poniedziałek, 23 maj 2022 16:19

Samochody Iveco – model Daily

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Iveco model Daily Iveco model Daily pixabay

Samochody Iveco – model Daily od lat znajdują się na pierwszych stronach gazet magazynów przewozowych. Ta włoska firma stworzyła dostawczaka kompletnego, który idealnie nadaje się do transportu miejskiego.

Iveco model Daily upodobał się ogromnej ilości firm przewozowych, które z roku na rok decydują się na zakup jeszcze nowszych modeli tego pojazdu. Dlaczego Iveco – model Daily jest tak ceniony?

Iveco, model Daily – cechy charakterystyczne pojazdu

Iveco, model Daily jest przystosowana w każdej płaszczyźnie zapewniając maksymalny komfort i bezpieczeństwo jazdy. Z perspektywy kierowcy najnowsze modele Iveco Daily są wyjątkowe. Bowiem zastosowano w nich wygodne fotele z dodatkiem pianki układającej się pod daną osobę. Połączenie tego faktu z wydłużeniem siedziska i jeszcze wygodniejszym zagłówkiem sprawia, że kierowca może z wysokim stopniem komfortu prowadzić samochód nawet przez długie godziny.

Dla przedsiębiorców liczy się oczywiście spalanie. To cecha ekonomiczna, z która po prostu nie da się polemizować. Samochody dostawcze i ciężarowe są pojazdami większych rozmiarów. Dokładając do tego doładowanie paki otrzymuje się naprawdę dużą masę pojazdu. Dlatego spalania osiągają z reguły bardzo duże wartości. Iveco – model Daily jest samochodem dostawczym, którego projektanci walczyli o zwiększenie ekonomii jazdy redukując spalanie o jeszcze więcej punktów procentowych. Dzięki temu przedsiębiorcy w skali miesiąca mogą zaoszczędzić naprawdę sporo.

Iveco model Daily jest samochodem zwrotnym i szybkim. Dzięki bardzo dobrze nadaje się do transportu w wąskich uliczkach – dlatego kurierzy go uwielbiają. Iveco Daily potrafi dowieść określone towary w praktycznie każde miejsce!

Podsumowanie

Włoska marka Iveco jest na rynku już od wielu, wielu lat. Przez cały ten czas wypracowała samochód dostawczy, który z roku na rok bije rekordy sprzedażowe. Iveco Daily jest samochodem, który można nawet z spokojem kupić w formie używanej. Nawet po przejściach jest w stanie bardzo dobrze wspomóc transport danej firmy poprawiając jej finanse.

 • Najlepsze miejsca na eventy w Warszawie. Przewodnik po topowych lokalizacjach
  Najlepsze miejsca na eventy w Warszawie. Przewodnik po topowych lokalizacjach

  Warszawa, dynamicznie rozwijająca się metropolia i centrum biznesowe Polski, oferuje szeroki wybór miejsc idealnych do organizacji różnorodnych eventów. Niezależnie od tego, czy planujesz konferencję, bankiet, spotkanie firmowe czy kameralny event, stolica ma wiele do zaoferowania. Oto przewodnik po topowych lokalizacjach na eventy w Warszawie, które zapewnią niezapomniane wrażenia i sukces każdego wydarzenia.

  Napisano środa, 22 maj 2024 21:51
 • Adriana Porowska nową wiceprezydentką Warszawy
  Adriana Porowska nową wiceprezydentką Warszawy

  W wyniku ostatnich wyborów samorządowych w Warszawie, doszło do istotnych zmian w składzie zarządu miasta. Jedną z najważniejszych zmian, jest mianowanie Adriany Porowskiej na stanowisko wiceprezydentki, co podkreśla świeże podejście do zarządzania miastem. Porowska, związana z ruchem Polska 2050, zyskała uznanie, dzięki swojemu zaangażowaniu w politykę społeczną oraz zdolności do pracy zespołowej.

  Napisano środa, 22 maj 2024 08:59
 • Wypadek na budowie w Warszawie - dwaj pracownicy poważnie ranni
  Wypadek na budowie w Warszawie - dwaj pracownicy poważnie ranni

  Na budowie 18 - kondygnacyjnego hotelu, przy ulicy Grenadierów na warszawskiej Pradze Południe, doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego dwaj pracownicy spadli z 18. na 13. piętro. Incydent miał miejsce w godzinach porannych i skutkował poważnymi obrażeniami, obu poszkodowanych.

  Napisano wtorek, 21 maj 2024 13:27
 • Wybór idealnej taśmy samoprzylepnej - kluczowe czynniki do rozważenia
  Wybór idealnej taśmy samoprzylepnej - kluczowe czynniki do rozważenia

  Za każdym razem, gdy otwieramy paczkę, jesteśmy z nią w kontakcie. Taśma samoprzylepna to nieoceniony pomocnik w codziennych zadaniach - od pakowania prezentów, przez prace manualne, aż po profesjonalne zastosowania w logistyce i przemyśle. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jak wiele różnych rodzajów taśm samoprzylepnych istnieje na rynku?

  Napisano wtorek, 21 maj 2024 08:04
 • Klockownia na warszawskim Bemowie - nowa atrakcja dla dzieci
  Klockownia na warszawskim Bemowie - nowa atrakcja dla dzieci

  Warszawa, zyska niebawem nową atrakcję, która zrewolucjonizuje sposób, w jaki dzieci spędzają wolny czas. Już 1 czerwca, w Dzień Dziecka, na ulicy Górczewskiej 218 zostanie otwarte największe w Polsce centrum edukacyjno – rozrywkowe, skierowane do najmłodszych - Klockownia. Inicjatywa ta, zlokalizowana w miejscu byłego supermarketu Tesco, obiecuje dostarczyć dzieciom nieskończoną ilość radości i kreatywnego wyzwania.

  Napisano poniedziałek, 20 maj 2024 09:45