poniedziałek, 23 maj 2022 16:19

Samochody Iveco – model Daily

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Iveco model Daily Iveco model Daily pixabay

Samochody Iveco – model Daily od lat znajdują się na pierwszych stronach gazet magazynów przewozowych. Ta włoska firma stworzyła dostawczaka kompletnego, który idealnie nadaje się do transportu miejskiego.

Iveco model Daily upodobał się ogromnej ilości firm przewozowych, które z roku na rok decydują się na zakup jeszcze nowszych modeli tego pojazdu. Dlaczego Iveco – model Daily jest tak ceniony?

Iveco, model Daily – cechy charakterystyczne pojazdu

Iveco, model Daily jest przystosowana w każdej płaszczyźnie zapewniając maksymalny komfort i bezpieczeństwo jazdy. Z perspektywy kierowcy najnowsze modele Iveco Daily są wyjątkowe. Bowiem zastosowano w nich wygodne fotele z dodatkiem pianki układającej się pod daną osobę. Połączenie tego faktu z wydłużeniem siedziska i jeszcze wygodniejszym zagłówkiem sprawia, że kierowca może z wysokim stopniem komfortu prowadzić samochód nawet przez długie godziny.

Dla przedsiębiorców liczy się oczywiście spalanie. To cecha ekonomiczna, z która po prostu nie da się polemizować. Samochody dostawcze i ciężarowe są pojazdami większych rozmiarów. Dokładając do tego doładowanie paki otrzymuje się naprawdę dużą masę pojazdu. Dlatego spalania osiągają z reguły bardzo duże wartości. Iveco – model Daily jest samochodem dostawczym, którego projektanci walczyli o zwiększenie ekonomii jazdy redukując spalanie o jeszcze więcej punktów procentowych. Dzięki temu przedsiębiorcy w skali miesiąca mogą zaoszczędzić naprawdę sporo.

Iveco model Daily jest samochodem zwrotnym i szybkim. Dzięki bardzo dobrze nadaje się do transportu w wąskich uliczkach – dlatego kurierzy go uwielbiają. Iveco Daily potrafi dowieść określone towary w praktycznie każde miejsce!

Podsumowanie

Włoska marka Iveco jest na rynku już od wielu, wielu lat. Przez cały ten czas wypracowała samochód dostawczy, który z roku na rok bije rekordy sprzedażowe. Iveco Daily jest samochodem, który można nawet z spokojem kupić w formie używanej. Nawet po przejściach jest w stanie bardzo dobrze wspomóc transport danej firmy poprawiając jej finanse.

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54