wtorek, 20 czerwiec 2023 10:56

Homla – Warszawa Pruszków – Lex Nieruchomości i Ubezpieczenia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Lex Nieruchomości i Ubezpieczenia. Lex Nieruchomości i Ubezpieczenia. mat.prasowe

Przeglądanie nieruchomości na Homla bardzo proste. Portal posiada prostą w użyciu i bardzo czytelną wyszukiwarkę, dzięki której łatwo wyszukamy nieruchomość której szukamy. Wystarczy wprowadzić miejscowość i wybrać rodzaj poszukiwanej nieruchomości. Można też zagłębić się w szczegóły i dopasować inne, bardziej szczególne jej cechy.

 

Na Homla znajdziemy ogłoszenie nieruchomości z całej Polski. Jest to portal ogłoszeniowy, gdzie publikowane są oferty działek budowlanych i rolnych, domów, mieszkań i lokali użytkowych. Największą grupę stanowią mieszkania zlokalizowane w dużych miastach oraz tereny inwestycyjne na ich obrzeżach.

Szczególne miejsce na mapie nieruchomości posiada Warszawa oraz otaczające stolicę tereny. Właśnie z tego terenu znajdziemy największą liczbę ogłoszeń nieruchomościowych. Na tym terenie działa najwięcej biur pośrednictwa nieruchomościami.

W dzisiejszym artykule, chcielibyśmy przedstawić Państwu kolejne biuro, które dzięki swej solidności, zdobyło wysoką pozycję na rynku.

Lex Nieruchomości i Ubezpieczenia z Pruszkowa

Co to jest Lex i jak działa?

LEX powstał w 2009 roku jako lokalna Agencja Nieruchomości na rynku powiatu pruszkowskiego. Prężnie rozwijająca się firma po 4 latach działalności zgodnie z obserwowanymi potrzebami naszych klientów dodaliśmy do swojej działalności dział ubezpieczeń w ramach którego zaczęliśmy kompleksową obsługę użytkowników z zakresu wszelkich ubezpieczeń.

W kilkuletniej obsłudze naszych klientów zauważyliśmy duże zapotrzebowanie na usługę zarządzania najmem – wielu kupujących przebywało za granicami kraju i ich mieszkania nie zawsze były należycie doglądane pod kątem płatności, usterek dbania o nieruchomość oraz o kontakt z najemcami.

Idąc tym śladem, w 2022 roku utworzyliśmy nowy dział Naszej firmy – LEX – Zarządzanie Najmem. Wprowadziliśmy kompleksową usługę dla wszystkich właścicieli mieszkań na wynajem. Uważamy, że nowy dział jest zarazem najciekawszym projektem w firmie i daje nam największe możliwości rozwoju w prowadzonych usługach.

Troska o mieszkanie, jak o swoje

Właściciel nieruchomości przekazuje nam ją pod opiekę, a my w ramach tej usługi zajmujemy się mieszkaniem na wynajem jak swoim :

- dobieramy i weryfikujemy najemcę

- podpisujemy umowę oraz wystawiamy rachunki dla najemców

- regulujemy oraz kontrolujemy wszelkie opłaty związane z mieszkaniem

- opłacamy czynsze administracyjne

- kontrolujemy stan techniczny mieszkań oraz reagujemy na wszelkie usterki zgłaszane przez najemców

- posiadamy własny serwis naprawczy oraz sprzątający.

Najemcy doceniają również możliwość kontaktu poprzez aplikację w każdym momencie z naszymi pracownikami. Przekłada się to na długość trwania umów najmu oraz o wysokiej skuteczności przy odnawianiu umów.

Nie chcemy być standardową agencja nieruchomości która po dokonaniu transakcji skupia się na kolejnym kliencie. U nas najważniejsze są trwałe relacje z klientami i kompleksowa obsługa na lata.

Zapraszamy do współpracy z Lex Nieruchomości i Ubezpieczenia.

Homla.pl

 • Centrum Warszawy - kolejne blokady ulic przez Ostatnie Pokolenie
  Centrum Warszawy - kolejne blokady ulic przez Ostatnie Pokolenie

  W czwartek rano, Warszawa ponownie stała się miejscem protestów grupy Ostatnie Pokolenie. Około 15 aktywistów i aktywistek zajęło ulicę Marszałkowską, pomiędzy ulicami Żurawią a Wspólną, blokując ruch kołowy. Zdarzenie to miało miejsce po godzinie 8.30, a przez około trzydzieści minut ulica była nieprzejezdna. Protestujący, uzbrojeni w transparenty oraz tabliczki z nazwami gmin borykających się z problemami dostępu do wody, domagali się od rządu większych inwestycji w publiczny transport.

  Napisano czwartek, 18 lipiec 2024 08:14
 • Przebudowa w centrum Warszawy - inwestycje na ulicach Złotej i Zgoda
  Przebudowa w centrum Warszawy - inwestycje na ulicach Złotej i Zgoda

  Ratusz m.st. Warszawy, ogłosił rozpoczęcie szeroko zakrojonych prac modernizacyjnych w centrum miasta, koncentrując się na kwartale między ulicami Złotą, Zgoda, Jasną oraz Sienkiewicza. W ramach projektu, który jest kluczowym elementem prezydenckiego programu "Nowe Centrum Warszawy", przewidziano przeprowadzenie kompleksowych zmian mających na celu zwiększenie atrakcyjności i funkcjonalności tej części miasta.

  Napisano środa, 17 lipiec 2024 10:22
 • Interwencja służb w ministerstwie - niebezpieczne przedmioty w torbie interesanta
  Interwencja służb w ministerstwie - niebezpieczne przedmioty w torbie interesanta

  Dzisiaj rano, na skrzyżowaniu ulic Nowogrodzkiej i Brackiej w Warszawie, doszło do niepokojącego incydentu w gmachu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Zdarzenie to, skupiło uwagę licznych służb oraz mediów.

  Napisano wtorek, 16 lipiec 2024 12:17
 • Strefa czystego transportu w Warszawie - wprowadzenie nowych regulacji  
  Strefa czystego transportu w Warszawie - wprowadzenie nowych regulacji  

  1 lipca w Warszawie, wprowadzono Strefę Czystego Transportu (SCT). Inicjatywa ta obejmuje znaczną część Śródmieścia oraz selektywne fragmenty przyległych dzielnic. Celem wprowadzenia SCT jest redukcja poziomu zanieczyszczeń w powietrzu, co stanowi odpowiedź na rosnące problemy z jakością powietrza w dużych miastach.

  Napisano poniedziałek, 15 lipiec 2024 09:05
 • Tragiczny wypadek przy Al. Solidarności w Warszawie
  Tragiczny wypadek przy Al. Solidarności w Warszawie

  W czwartkowy wieczór, 11 lipca, doszło do tragicznego wypadku na trasie W - Z przy Alei Solidarności 71. Śmierć poniosła 40 - letnia pasażerka, podróżująca osobową toyotą, która z nieustalonych przyczyn uderzyła w słup latarni.

  Napisano piątek, 12 lipiec 2024 08:47