poniedziałek, 30 sierpień 2021 16:19

Rynek magazynowy w Warszawie – wynajem magazynów samoobsługowych

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
magazyny Warszawa Mokotów magazyny Warszawa Mokotów pixabay

Wynajem magazynów samoobsługowych to stosunkowo nowa usługa na polskim rynku, niemniej coraz bardziej popularna. Sporym zainteresowaniem cieszy się ona w Warszawie, gdzie branża magazynowa rozwija się bardzo dynamicznie.

 

Magazyn samoobsługowy zamiast tradycyjnego? Czy to dobry wybór?

Wynajem magazynów samoobsługowych często traktowany są jako alternatywa dla tradycyjnych magazynów. Warto jednak pamiętać, że w rzeczywistości są to dwie zupełnie odrębne usługi adresowane do różnych grup odbiorców. Hale magazynowe są wynajmowane przez największe koncerny prowadzące działalność na bardzo szeroką skalę. W przypadku magazynów samoobsługowych zakres ten jest ograniczony, co wynika ze specyfiki tej usługi. Korzystają z niej mikro i małe firmy, a także osoby prywatne, które nie potrzebują dużych przestrzeni do przechowywania mienia. Magazyn samoobsługowy jest zatem dobrym wyborem, o ile zaspokaja konkretne potrzeby.

Magazyn samoobsługowy w Warszawie – jak wynająć?

Uproszczone procedury to ogromne ułatwienie dla klientów planujących wynajmować samoobsługowe magazyny. Warszawa Mokotów to jedna z lokalizacji w Warszawie, gdzie funkcjonują mini przechowalnie. To, w którym dokładnie miejscu w stolicy znajduje się magazyn, jest bardzo ważne w kontekście sprawnego i szybkiego transportu. W celu wynajęcia magazynu należy skontaktować się z firmą świadczącą omawiana usługę. Przeważnie nie trzeba wcześniej dokonywać rezerwacji – jeśli dana powierzchnia jest dostępna, formalności załatwiane są od ręki. Przed podpisaniem umowy należy zapoznać się z warunkami najmu, a w szczególności z zapisami dotyczącymi obowiązków użytkownika oraz rzeczy, których w magazynach przechowywać nie wolno.

Magazyn samoobsługowy w Warszawie – o czym pamiętać?

Decydując się na wynajęcie magazynu samoobsługowego w Warszawie, trzeba brać poprawkę na prę istotnych spraw. Przede wszystkim w każdej firmie obowiązuje minimalny okres najmu, np. w Kangu Self Storage jest to 14 dni. Cena usługi zależy od metrażu i lokalizacji magazynu oraz od okresu najmu.

 • Co zrobić gdy musisz się przeprowadzić?
  Co zrobić gdy musisz się przeprowadzić?

  Przeprowadzka może doprowadzić do wielu problemów i trudności zwłaszcza wtedy, kiedy nie masz doświadczenia w tego typu przedsięwzięciach. Co zrobić aby przebiegła szybko i sprawnie?

  Written on czwartek, 20 styczeń 2022 17:44
 • Z czym nosić rozkloszowaną spódnicę?
  Z czym nosić rozkloszowaną spódnicę?

  Rozkloszowane spódnice pozostają w modzie już od kilku sezonów i nic nie zapowiada zmiany w tym temacie. To jeden z ulubionych fasonów, noszony przez kobiety niezależnie od pory roku. Świetnie wyglądają latem z lekkimi bluzeczkami i zimą, w połączeniu z golfami. Jak nosić rozkloszowane spódnice?

  Written on środa, 19 styczeń 2022 12:59
 • Białe vs czarne – sprawdź najmodniejsze botki w tym sezonie!
  Białe vs czarne – sprawdź najmodniejsze botki w tym sezonie!

  Botki, czy to białe, czy czarne, koniecznie muszą znaleźć się w damskiej szafie, choćby w pojedynczym egzemplarzu. To ponadczasowe obuwie, które pasuje do wielu stylizacji.  Możesz znaleźć zarówno modele basicowe, jak i z modnymi detalami, aplikacjami i zdobieniami. Podpowiadamy, do jakich ubrań najlepiej je nosić i z czym warto zestawić.

  Written on wtorek, 18 styczeń 2022 10:39
 • Porady prawne - czym są i gdzie ich szukać?
  Porady prawne - czym są i gdzie ich szukać?

  Musisz rozwiązać problem prawny, jednak nie wiesz gdzie się zgłosić, by uzyskać jak najlepszą pomoc? Słyszałeś/Słyszałaś kiedyś o poradach prawnych, ale nie wiesz, czym one tak właściwie są? W tym artykule wyjaśniamy, gdzie szukać pomocy w kwestiach prawnych.

  Written on środa, 12 styczeń 2022 10:20
 • Do czego służą gadżety reklamowe?
  Do czego służą gadżety reklamowe?

  Odpowiednio użyte gadżety reklamowe potrafią przynieść wiele korzyści firmie. Kiedy ich używać? Jak wdrożyć artykuły promocyjne, aby zbudować pozytywny wizerunek firmy? Co będzie odpowiednim artykułem promocyjnym i kiedy je podarować potencjalnym klientom?

  Written on poniedziałek, 10 styczeń 2022 10:20