wtorek, 11 maj 2021 08:53

Przeprowadzka? Tylko z firmą mrówka-bagażówka!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Firma mrówka-bagażówka Firma mrówka-bagażówka Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Planujesz przeprowadzić się do innego miasta? Lub może od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę na stałe?

Jeśli tak, to z pewnością masz świadomość tego, jak dużym przedsięwzięciem będzie spakowanie i transport całego dorobku, który chcesz ze sobą zabrać. Na szczęście nie musisz brać całej odpowiedzialności i pracy na siebie. Poznaj ofertę firmy mrówka-bagażówka i daj się wyręczyć!

Mrówka-bagażówka - kim jesteśmy? - nasz zespół

Nasza firma zajmuje się profesjonalną i kompleksową organizacją przeprowadzek międzymiastowych i nie tylko. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, ale usługi świadczymy na terenie całego kraju. Usługi oferowane w ramach działalności naszej firmy zawsze wykonywane są na najwyższym poziomie, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa mienia i staranności. Naszą misją jest pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego zawsze słuchamy ich potrzeb, odpowiadamy na wszystkie pytania w celu rozwiania wszelkich wątpliwości, a także dostosowujemy aspekty usługi do wszelkich wymagań - nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Nasi doświadczeni i fachowi pracownicy w pełni zadbają o bezpieczeństwo powierzonego mienia. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia nasza polisa ubezpieczeniowa. Wszystkie przewożone przez nas rzeczy są w pełni zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami - w szczególności przedmioty szklane, delikatne, o wysokiej wartości i sprzęty. Dodatkowo ubezpieczenie pokryje inne ewentualne szkody w mieniu powstałe podczas przeprowadzki z naszej winy.

Oferta naszej firmy - do kogo jest skierowana i co obejmuje? - przeprowadzki międzynarodowe Warszawa

Oferta naszej firmy jest bardzo elastyczna - kierujemy ją zarówno do osób prywatnych, jak i do właścicieli firm, biur czy innych placówek. Oferujemy przeprowadzki międzymiastowe i nie tylko. Nasi klienci mają możliwość wynajęcia usługi przeprowadzki za granicę. Wiąże się to z koniecznością wdrożenia wzmożonej ilości czynności - zarówno formalnych, logistycznych, jak i zabezpieczających. W przypadku przeprowadzek zagranicznych, podobnie jak w przypadku tych krajowych - nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby cały proces przebiegł sprawnie i maksymalnie bezpiecznie - zarówno dla pracowników, jak i mienia - dlatego posiadamy odpowiednie materiały oraz specjalne narzędzia, za pomocą których meble, urządzenia, drogocenne przedmioty i inne obiekty są przez nas odpowiednio zabezpieczone. Dodatkowo, nasze samochody są właściwie przystosowane do pokonywania długich tras, z czym trzeba się liczyć podczas przeprowadzki międzymiastowej bądź międzynarodowej. Pojazdy są kompleksowo sprawdzane pod względem technicznym przed każdą trasą w profesjonalnych salonach, co pozwala na przebycie trasy bez przeszkód.

Dostosowując się do Państwa różnorodnych potrzeb, przygotowaliśmy trzy podstawowe pakiety naszych usług, których wybór zależy od Państwa preferencji.

 • Pakiet ekonomiczny - jest to najtańsza oferowana przez nas opcja, obejmuje ona transport wraz z bezpiecznym załadunkiem spakowanych przez Państwa towarów oraz rozładunkiem po przewiezieniu ich w miejsce docelowe.
 • Pakiet standardowy - opcja ta obejmuje zabezpieczenie mienia naszymi materiałami, załadunek towarów wraz z transportem i rozładunkiem, a także objęcie ich jak i całej usługi polisą ubezpieczeniową - opcja ta jest najchętniej wybierana przez naszych klientów.
 • Pakiet komfortowy - jest to opcja kompleksowa. W ramach niej, Państwa mienie zostanie przez nas zapakowane, zdemontowane, zabezpieczone profesjonalnymi materiałami, a także załadowane, przewiezione pod wskazany adres oraz wypakowane wraz z wniesieniem i montażem. Dodatkowo, cały towar oraz cała usługa zostaną objęte ubezpieczeniem.

Podsumowanie - dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy - przeprowadzki międzymiastowe, międzynarodowe

 • profesjonalna, fachowa obsługa,
 • doświadczeni i kulturalni pracownicy,
 • elastyczna oferta - dla osób prywatnych, firm czy biur,
 • możliwość przeprowadzki zarówno na terenie kraju, jak i za granicą
 • zapewnienie pełnego bezpieczeństwa mienia - na każdym etapie przeprowadzki,
 • możliwość dostosowania oferty do własnych potrzeb i preferencji - wybór najlepszego pakietu zgodnego z oczekiwaniami,
 • zabezpieczenie powierzonego mienia profesjonalnymi materiałami,
 • możliwość objęcia całej przeprowadzki kompleksowym ubezpieczeniem

 

 • Co zrobić gdy musisz się przeprowadzić?
  Co zrobić gdy musisz się przeprowadzić?

  Przeprowadzka może doprowadzić do wielu problemów i trudności zwłaszcza wtedy, kiedy nie masz doświadczenia w tego typu przedsięwzięciach. Co zrobić aby przebiegła szybko i sprawnie?

  Written on czwartek, 20 styczeń 2022 17:44
 • Z czym nosić rozkloszowaną spódnicę?
  Z czym nosić rozkloszowaną spódnicę?

  Rozkloszowane spódnice pozostają w modzie już od kilku sezonów i nic nie zapowiada zmiany w tym temacie. To jeden z ulubionych fasonów, noszony przez kobiety niezależnie od pory roku. Świetnie wyglądają latem z lekkimi bluzeczkami i zimą, w połączeniu z golfami. Jak nosić rozkloszowane spódnice?

  Written on środa, 19 styczeń 2022 12:59
 • Białe vs czarne – sprawdź najmodniejsze botki w tym sezonie!
  Białe vs czarne – sprawdź najmodniejsze botki w tym sezonie!

  Botki, czy to białe, czy czarne, koniecznie muszą znaleźć się w damskiej szafie, choćby w pojedynczym egzemplarzu. To ponadczasowe obuwie, które pasuje do wielu stylizacji.  Możesz znaleźć zarówno modele basicowe, jak i z modnymi detalami, aplikacjami i zdobieniami. Podpowiadamy, do jakich ubrań najlepiej je nosić i z czym warto zestawić.

  Written on wtorek, 18 styczeń 2022 10:39
 • Porady prawne - czym są i gdzie ich szukać?
  Porady prawne - czym są i gdzie ich szukać?

  Musisz rozwiązać problem prawny, jednak nie wiesz gdzie się zgłosić, by uzyskać jak najlepszą pomoc? Słyszałeś/Słyszałaś kiedyś o poradach prawnych, ale nie wiesz, czym one tak właściwie są? W tym artykule wyjaśniamy, gdzie szukać pomocy w kwestiach prawnych.

  Written on środa, 12 styczeń 2022 10:20
 • Do czego służą gadżety reklamowe?
  Do czego służą gadżety reklamowe?

  Odpowiednio użyte gadżety reklamowe potrafią przynieść wiele korzyści firmie. Kiedy ich używać? Jak wdrożyć artykuły promocyjne, aby zbudować pozytywny wizerunek firmy? Co będzie odpowiednim artykułem promocyjnym i kiedy je podarować potencjalnym klientom?

  Written on poniedziałek, 10 styczeń 2022 10:20