wtorek, 26 październik 2021 09:39

Gdzie wykonać zabieg HIFU w Warszawie?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Zabieg HIFU to jeden z najgłębiej działających zabiegów na rynku kosmetologicznym. Zabieg pozwala dotrzeć do głębokich warstw skóry właściwej dzięki zastosowaniu technologii bazującej na energii ultradźwiękowej.

 

Zabieg HIFU na czym polega?

W wyniku zastosowania fali ultradźwiękowej dochodzi do wytworzenia w skórze punktów kondensacyjnych mających wpływ na syntezę nowego kolagenu. W wyniku działania energii ultradźwiękowej dochodzi do podgrzania kolagenu, ich natychmiastowego rozszerzania i skurczenia. Ta reakcja prowadzi do stymulacji włókien kolagenowych i wytworzenia nowych struktur, tworzących nową sieć kolagenu i elastyny. Cały proces zachodzi w głębokich warstwach skóry, dzięki czemu nie doprowadza się do przerwania ciągłości naskórka przy uzyskaniu imponujących efektów liftingujących.

Wskazania do zabiegu HIFU:

 •         Nie zarysowany owal twarzy
 •         Opadające policzki
 •         Opadające powieki, brwi
 •         Zmarszczki i bruzdy
 •         Drugi podbródek
 •         Utrata jędrności skóry
 •         Modelowanie sylwetki
 •         Nadmiar tkanki tłuszczowej

HIFU zabieg Warszawa ceny:

W przypadku zabiegu HIFU nie ma stałej ceny za zabieg. Ceny różnią się w zależności od miejsca wykonywania zabiegu, użytego urządzenia oraz gabinetu. Zabiegowi poddawane są różne partie twarzy i ciała. Zabieg HIFU można wykonać na czoło, powieki dolne, policzki, podbródek, szyję, dekolt, biust, ramiona, brzuch i boczki, uda, pośladki czy łydki. Zabiegi na małe partie ciała będą kosztowały mniej, koszty wąchają się od 500 do 800 zł. Duże partie to koszty zaczynające od 1500zł. W RosaMed Clinic zabiegi mieszczą się w przedziale od 500 do 2200zł.

Gdzie wykonać zabieg HIFU w Warszawie?

Zabiegi HIFU w Warszawie można wykonać w RosaMed Clinic na Warszawskiej Ochocie. Zabieg wykonywany jest na urządzeniu marki Monduniq – HiFUsion Aquadermie. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowany zespół.

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54