czwartek, 02 wrzesień 2021 08:15

IntroHL nauka jazdy u egzaminatorów – dowiedz się więcej!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Kurs na prawo jazdy Warszawa Kurs na prawo jazdy Warszawa pixabay

Decyzja o wyborze szkoły jazdy wymaga odpowiedniej analizy dostępnych ofert i czasu do namysłu. To od niej zależy w dużej mierze wynik egzaminu państwowego. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat oferty OSK IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów!

 

OSK IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów

Jeżeli stoisz przed ważną decyzją, jaką jest, wybór kursu na prawo jazdy kat. B, mamy dla Ciebie kilka przydatnych informacji. OSK IntroHL to jedna ze szkół, która znajduje się w Warszawie w dzielnicy Białołęka. Co wyróżnia tę ofertę? Jest to szkoła założona przez dwóch egzaminatorów WORD Warszawa. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu przygotują Cię nie tylko do egzaminu państwowego, ale również bezpiecznego poruszania się po drogach.

Krzysztof Wójcik i Mariusz Sztal to założyciele OSK, którzy mają kilkunastoletnie doświadczenie w egzaminowaniu w WORD Warszawa. Dzięki temu wiedzą doskonale, czego potrzebują kursanci, by być w pełni przygotowanym do egzaminu. Na zajęciach teoretycznych dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Właściciele OSK IntroHL dbają o ciągły rozwój, co pozwala na zapewnienie kursantom najnowocześniejszych ćwiczeń, a także z zastosowaniem symulatorów bezpieczeństwa.

OSK IntroHL zapewnia kompleksowe przygotowanie do egzaminów WORD. Dzięki naszemu wsparciu przygotujesz się na każdą okoliczność.

Sprawdź więcej informacji na temat kursu w naszej ofercie: Kurs na prawo jazdy Warszawa!

Co wyróżnia kurs na prawo jazdy kat. B w IntroHL?

Kurs na prawo jazdy w IntroHL spełnia obowiązujące standardy. Czym wyróżnia się nauka jazdy u egzaminatorów spośród innych OSK? IntroHL zapewnia kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego. Dzięki naszym instruktorom opanujesz umiejętności, które pozwolą nie tylko zdać egzamin państwowy, ale również poczuć się pewnie za kierownicą. Dbamy o to, aby kursant ukończył szkolenie z umiejętnościami, które pozwolą zyskać pewność, że jest w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji na drodze.

Pamiętaj, że ważne są nie tylko umiejętności, ale również wiedza. Dzięki niej będziesz wiedział, jak zadbać o bezpieczeństwo własne oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Dopasuj pakiet do swoich potrzeb!

Dbamy o to, aby każdy kursant otrzymał dokładnie to, czego potrzebuje. Dlatego oferujemy różne pakiety szkolenia. Pierwszy z nich to Basic, który gwarantuje solidne podstawy do przystąpienia do egzaminu państwowego. Ta opcja obejmuje wykłady teoretyczne, zajęcia z pierwszej pomocy, dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych, podręcznik kursanta oraz 31 godzin jazd szkoleniowych.

Drugim rozwiązaniem jest pakiet Premium, na który najczęściej decydują się nasi kursanci. Szkolenie w tej wersji zapewnia 4 dodatkowe godziny jazd szkoleniowych przed egzaminem. Oprócz tego zyskujesz: próbny test z egzaminatorem, ćwiczenia na placu manewrowym WORD oraz możliwość zdawania egzaminu państwowego autem, którym jeździłeś podczas kursu. To wszystko umożliwi Ci nabranie pewności za kierownicą oraz redukcję stresu przed właściwym  egzaminem państwowym .

Trzecie rozwiązanie, z którego możesz skorzystać, to pakiet All-In-One. W ramach tego wariantu otrzymujesz dodatkowo udział instruktora w egzaminie państwowym. Możesz liczyć również na pomoc w wykonaniu badań lekarskich oraz załatwieniu wszystkich formalności w urzędach. Pakiet All-In-One będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które mieszkają poza Białołęką. W takim przypadku możesz rozpocząć jazdy z dowolnego miejsca.

Jazdy doszkalające w IntroHL – czy warto?

Dodatkowe jazdy doszkalające będą doskonałym rozwiązaniem dla osób, które skończyły kurs w innym OSK, ale nie czują się jeszcze zbyt pewnie za kierownicą. Pewność siebie, opanowanie i bezpieczne zachowanie za kierownicą to kilka aspektów, nad jakimi możesz popracować podczas dodatkowych godzin zajęć praktycznych w OSK IntroHL. Jazdy doszkalające pozwolą Ci osiągnąć umiejętności niezbędne do czerpania przyjemności z prowadzenia samochodu.

Sprawdź IntroHL nauka jazdy u egzaminatorów!

 • Torebki na co dzień, czyli totalny must have. Propozycje idealne do każdej stylizacji!
  Torebki na co dzień, czyli totalny must have. Propozycje idealne do każdej stylizacji!

  Torebki: są tak różnorodne, że wpiszą się w styl i estetykę każdej kobiety. Które torebki na co dzień, a które modele na wyjątkowe okazje?

  Written on wtorek, 09 sierpień 2022 09:31
 • Wybieramy najlepszy wózek dziecięcy
  Wybieramy najlepszy wózek dziecięcy

  Wybór odpowiedniego wózka dla dziecka często bywa niełatwy. Co wobec tego należy brać pod uwagę, kiedy trzeba kupić wózek dziecięcy? Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat wózków dziecięcych, to przeczytaj poniższy artykuł.

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 09:07
 • Sposoby na upał w biurze
  Sposoby na upał w biurze

  Upalne dni dają się we znaki, a prognozy pogody sugerują, że wysokie temperatury szybko nie przeminą. Jak radzić sobie z taką sytuacją, szczególnie kiedy spędzamy długie godziny w pracy w pomieszczeniu bez klimatyzacji?

  Written on czwartek, 28 lipiec 2022 16:27
 • Jak i gdzie zamówić tort na Mokotowie?
  Jak i gdzie zamówić tort na Mokotowie?

  Warszawa to jeden z największych w Polsce rynków cukierniczych. Każda dzielnica ma swoje cukiernie – Mokotów nie jest tu żadnym wyjątkiem. W większości takich miejsc nie ma problemu z zamówieniem tortu. O czym trzeba przy tej okazji pamiętać?

  Written on środa, 27 lipiec 2022 14:12
 • Kurs protetyka stomatologiczna – rozwijaj swoje umiejętności!
  Kurs protetyka stomatologiczna – rozwijaj swoje umiejętności!

  Każda dziedzina związana bezpośrednio ze stanem naszego zdrowia wciąż się rozwija. Stale słyszymy o coraz to nowych metodach zwalczania chorób, czy przeprowadzania zabiegów.

  Written on piątek, 22 lipiec 2022 10:28