niedziela, 06 luty 2022 16:18

Wymrażanie tkanki tłuszczowej - cena, efekty, przeciwwskazania

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Kriolipoliza we Wrocławiu Kriolipoliza we Wrocławiu pixabay

ażdy z nas marzy o szczupłym ciele oraz pięknie wyrzeźbionej sylwetce. Niestety często bywa tak, że stosowanie diety oraz ćwiczenia nie dają oczekiwanego rezultatu. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna daje mnóstwo możliwości.

Kriolipoliza to w pełni bezpieczny zabieg, który pozwala na nowo cieszyć się zgrabną sylwetką.

Na czym polega wymrażanie tkanki tłuszczowej?

Jest to w pełni skuteczny zabieg polegający na redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej poprzez zamrażanie tłuszczu. W czasie zabiegu specjalny aparat do kriolipolizy jest przykładany do danej partii ciała. Wówczas to następuje zasysanie fałdy skóry do komory zawierającej płytki chłodzące, a następnie z tłuszczu jest pobierane ciepło. Na koniec tkanka tłuszczowa rozpuszcza się obumiera i jest wydalana z organizmu.

Wymrożenie tłuszczu – bezpieczny zabieg o zadowalających efektach

Z roku na rok zabiegi polegające na wymrażaniu tłuszczu cieszą się coraz większą popularnością. Na ich wykonanie decydują się przede wszystkim te osoby, które nieustannie walczą ze zbędnymi kilogramami, a efekty nie są w pełni zadowalające. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są bezpowrotnie uwalniane oraz transportowane przez układ limfatyczny. W rezultacie tego redukcja krągłości jest zauważalna u większości pacjentów w okresie od 2 do 4 miesięcy po wykonaniu zabiegu. Ta bezinwazyjna metoda pozwala na skuteczne usunięcie tłuszczu z ud, ramion, pośladków, brzucha, twarzy oraz z wielu innych miejsc. Zabieg ten jest bezbolesny oraz nie pozostawia na skórze jakichkolwiek blizn ani znaków.

Stosując się do zaleceń lekarza wykonującego kriolipolizę każdy pacjent ma stuprocentową gwarancję rewelacyjnych rezultatów oraz braku powikłań. Coco Time – Wrocław to sprawdzone miejsce w którym można liczyć na fachowe doradztwo oraz dobrą opiekę zarówno przed, jak i po wykonaniu zabiegu. Ze względu na różną podatność organizmu, efekty są widoczne u niektórych pacjentów już po miesiącu, a u innych po kilku miesiącach.

Jakie są przeciwwskazania do kriolipolizy?

Wymrażanie tłuszczu to zabieg, który na nowo pozwala cieszyć się z posiadania zgrabnej sylwetki. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Można wśród nich wymienić:

 • chorobę Raynauda
 • hipoproteinemię
 • krioglobulinemię
 • schorzenia wątroby
 • choroby nerek
 • ciążę i karmienie piersią
 • choroby serca
 • nowotwor
 • cukrzycę

Ważne jest, aby po wykonaniu zabiegu nie pić alkoholu oraz unikać ciężkostrawnego jedzenia. Warto też ograniczyć picie kawy. Na dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy opalać miejsca wyznaczonego do zabiegu. Cena jest uzależniona od ilości sesji oraz wielkości korygowanego miejsca.

Kriolipoliza we Wrocławiu tylko z Coco Time!

 • Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury
  Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury

  Na warszawskiej Ochocie, rozegrał się dramat, z udziałem agresywnego mężczyzny, który po interwencji policji i przewiezieniu go do szpitala psychiatrycznego, pomimo podjętej reanimacji zmarł. Wydarzenie to, skłoniło warszawską prokuraturę do rozpoczęcia śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci oraz przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy.

  Napisano środa, 19 czerwiec 2024 10:00
 • Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola
  Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola

  W ostatnich tygodniach na warszawskiej Woli, doszło do brutalnego incydentu, który zakończył się poważnymi obrażeniami u dwóch obywateli Ukrainy. Sprawcy, dwaj młodzi mężczyźni, zostali zatrzymani przez policję. Napaść, rozpoczęła się od sprzeczki słownej, która eskalowała do przemocy fizycznej.

  Napisano wtorek, 18 czerwiec 2024 09:44
 • Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024
  Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024

  Wczoraj, 16 czerwca, otwarta została Warszawska Strefa Kibica, stworzona z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - Euro 2024. Wydarzenie to, zorganizowane na błoniach Stadionu Narodowego, umożliwi tysiącom fanów wspólne kibicowanie polskiej reprezentacji oraz emocjonowanie się każdym meczem, na ogromnym telebimie. Zainicjowany przez miasto Warszawa i współorganizowany przez Stołeczne Centrum Sportu "Aktywna Warszawa" oraz PGE Narodowy, projekt ten oferuje bezpłatny dostęp do wspólnego przeżywania sportowych emocji.

  Napisano poniedziałek, 17 czerwiec 2024 09:22
 • Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury
  Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury

  Na początku kwietnia 2023 roku, na Saskiej Kępie w Warszawie, doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył poseł i minister ds. UE, Adam Szłapka. Sprawa szybko zyskała rozgłos, gdyż w jej wyniku 16 - letnia rowerzystka odniosła obrażenia. W odpowiedzi na to zdarzenie, prokurator generalny Adam Bodnar, wystosował do marszałka Sejmu Szymona Hołowni wniosek o wyrażenie zgody na pociągnięcie posła Szłapki do odpowiedzialności karnej.

  Napisano piątek, 14 czerwiec 2024 08:25
 • Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  
  Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  

  Co roku, wiosenna akcja "Rowerowy Maj" przyciąga tysiące warszawiaków, którzy chcą aktywnie spędzić czas, uczestnicząc w radosnym przejeździe ulicami stolicy. Choć nazwa może sugerować inaczej, wydarzenie to rozciąga się aż do czerwca, kiedy to odbywa się wielki finał. W tym roku 16 czerwca, Warszawa znów powita entuzjastów dwóch kółek.

  Napisano czwartek, 13 czerwiec 2024 08:03