czwartek, 02 wrzesień 2021 08:15

IntroHL nauka jazdy u egzaminatorów – dowiedz się więcej!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Kurs na prawo jazdy Warszawa Kurs na prawo jazdy Warszawa pixabay

Decyzja o wyborze szkoły jazdy wymaga odpowiedniej analizy dostępnych ofert i czasu do namysłu. To od niej zależy w dużej mierze wynik egzaminu państwowego. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat oferty OSK IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów!

 

OSK IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów

Jeżeli stoisz przed ważną decyzją, jaką jest, wybór kursu na prawo jazdy kat. B, mamy dla Ciebie kilka przydatnych informacji. OSK IntroHL to jedna ze szkół, która znajduje się w Warszawie w dzielnicy Białołęka. Co wyróżnia tę ofertę? Jest to szkoła założona przez dwóch egzaminatorów WORD Warszawa. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu przygotują Cię nie tylko do egzaminu państwowego, ale również bezpiecznego poruszania się po drogach.

Krzysztof Wójcik i Mariusz Sztal to założyciele OSK, którzy mają kilkunastoletnie doświadczenie w egzaminowaniu w WORD Warszawa. Dzięki temu wiedzą doskonale, czego potrzebują kursanci, by być w pełni przygotowanym do egzaminu. Na zajęciach teoretycznych dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Właściciele OSK IntroHL dbają o ciągły rozwój, co pozwala na zapewnienie kursantom najnowocześniejszych ćwiczeń, a także z zastosowaniem symulatorów bezpieczeństwa.

OSK IntroHL zapewnia kompleksowe przygotowanie do egzaminów WORD. Dzięki naszemu wsparciu przygotujesz się na każdą okoliczność.

Sprawdź więcej informacji na temat kursu w naszej ofercie: Kurs na prawo jazdy Warszawa!

Co wyróżnia kurs na prawo jazdy kat. B w IntroHL?

Kurs na prawo jazdy w IntroHL spełnia obowiązujące standardy. Czym wyróżnia się nauka jazdy u egzaminatorów spośród innych OSK? IntroHL zapewnia kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego. Dzięki naszym instruktorom opanujesz umiejętności, które pozwolą nie tylko zdać egzamin państwowy, ale również poczuć się pewnie za kierownicą. Dbamy o to, aby kursant ukończył szkolenie z umiejętnościami, które pozwolą zyskać pewność, że jest w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji na drodze.

Pamiętaj, że ważne są nie tylko umiejętności, ale również wiedza. Dzięki niej będziesz wiedział, jak zadbać o bezpieczeństwo własne oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Dopasuj pakiet do swoich potrzeb!

Dbamy o to, aby każdy kursant otrzymał dokładnie to, czego potrzebuje. Dlatego oferujemy różne pakiety szkolenia. Pierwszy z nich to Basic, który gwarantuje solidne podstawy do przystąpienia do egzaminu państwowego. Ta opcja obejmuje wykłady teoretyczne, zajęcia z pierwszej pomocy, dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych, podręcznik kursanta oraz 31 godzin jazd szkoleniowych.

Drugim rozwiązaniem jest pakiet Premium, na który najczęściej decydują się nasi kursanci. Szkolenie w tej wersji zapewnia 4 dodatkowe godziny jazd szkoleniowych przed egzaminem. Oprócz tego zyskujesz: próbny test z egzaminatorem, ćwiczenia na placu manewrowym WORD oraz możliwość zdawania egzaminu państwowego autem, którym jeździłeś podczas kursu. To wszystko umożliwi Ci nabranie pewności za kierownicą oraz redukcję stresu przed właściwym  egzaminem państwowym .

Trzecie rozwiązanie, z którego możesz skorzystać, to pakiet All-In-One. W ramach tego wariantu otrzymujesz dodatkowo udział instruktora w egzaminie państwowym. Możesz liczyć również na pomoc w wykonaniu badań lekarskich oraz załatwieniu wszystkich formalności w urzędach. Pakiet All-In-One będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które mieszkają poza Białołęką. W takim przypadku możesz rozpocząć jazdy z dowolnego miejsca.

Jazdy doszkalające w IntroHL – czy warto?

Dodatkowe jazdy doszkalające będą doskonałym rozwiązaniem dla osób, które skończyły kurs w innym OSK, ale nie czują się jeszcze zbyt pewnie za kierownicą. Pewność siebie, opanowanie i bezpieczne zachowanie za kierownicą to kilka aspektów, nad jakimi możesz popracować podczas dodatkowych godzin zajęć praktycznych w OSK IntroHL. Jazdy doszkalające pozwolą Ci osiągnąć umiejętności niezbędne do czerpania przyjemności z prowadzenia samochodu.

Sprawdź IntroHL nauka jazdy u egzaminatorów!

 • Gdzie wykonać zabieg HIFU w Warszawie?
  Gdzie wykonać zabieg HIFU w Warszawie?

  Zabieg HIFU to jeden z najgłębiej działających zabiegów na rynku kosmetologicznym. Zabieg pozwala dotrzeć do głębokich warstw skóry właściwej dzięki zastosowaniu technologii bazującej na energii ultradźwiękowej.

  Written on wtorek, 26 październik 2021 09:39
 • Dripper do kawy – pyszna kawa bez ekspresu
  Dripper do kawy – pyszna kawa bez ekspresu

  Kawa jest napojem, który uwielbiamy. Około 76% Polaków codziennie sięga po filiżankę kawy – najczęściej oczywiście rano.

  Written on wtorek, 26 październik 2021 09:26
 • Kurtka jesienna - jaką najlepiej wybrać?
  Kurtka jesienna - jaką najlepiej wybrać?

  Jesień to pora roku, która wzbudza sprzeczne emocje. Jedni ją kochają, drudzy podchodzą do niej w dystansem oraz rezerwą. Niezależnie do której grupy należysz, bez wątpienia kurtka jesienna to element garderoby, niezbędny podczas wykonywania codziennych obowiązków lub spacerów w złoto-czerwonej scenerii. 

  Written on wtorek, 26 październik 2021 09:17
 • Zalando Lounge – promocje i rabaty. Dlaczego klub zakupowy jest tak popularny?
  Zalando Lounge – promocje i rabaty. Dlaczego klub zakupowy jest tak popularny?

  Zalando – jeden z większych sklepów internetowych odzieżowych w Europie – jest znaną witryną. Nawet osoby, które niekoniecznie odnajdują się w świecie zakupowym, kojarzą tę nazwę.

  Written on piątek, 15 październik 2021 16:04
 • Depilacja laserowa bikini: dlaczego epilacja to dobry pomysł?
  Depilacja laserowa bikini: dlaczego epilacja to dobry pomysł?

  Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda usuwania niechcianego owłosienia, a co najważniejsze – trwały sposób na depilację wrażliwych okolic bikini.

  Written on poniedziałek, 04 październik 2021 09:52