wtorek, 20 czerwiec 2023 10:56

Homla – Warszawa Pruszków – Lex Nieruchomości i Ubezpieczenia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Lex Nieruchomości i Ubezpieczenia. Lex Nieruchomości i Ubezpieczenia. mat.prasowe

Przeglądanie nieruchomości na Homla bardzo proste. Portal posiada prostą w użyciu i bardzo czytelną wyszukiwarkę, dzięki której łatwo wyszukamy nieruchomość której szukamy. Wystarczy wprowadzić miejscowość i wybrać rodzaj poszukiwanej nieruchomości. Można też zagłębić się w szczegóły i dopasować inne, bardziej szczególne jej cechy.

 

Na Homla znajdziemy ogłoszenie nieruchomości z całej Polski. Jest to portal ogłoszeniowy, gdzie publikowane są oferty działek budowlanych i rolnych, domów, mieszkań i lokali użytkowych. Największą grupę stanowią mieszkania zlokalizowane w dużych miastach oraz tereny inwestycyjne na ich obrzeżach.

Szczególne miejsce na mapie nieruchomości posiada Warszawa oraz otaczające stolicę tereny. Właśnie z tego terenu znajdziemy największą liczbę ogłoszeń nieruchomościowych. Na tym terenie działa najwięcej biur pośrednictwa nieruchomościami.

W dzisiejszym artykule, chcielibyśmy przedstawić Państwu kolejne biuro, które dzięki swej solidności, zdobyło wysoką pozycję na rynku.

Lex Nieruchomości i Ubezpieczenia z Pruszkowa

Co to jest Lex i jak działa?

LEX powstał w 2009 roku jako lokalna Agencja Nieruchomości na rynku powiatu pruszkowskiego. Prężnie rozwijająca się firma po 4 latach działalności zgodnie z obserwowanymi potrzebami naszych klientów dodaliśmy do swojej działalności dział ubezpieczeń w ramach którego zaczęliśmy kompleksową obsługę użytkowników z zakresu wszelkich ubezpieczeń.

W kilkuletniej obsłudze naszych klientów zauważyliśmy duże zapotrzebowanie na usługę zarządzania najmem – wielu kupujących przebywało za granicami kraju i ich mieszkania nie zawsze były należycie doglądane pod kątem płatności, usterek dbania o nieruchomość oraz o kontakt z najemcami.

Idąc tym śladem, w 2022 roku utworzyliśmy nowy dział Naszej firmy – LEX – Zarządzanie Najmem. Wprowadziliśmy kompleksową usługę dla wszystkich właścicieli mieszkań na wynajem. Uważamy, że nowy dział jest zarazem najciekawszym projektem w firmie i daje nam największe możliwości rozwoju w prowadzonych usługach.

Troska o mieszkanie, jak o swoje

Właściciel nieruchomości przekazuje nam ją pod opiekę, a my w ramach tej usługi zajmujemy się mieszkaniem na wynajem jak swoim :

- dobieramy i weryfikujemy najemcę

- podpisujemy umowę oraz wystawiamy rachunki dla najemców

- regulujemy oraz kontrolujemy wszelkie opłaty związane z mieszkaniem

- opłacamy czynsze administracyjne

- kontrolujemy stan techniczny mieszkań oraz reagujemy na wszelkie usterki zgłaszane przez najemców

- posiadamy własny serwis naprawczy oraz sprzątający.

Najemcy doceniają również możliwość kontaktu poprzez aplikację w każdym momencie z naszymi pracownikami. Przekłada się to na długość trwania umów najmu oraz o wysokiej skuteczności przy odnawianiu umów.

Nie chcemy być standardową agencja nieruchomości która po dokonaniu transakcji skupia się na kolejnym kliencie. U nas najważniejsze są trwałe relacje z klientami i kompleksowa obsługa na lata.

Zapraszamy do współpracy z Lex Nieruchomości i Ubezpieczenia.

Homla.pl

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54