poniedziałek, 30 sierpień 2021 16:19

Rynek magazynowy w Warszawie – wynajem magazynów samoobsługowych

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
magazyny Warszawa Mokotów magazyny Warszawa Mokotów pixabay

Wynajem magazynów samoobsługowych to stosunkowo nowa usługa na polskim rynku, niemniej coraz bardziej popularna. Sporym zainteresowaniem cieszy się ona w Warszawie, gdzie branża magazynowa rozwija się bardzo dynamicznie.

 

Magazyn samoobsługowy zamiast tradycyjnego? Czy to dobry wybór?

Wynajem magazynów samoobsługowych często traktowany są jako alternatywa dla tradycyjnych magazynów. Warto jednak pamiętać, że w rzeczywistości są to dwie zupełnie odrębne usługi adresowane do różnych grup odbiorców. Hale magazynowe są wynajmowane przez największe koncerny prowadzące działalność na bardzo szeroką skalę. W przypadku magazynów samoobsługowych zakres ten jest ograniczony, co wynika ze specyfiki tej usługi. Korzystają z niej mikro i małe firmy, a także osoby prywatne, które nie potrzebują dużych przestrzeni do przechowywania mienia. Magazyn samoobsługowy jest zatem dobrym wyborem, o ile zaspokaja konkretne potrzeby.

Magazyn samoobsługowy w Warszawie – jak wynająć?

Uproszczone procedury to ogromne ułatwienie dla klientów planujących wynajmować samoobsługowe magazyny. Warszawa Mokotów to jedna z lokalizacji w Warszawie, gdzie funkcjonują mini przechowalnie. To, w którym dokładnie miejscu w stolicy znajduje się magazyn, jest bardzo ważne w kontekście sprawnego i szybkiego transportu. W celu wynajęcia magazynu należy skontaktować się z firmą świadczącą omawiana usługę. Przeważnie nie trzeba wcześniej dokonywać rezerwacji – jeśli dana powierzchnia jest dostępna, formalności załatwiane są od ręki. Przed podpisaniem umowy należy zapoznać się z warunkami najmu, a w szczególności z zapisami dotyczącymi obowiązków użytkownika oraz rzeczy, których w magazynach przechowywać nie wolno.

Magazyn samoobsługowy w Warszawie – o czym pamiętać?

Decydując się na wynajęcie magazynu samoobsługowego w Warszawie, trzeba brać poprawkę na prę istotnych spraw. Przede wszystkim w każdej firmie obowiązuje minimalny okres najmu, np. w Kangu Self Storage jest to 14 dni. Cena usługi zależy od metrażu i lokalizacji magazynu oraz od okresu najmu.

 • Torebki na co dzień, czyli totalny must have. Propozycje idealne do każdej stylizacji!
  Torebki na co dzień, czyli totalny must have. Propozycje idealne do każdej stylizacji!

  Torebki: są tak różnorodne, że wpiszą się w styl i estetykę każdej kobiety. Które torebki na co dzień, a które modele na wyjątkowe okazje?

  Written on wtorek, 09 sierpień 2022 09:31
 • Wybieramy najlepszy wózek dziecięcy
  Wybieramy najlepszy wózek dziecięcy

  Wybór odpowiedniego wózka dla dziecka często bywa niełatwy. Co wobec tego należy brać pod uwagę, kiedy trzeba kupić wózek dziecięcy? Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat wózków dziecięcych, to przeczytaj poniższy artykuł.

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 09:07
 • Sposoby na upał w biurze
  Sposoby na upał w biurze

  Upalne dni dają się we znaki, a prognozy pogody sugerują, że wysokie temperatury szybko nie przeminą. Jak radzić sobie z taką sytuacją, szczególnie kiedy spędzamy długie godziny w pracy w pomieszczeniu bez klimatyzacji?

  Written on czwartek, 28 lipiec 2022 16:27
 • Jak i gdzie zamówić tort na Mokotowie?
  Jak i gdzie zamówić tort na Mokotowie?

  Warszawa to jeden z największych w Polsce rynków cukierniczych. Każda dzielnica ma swoje cukiernie – Mokotów nie jest tu żadnym wyjątkiem. W większości takich miejsc nie ma problemu z zamówieniem tortu. O czym trzeba przy tej okazji pamiętać?

  Written on środa, 27 lipiec 2022 14:12
 • Kurs protetyka stomatologiczna – rozwijaj swoje umiejętności!
  Kurs protetyka stomatologiczna – rozwijaj swoje umiejętności!

  Każda dziedzina związana bezpośrednio ze stanem naszego zdrowia wciąż się rozwija. Stale słyszymy o coraz to nowych metodach zwalczania chorób, czy przeprowadzania zabiegów.

  Written on piątek, 22 lipiec 2022 10:28