piątek, 20 maj 2022 17:23

Szukasz ucieczki za miasto? Ta oferta Willi Tercja Cię zainteresuje.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
apartamenty w Willi Tercja apartamenty w Willi Tercja

Zgiełk dużego miasta, niekończące się korki oraz tłumy ludzi gdziekolwiek byśmy się nie udali.

 Dla niektórych osób takie warunki zdają się być wręcz idealne do funkcjonowania lub też pozostają im obojętne…część z nas pragnie jednak uciec choćby na chwilę za miasto aby rozkoszować się ciszą, spokojem, bliskością natury, a jednocześnie mieć świadomość, że kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, możliwy będzie powrót do centrum, ot choćby po to by załatwić niezbędne sprawunki czy też zrobić zakupy na następne dni.

Wszystkie osoby, które z czasem przerastać zaczyna tempo życia panujące w Warszawie mogą zainteresować wille w Konstancinie-Jeziornej, które to gwarantują możliwość stania się posiadaczem wysokiej jakości apartamentu oddalonego zaledwie o kilkanaście minut drogi od samego serca stolicy, a jednocześnie dającego możliwość regularnego obcowania z przyrodą.

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się ostatnimi czasy oferta najwyższej klasy apartamentów, która to przygotowana została przez właścicieli Willi Tercja. Nie powinno to dziwić, bowiem za niewygórowaną cenę do dyspozycji osób zainteresowanych oddawane są przestrzenie mieszkalne, które zostały zaprojektowane i wykończone zgodnie z najnowszymi obowiązującymi w branży trendami, a dodatkowo wyposażone w udogodnienia mające zmaksymalizować komfort ich użytkowania.

Nie brakuje także terenów zielonych dookoła obiektu, które to umożliwią krótki odpoczynek pomiędzy kolejnymi zajęciami jakim musimy się oddać. Jeżeli jednak marzy nam się nieco dłuższa wycieczka, wystarczy że wraz z rodziną czy znajomymi wybierzemy się na przejażdżkę rowerową, podczas której będziemy mieli unikatową możliwość podziwiania fauny i flory terenów bezpośrednio przylegających do Konstancina-Jeziornej.
Osoby, które już zdecydowały się na nabycie luksusowych apartamentów w tej miejscowości bardzo chwalą sobie rozwiniętą sieć komunikacyjną, dzięki której dotarcie tak na obrzeża jak i do samego centrum Warszawy nie będzie stanowiło najmniejszego choćby problemu i zajmie zaledwie chwilę.

Pragniemy także poinformować wszystkich rodziców, że jeżeli nabędą oni jeden z dostępnych jeszcze apartamentów w Willi Tercja, nie będą musieli się oni obawiać, że ich pociechy nie będą miały możliwości aktywnego spędzania czasu. W ramach obiektu zorganizowano bawialnię, dzięki czemu będą one mogły spożytkować nadwyżki energii samodzielnie lub też pod czujnym okiem opiekuna.

Uważamy, że inwestycja w luksusowe apartamenty w Konstancinie-Jeziornej to strzał w dziesiątkę, bowiem nie tylko pozwoli nam stać się posiadaczami własnych, niezwykle przytulnych czterech ścian, ale i umożliwi nam zadbanie w pełniejszym stopniu o własne zdrowie psychiczne, jako że będziemy mogli odpocząć od zgiełku wielkiego miasta oraz wszelkich problemów, które wiążą się z nieprzerwanym przebywaniem w sercu wielkiej aglomeracji.

 • Najlepsze miejsca na eventy w Warszawie. Przewodnik po topowych lokalizacjach
  Najlepsze miejsca na eventy w Warszawie. Przewodnik po topowych lokalizacjach

  Warszawa, dynamicznie rozwijająca się metropolia i centrum biznesowe Polski, oferuje szeroki wybór miejsc idealnych do organizacji różnorodnych eventów. Niezależnie od tego, czy planujesz konferencję, bankiet, spotkanie firmowe czy kameralny event, stolica ma wiele do zaoferowania. Oto przewodnik po topowych lokalizacjach na eventy w Warszawie, które zapewnią niezapomniane wrażenia i sukces każdego wydarzenia.

  Napisano środa, 22 maj 2024 21:51
 • Adriana Porowska nową wiceprezydentką Warszawy
  Adriana Porowska nową wiceprezydentką Warszawy

  W wyniku ostatnich wyborów samorządowych w Warszawie, doszło do istotnych zmian w składzie zarządu miasta. Jedną z najważniejszych zmian, jest mianowanie Adriany Porowskiej na stanowisko wiceprezydentki, co podkreśla świeże podejście do zarządzania miastem. Porowska, związana z ruchem Polska 2050, zyskała uznanie, dzięki swojemu zaangażowaniu w politykę społeczną oraz zdolności do pracy zespołowej.

  Napisano środa, 22 maj 2024 08:59
 • Wypadek na budowie w Warszawie - dwaj pracownicy poważnie ranni
  Wypadek na budowie w Warszawie - dwaj pracownicy poważnie ranni

  Na budowie 18 - kondygnacyjnego hotelu, przy ulicy Grenadierów na warszawskiej Pradze Południe, doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego dwaj pracownicy spadli z 18. na 13. piętro. Incydent miał miejsce w godzinach porannych i skutkował poważnymi obrażeniami, obu poszkodowanych.

  Napisano wtorek, 21 maj 2024 13:27
 • Wybór idealnej taśmy samoprzylepnej - kluczowe czynniki do rozważenia
  Wybór idealnej taśmy samoprzylepnej - kluczowe czynniki do rozważenia

  Za każdym razem, gdy otwieramy paczkę, jesteśmy z nią w kontakcie. Taśma samoprzylepna to nieoceniony pomocnik w codziennych zadaniach - od pakowania prezentów, przez prace manualne, aż po profesjonalne zastosowania w logistyce i przemyśle. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jak wiele różnych rodzajów taśm samoprzylepnych istnieje na rynku?

  Napisano wtorek, 21 maj 2024 08:04
 • Klockownia na warszawskim Bemowie - nowa atrakcja dla dzieci
  Klockownia na warszawskim Bemowie - nowa atrakcja dla dzieci

  Warszawa, zyska niebawem nową atrakcję, która zrewolucjonizuje sposób, w jaki dzieci spędzają wolny czas. Już 1 czerwca, w Dzień Dziecka, na ulicy Górczewskiej 218 zostanie otwarte największe w Polsce centrum edukacyjno – rozrywkowe, skierowane do najmłodszych - Klockownia. Inicjatywa ta, zlokalizowana w miejscu byłego supermarketu Tesco, obiecuje dostarczyć dzieciom nieskończoną ilość radości i kreatywnego wyzwania.

  Napisano poniedziałek, 20 maj 2024 09:45