wtorek, 11 maj 2021 08:53

Przeprowadzka? Tylko z firmą mrówka-bagażówka!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Firma mrówka-bagażówka Firma mrówka-bagażówka Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Planujesz przeprowadzić się do innego miasta? Lub może od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę na stałe?

Jeśli tak, to z pewnością masz świadomość tego, jak dużym przedsięwzięciem będzie spakowanie i transport całego dorobku, który chcesz ze sobą zabrać. Na szczęście nie musisz brać całej odpowiedzialności i pracy na siebie. Poznaj ofertę firmy mrówka-bagażówka i daj się wyręczyć!

Mrówka-bagażówka - kim jesteśmy? - nasz zespół

Nasza firma zajmuje się profesjonalną i kompleksową organizacją przeprowadzek międzymiastowych i nie tylko. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, ale usługi świadczymy na terenie całego kraju. Usługi oferowane w ramach działalności naszej firmy zawsze wykonywane są na najwyższym poziomie, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa mienia i staranności. Naszą misją jest pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego zawsze słuchamy ich potrzeb, odpowiadamy na wszystkie pytania w celu rozwiania wszelkich wątpliwości, a także dostosowujemy aspekty usługi do wszelkich wymagań - nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Nasi doświadczeni i fachowi pracownicy w pełni zadbają o bezpieczeństwo powierzonego mienia. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia nasza polisa ubezpieczeniowa. Wszystkie przewożone przez nas rzeczy są w pełni zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami - w szczególności przedmioty szklane, delikatne, o wysokiej wartości i sprzęty. Dodatkowo ubezpieczenie pokryje inne ewentualne szkody w mieniu powstałe podczas przeprowadzki z naszej winy.

Oferta naszej firmy - do kogo jest skierowana i co obejmuje? - przeprowadzki międzynarodowe Warszawa

Oferta naszej firmy jest bardzo elastyczna - kierujemy ją zarówno do osób prywatnych, jak i do właścicieli firm, biur czy innych placówek. Oferujemy przeprowadzki międzymiastowe i nie tylko. Nasi klienci mają możliwość wynajęcia usługi przeprowadzki za granicę. Wiąże się to z koniecznością wdrożenia wzmożonej ilości czynności - zarówno formalnych, logistycznych, jak i zabezpieczających. W przypadku przeprowadzek zagranicznych, podobnie jak w przypadku tych krajowych - nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby cały proces przebiegł sprawnie i maksymalnie bezpiecznie - zarówno dla pracowników, jak i mienia - dlatego posiadamy odpowiednie materiały oraz specjalne narzędzia, za pomocą których meble, urządzenia, drogocenne przedmioty i inne obiekty są przez nas odpowiednio zabezpieczone. Dodatkowo, nasze samochody są właściwie przystosowane do pokonywania długich tras, z czym trzeba się liczyć podczas przeprowadzki międzymiastowej bądź międzynarodowej. Pojazdy są kompleksowo sprawdzane pod względem technicznym przed każdą trasą w profesjonalnych salonach, co pozwala na przebycie trasy bez przeszkód.

Dostosowując się do Państwa różnorodnych potrzeb, przygotowaliśmy trzy podstawowe pakiety naszych usług, których wybór zależy od Państwa preferencji.

 • Pakiet ekonomiczny - jest to najtańsza oferowana przez nas opcja, obejmuje ona transport wraz z bezpiecznym załadunkiem spakowanych przez Państwa towarów oraz rozładunkiem po przewiezieniu ich w miejsce docelowe.
 • Pakiet standardowy - opcja ta obejmuje zabezpieczenie mienia naszymi materiałami, załadunek towarów wraz z transportem i rozładunkiem, a także objęcie ich jak i całej usługi polisą ubezpieczeniową - opcja ta jest najchętniej wybierana przez naszych klientów.
 • Pakiet komfortowy - jest to opcja kompleksowa. W ramach niej, Państwa mienie zostanie przez nas zapakowane, zdemontowane, zabezpieczone profesjonalnymi materiałami, a także załadowane, przewiezione pod wskazany adres oraz wypakowane wraz z wniesieniem i montażem. Dodatkowo, cały towar oraz cała usługa zostaną objęte ubezpieczeniem.

Podsumowanie - dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy - przeprowadzki międzymiastowe, międzynarodowe

 • profesjonalna, fachowa obsługa,
 • doświadczeni i kulturalni pracownicy,
 • elastyczna oferta - dla osób prywatnych, firm czy biur,
 • możliwość przeprowadzki zarówno na terenie kraju, jak i za granicą
 • zapewnienie pełnego bezpieczeństwa mienia - na każdym etapie przeprowadzki,
 • możliwość dostosowania oferty do własnych potrzeb i preferencji - wybór najlepszego pakietu zgodnego z oczekiwaniami,
 • zabezpieczenie powierzonego mienia profesjonalnymi materiałami,
 • możliwość objęcia całej przeprowadzki kompleksowym ubezpieczeniem

 

 • Kredyt konsolidacyjny - gdzie najłatwiej dostać?
  Kredyt konsolidacyjny - gdzie najłatwiej dostać?

  Kredyt konsolidacyjny to prosty sposób na połączenie wszystkich zaciągniętych zobowiązań.

  Written on sobota, 19 czerwiec 2021 15:11
 • Zaplanuj remont pozytywnie!
  Zaplanuj remont pozytywnie!

  Co powinno skłonić nas do podjęcia decyzji o remoncie? Czy tylko chęć odświeżenia farby, czy może zmiana kolorów w pomieszczeniach? Zdaniem Aziralili Agnieszki Dirks – ekspertki Pozytywnych Przestrzeni Pro i Sztuki Pozytywnej chodzi o „coś” więcej.

  Written on czwartek, 27 maj 2021 18:15
 • Odmroź swój biznes na wiosnę! Lody w czasie pandemii
  Odmroź swój biznes na wiosnę! Lody w czasie pandemii

  Rok 2020 przyniósł ze sobą duży kryzys, uderzający w branżę gastronomiczną. Zarówno producenci lodów, jak i właściciele lodziarni z wytęsknieniem czekali na rozpoczęcie sezonu, który na ten moment stanął pod znakiem zapytania.

  Written on czwartek, 27 maj 2021 11:33
 • Zostań inwestorem PlanMyDeal – już niebawem rusza emisja akcji!
  Zostań inwestorem PlanMyDeal – już niebawem rusza emisja akcji!

  Wartość dwóch najbardziej znanych, polskich startupów, których aplikacje oparte są na rezerwacji terminów, przekroczyła właśnie 450 mln dolarów! Jest to najlepsza droga, żeby zostać pierwszymi polskimi jednorożcami.

  Written on poniedziałek, 24 maj 2021 17:41
 • Promienniki tarasowe – fantastyczne rozwiązanie na ogrzewanie tarasu, altany czy balkonu
  Promienniki tarasowe – fantastyczne rozwiązanie na ogrzewanie tarasu, altany czy balkonu

  Przebywanie w komfortowych i ciepłych warunkach to zdecydowanie nasza podstawowa naturalna potrzeba. W związku z tym, kiedy zamierzamy zorganizować grilla ze znajomymi i spędzić czas na dworze do późnych godzin czy też chcemy wypić herbatę wieczorem na balkonie, zastanawiamy się, w jaki sposób ogrzejemy się, kiedy temperatura spadnie.

  Written on poniedziałek, 17 maj 2021 08:26