wtorek, 26 październik 2021 09:39

Gdzie wykonać zabieg HIFU w Warszawie?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Zabieg HIFU to jeden z najgłębiej działających zabiegów na rynku kosmetologicznym. Zabieg pozwala dotrzeć do głębokich warstw skóry właściwej dzięki zastosowaniu technologii bazującej na energii ultradźwiękowej.

 

Zabieg HIFU na czym polega?

W wyniku zastosowania fali ultradźwiękowej dochodzi do wytworzenia w skórze punktów kondensacyjnych mających wpływ na syntezę nowego kolagenu. W wyniku działania energii ultradźwiękowej dochodzi do podgrzania kolagenu, ich natychmiastowego rozszerzania i skurczenia. Ta reakcja prowadzi do stymulacji włókien kolagenowych i wytworzenia nowych struktur, tworzących nową sieć kolagenu i elastyny. Cały proces zachodzi w głębokich warstwach skóry, dzięki czemu nie doprowadza się do przerwania ciągłości naskórka przy uzyskaniu imponujących efektów liftingujących.

Wskazania do zabiegu HIFU:

 •         Nie zarysowany owal twarzy
 •         Opadające policzki
 •         Opadające powieki, brwi
 •         Zmarszczki i bruzdy
 •         Drugi podbródek
 •         Utrata jędrności skóry
 •         Modelowanie sylwetki
 •         Nadmiar tkanki tłuszczowej

HIFU zabieg Warszawa ceny:

W przypadku zabiegu HIFU nie ma stałej ceny za zabieg. Ceny różnią się w zależności od miejsca wykonywania zabiegu, użytego urządzenia oraz gabinetu. Zabiegowi poddawane są różne partie twarzy i ciała. Zabieg HIFU można wykonać na czoło, powieki dolne, policzki, podbródek, szyję, dekolt, biust, ramiona, brzuch i boczki, uda, pośladki czy łydki. Zabiegi na małe partie ciała będą kosztowały mniej, koszty wąchają się od 500 do 800 zł. Duże partie to koszty zaczynające od 1500zł. W RosaMed Clinic zabiegi mieszczą się w przedziale od 500 do 2200zł.

Gdzie wykonać zabieg HIFU w Warszawie?

Zabiegi HIFU w Warszawie można wykonać w RosaMed Clinic na Warszawskiej Ochocie. Zabieg wykonywany jest na urządzeniu marki Monduniq – HiFUsion Aquadermie. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowany zespół.

 • Voucher do SPA pod choinkę - Najlepszy prezent na Święta!
  Voucher do SPA pod choinkę - Najlepszy prezent na Święta!

  Święta zbliżają się wielkimi krokami i nie masz pojęcia, jaki prezent wręczyć bliskiej osobie?

  Written on czwartek, 02 grudzień 2021 16:13
 • W tych branżach brakuje pracowników w Warszawie!
  W tych branżach brakuje pracowników w Warszawie!

  Zapotrzebowanie na pracowników stale rośnie Co więcej, po pandemii widoczne są zasadnicze braki w niektórych branżach, przez co pracodawcy dosłownie walczą o każdego kandydata na pracownika.

  Written on wtorek, 30 listopad 2021 12:21
 • Usługi wysokościowe - kiedy jest konieczny wynajem podnośnika koszowego?
  Usługi wysokościowe - kiedy jest konieczny wynajem podnośnika koszowego?

  Podnośnik koszowy to uniwersalne urządzenie, bez którego prace na wysokościach byłyby znacznie bardziej skomplikowane i zajmowałyby dużo więcej czasu. W jakich sytuacjach warto wybrać usługi podnośnikiem koszowym?

  Written on wtorek, 30 listopad 2021 12:18
 • Montaż instalacji elektrycznej
  Montaż instalacji elektrycznej

  Instalację elektryczną w domu należy zaprojektować i zamontować tak, by była bezpieczna i nie powodowała zagrożenia dla dzieci i innych domowników. Montując instalację należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

  Written on wtorek, 30 listopad 2021 12:14
 • Jaki powinien być idealny magazyn dla kobiet?
  Jaki powinien być idealny magazyn dla kobiet?

  Współczesne kobiety żyją intensywnie i oczekują, że wiele rozwiązań będzie dostosowanych do ich zmieniających się potrzeb.

  Written on piątek, 26 listopad 2021 16:43