niedziela, 06 luty 2022 16:18

Wymrażanie tkanki tłuszczowej - cena, efekty, przeciwwskazania

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Kriolipoliza we Wrocławiu Kriolipoliza we Wrocławiu pixabay

ażdy z nas marzy o szczupłym ciele oraz pięknie wyrzeźbionej sylwetce. Niestety często bywa tak, że stosowanie diety oraz ćwiczenia nie dają oczekiwanego rezultatu. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna daje mnóstwo możliwości.

Kriolipoliza to w pełni bezpieczny zabieg, który pozwala na nowo cieszyć się zgrabną sylwetką.

Na czym polega wymrażanie tkanki tłuszczowej?

Jest to w pełni skuteczny zabieg polegający na redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej poprzez zamrażanie tłuszczu. W czasie zabiegu specjalny aparat do kriolipolizy jest przykładany do danej partii ciała. Wówczas to następuje zasysanie fałdy skóry do komory zawierającej płytki chłodzące, a następnie z tłuszczu jest pobierane ciepło. Na koniec tkanka tłuszczowa rozpuszcza się obumiera i jest wydalana z organizmu.

Wymrożenie tłuszczu – bezpieczny zabieg o zadowalających efektach

Z roku na rok zabiegi polegające na wymrażaniu tłuszczu cieszą się coraz większą popularnością. Na ich wykonanie decydują się przede wszystkim te osoby, które nieustannie walczą ze zbędnymi kilogramami, a efekty nie są w pełni zadowalające. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są bezpowrotnie uwalniane oraz transportowane przez układ limfatyczny. W rezultacie tego redukcja krągłości jest zauważalna u większości pacjentów w okresie od 2 do 4 miesięcy po wykonaniu zabiegu. Ta bezinwazyjna metoda pozwala na skuteczne usunięcie tłuszczu z ud, ramion, pośladków, brzucha, twarzy oraz z wielu innych miejsc. Zabieg ten jest bezbolesny oraz nie pozostawia na skórze jakichkolwiek blizn ani znaków.

Stosując się do zaleceń lekarza wykonującego kriolipolizę każdy pacjent ma stuprocentową gwarancję rewelacyjnych rezultatów oraz braku powikłań. Coco Time – Wrocław to sprawdzone miejsce w którym można liczyć na fachowe doradztwo oraz dobrą opiekę zarówno przed, jak i po wykonaniu zabiegu. Ze względu na różną podatność organizmu, efekty są widoczne u niektórych pacjentów już po miesiącu, a u innych po kilku miesiącach.

Jakie są przeciwwskazania do kriolipolizy?

Wymrażanie tłuszczu to zabieg, który na nowo pozwala cieszyć się z posiadania zgrabnej sylwetki. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Można wśród nich wymienić:

 • chorobę Raynauda
 • hipoproteinemię
 • krioglobulinemię
 • schorzenia wątroby
 • choroby nerek
 • ciążę i karmienie piersią
 • choroby serca
 • nowotwor
 • cukrzycę

Ważne jest, aby po wykonaniu zabiegu nie pić alkoholu oraz unikać ciężkostrawnego jedzenia. Warto też ograniczyć picie kawy. Na dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy opalać miejsca wyznaczonego do zabiegu. Cena jest uzależniona od ilości sesji oraz wielkości korygowanego miejsca.

Kriolipoliza we Wrocławiu tylko z Coco Time!

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54