niedziela, 06 luty 2022 16:18

Wymrażanie tkanki tłuszczowej - cena, efekty, przeciwwskazania

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Kriolipoliza we Wrocławiu Kriolipoliza we Wrocławiu pixabay

ażdy z nas marzy o szczupłym ciele oraz pięknie wyrzeźbionej sylwetce. Niestety często bywa tak, że stosowanie diety oraz ćwiczenia nie dają oczekiwanego rezultatu. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna daje mnóstwo możliwości.

Kriolipoliza to w pełni bezpieczny zabieg, który pozwala na nowo cieszyć się zgrabną sylwetką.

Na czym polega wymrażanie tkanki tłuszczowej?

Jest to w pełni skuteczny zabieg polegający na redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej poprzez zamrażanie tłuszczu. W czasie zabiegu specjalny aparat do kriolipolizy jest przykładany do danej partii ciała. Wówczas to następuje zasysanie fałdy skóry do komory zawierającej płytki chłodzące, a następnie z tłuszczu jest pobierane ciepło. Na koniec tkanka tłuszczowa rozpuszcza się obumiera i jest wydalana z organizmu.

Wymrożenie tłuszczu – bezpieczny zabieg o zadowalających efektach

Z roku na rok zabiegi polegające na wymrażaniu tłuszczu cieszą się coraz większą popularnością. Na ich wykonanie decydują się przede wszystkim te osoby, które nieustannie walczą ze zbędnymi kilogramami, a efekty nie są w pełni zadowalające. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są bezpowrotnie uwalniane oraz transportowane przez układ limfatyczny. W rezultacie tego redukcja krągłości jest zauważalna u większości pacjentów w okresie od 2 do 4 miesięcy po wykonaniu zabiegu. Ta bezinwazyjna metoda pozwala na skuteczne usunięcie tłuszczu z ud, ramion, pośladków, brzucha, twarzy oraz z wielu innych miejsc. Zabieg ten jest bezbolesny oraz nie pozostawia na skórze jakichkolwiek blizn ani znaków.

Stosując się do zaleceń lekarza wykonującego kriolipolizę każdy pacjent ma stuprocentową gwarancję rewelacyjnych rezultatów oraz braku powikłań. Coco Time – Wrocław to sprawdzone miejsce w którym można liczyć na fachowe doradztwo oraz dobrą opiekę zarówno przed, jak i po wykonaniu zabiegu. Ze względu na różną podatność organizmu, efekty są widoczne u niektórych pacjentów już po miesiącu, a u innych po kilku miesiącach.

Jakie są przeciwwskazania do kriolipolizy?

Wymrażanie tłuszczu to zabieg, który na nowo pozwala cieszyć się z posiadania zgrabnej sylwetki. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Można wśród nich wymienić:

 • chorobę Raynauda
 • hipoproteinemię
 • krioglobulinemię
 • schorzenia wątroby
 • choroby nerek
 • ciążę i karmienie piersią
 • choroby serca
 • nowotwor
 • cukrzycę

Ważne jest, aby po wykonaniu zabiegu nie pić alkoholu oraz unikać ciężkostrawnego jedzenia. Warto też ograniczyć picie kawy. Na dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy opalać miejsca wyznaczonego do zabiegu. Cena jest uzależniona od ilości sesji oraz wielkości korygowanego miejsca.

Kriolipoliza we Wrocławiu tylko z Coco Time!

 • Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety
  Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety

  Zlewozmywaki kuchenne, podobnie jak pralki ładowane od przodu lub od góry czy kuchenki gazowe i elektryczne, budzą silne emocje i mają swoich zagorzałych zwolenników oraz przeciwników.

  Written on czwartek, 12 maj 2022 16:34
 • 4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz
  4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz

  Jesteś właścicielem zwierzaka? Niezależnie od jego gatunku, z pewnością zależy Ci na tym, aby Twój pupil był bezpieczny i cieszył się dobrym zdrowiem.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:17
 • Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?
  Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?

  Zanim podpiszemy umowę kredytową z bankiem, będziemy musieli przeanalizować i porównać co najmniej kilka ofert, tak aby wybrać najkorzystniejszą. W tym celu możemy odwiedzać poszczególne oddziały banków bądź udać się do eksperta kredytowego, który odpowie na wszystkie pytania związane z procesem kredytowania.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:13
 • Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania
  Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania

  Odbiór mieszkania to najbardziej oczekiwany moment całego, nieraz skomplikowanego procesu. Ważne jest, by wstępna radość nie sprawiła, że zapomnimy o skontrolowaniu bardzo istotnych rzeczy, które mogą być kluczowe, byśmy mogli w pełni cieszyć się wymarzonym zakupem i przeprowadzką w swoje cztery kąty. 

  Written on środa, 11 maj 2022 11:09
 • Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?
  Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?

  Obrzęki, zatrzymywanie się wody w organizmie czy cellulit wodny, to jedne ze wskazań do zabiegów presoterapii – pneumatycznego masażu uciskowego. Na czym polega zabieg? Jakie są inne wskazania do zabiegu? Czy zabieg presoterapii jest bolesny? Gdzie wykonać presoterapię w Warszawie?

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 09:48