaniechasz i zaczniesz kompulsywnie sięgać po jedzenie. Warto zaczynać od metody małych kroków i stopniowo redukować przyjmowane kalorie. Praktyka jednoznacznie dowodzi, że odchudzanie nie musi wiązać się z ogromem wyrzeczeń, a dieta powinna być zbilansowana.

Skorzystaj ze wsparcia trenera personalnego

Bez względu na to, czy masz doświadczenie w uczęszczaniu na siłownię oraz w praktykowaniu aktywności fizycznej - warto na początku swojej przygody z ćwiczeniami skorzystać z porady trenera personalnego. Pomoże Ci on ułożyć odpowiedni plan treningowy, który będzie dopasowany zarówno do Twojej kondycji jak i do oczekiwań. Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia zaufanego trenera jak np.: https://warsaw-trainer.pl. Dzięki temu w szybszym czasie będziesz mógł oczekiwać spodziewanych rezultatów. Co więcej - będziesz mieć także pewność, że wykonujesz ćwiczenia poprawnie. Jeżeli jednak nadal nie jesteś przekonany co do słuszności współpracy z takim specjalistą - zapoznaj się z listą rzeczowych argumentów, które powinny pomóc w zmianie Twojego dotychczasowego stanowiska w tym aspekcie: http://sport.elblag.net/artykuly/kiedy-sprawdza-sie-prywatny-trener,45839.htm.

Powyższe wskazówki są gotowe do wdrożenia od zaraz. Pamiętaj - czas i tak upłynie, a Ty możesz go wykorzystać na swoją korzyść. Jeżeli chcesz osiągnąć upragnioną sylwetkę przed nadejściem lata - zacznij już dzisiaj od zmiany swoich nawyków żywieniowych. Ogranicz używki, fast-foody oraz słodkie przekąski na rzecz większej ilości warzyw i owoców w diecie. Regularna dawka ćwiczeń pod okiem trenera personalnego to kolejny aspekt, na którym warto się skupić. Połączenie tych działań przybliży Cię do upragnionej sylwetki!

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54