wtorek, 11 maj 2021 08:53

Przeprowadzka? Tylko z firmą mrówka-bagażówka!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Firma mrówka-bagażówka Firma mrówka-bagażówka Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Planujesz przeprowadzić się do innego miasta? Lub może od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę na stałe?

Jeśli tak, to z pewnością masz świadomość tego, jak dużym przedsięwzięciem będzie spakowanie i transport całego dorobku, który chcesz ze sobą zabrać. Na szczęście nie musisz brać całej odpowiedzialności i pracy na siebie. Poznaj ofertę firmy mrówka-bagażówka i daj się wyręczyć!

Mrówka-bagażówka - kim jesteśmy? - nasz zespół

Nasza firma zajmuje się profesjonalną i kompleksową organizacją przeprowadzek międzymiastowych i nie tylko. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, ale usługi świadczymy na terenie całego kraju. Usługi oferowane w ramach działalności naszej firmy zawsze wykonywane są na najwyższym poziomie, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa mienia i staranności. Naszą misją jest pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego zawsze słuchamy ich potrzeb, odpowiadamy na wszystkie pytania w celu rozwiania wszelkich wątpliwości, a także dostosowujemy aspekty usługi do wszelkich wymagań - nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Nasi doświadczeni i fachowi pracownicy w pełni zadbają o bezpieczeństwo powierzonego mienia. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia nasza polisa ubezpieczeniowa. Wszystkie przewożone przez nas rzeczy są w pełni zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami - w szczególności przedmioty szklane, delikatne, o wysokiej wartości i sprzęty. Dodatkowo ubezpieczenie pokryje inne ewentualne szkody w mieniu powstałe podczas przeprowadzki z naszej winy.

Oferta naszej firmy - do kogo jest skierowana i co obejmuje? - przeprowadzki międzynarodowe Warszawa

Oferta naszej firmy jest bardzo elastyczna - kierujemy ją zarówno do osób prywatnych, jak i do właścicieli firm, biur czy innych placówek. Oferujemy przeprowadzki międzymiastowe i nie tylko. Nasi klienci mają możliwość wynajęcia usługi przeprowadzki za granicę. Wiąże się to z koniecznością wdrożenia wzmożonej ilości czynności - zarówno formalnych, logistycznych, jak i zabezpieczających. W przypadku przeprowadzek zagranicznych, podobnie jak w przypadku tych krajowych - nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby cały proces przebiegł sprawnie i maksymalnie bezpiecznie - zarówno dla pracowników, jak i mienia - dlatego posiadamy odpowiednie materiały oraz specjalne narzędzia, za pomocą których meble, urządzenia, drogocenne przedmioty i inne obiekty są przez nas odpowiednio zabezpieczone. Dodatkowo, nasze samochody są właściwie przystosowane do pokonywania długich tras, z czym trzeba się liczyć podczas przeprowadzki międzymiastowej bądź międzynarodowej. Pojazdy są kompleksowo sprawdzane pod względem technicznym przed każdą trasą w profesjonalnych salonach, co pozwala na przebycie trasy bez przeszkód.

Dostosowując się do Państwa różnorodnych potrzeb, przygotowaliśmy trzy podstawowe pakiety naszych usług, których wybór zależy od Państwa preferencji.

 • Pakiet ekonomiczny - jest to najtańsza oferowana przez nas opcja, obejmuje ona transport wraz z bezpiecznym załadunkiem spakowanych przez Państwa towarów oraz rozładunkiem po przewiezieniu ich w miejsce docelowe.
 • Pakiet standardowy - opcja ta obejmuje zabezpieczenie mienia naszymi materiałami, załadunek towarów wraz z transportem i rozładunkiem, a także objęcie ich jak i całej usługi polisą ubezpieczeniową - opcja ta jest najchętniej wybierana przez naszych klientów.
 • Pakiet komfortowy - jest to opcja kompleksowa. W ramach niej, Państwa mienie zostanie przez nas zapakowane, zdemontowane, zabezpieczone profesjonalnymi materiałami, a także załadowane, przewiezione pod wskazany adres oraz wypakowane wraz z wniesieniem i montażem. Dodatkowo, cały towar oraz cała usługa zostaną objęte ubezpieczeniem.

Podsumowanie - dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy - przeprowadzki międzymiastowe, międzynarodowe

 • profesjonalna, fachowa obsługa,
 • doświadczeni i kulturalni pracownicy,
 • elastyczna oferta - dla osób prywatnych, firm czy biur,
 • możliwość przeprowadzki zarówno na terenie kraju, jak i za granicą
 • zapewnienie pełnego bezpieczeństwa mienia - na każdym etapie przeprowadzki,
 • możliwość dostosowania oferty do własnych potrzeb i preferencji - wybór najlepszego pakietu zgodnego z oczekiwaniami,
 • zabezpieczenie powierzonego mienia profesjonalnymi materiałami,
 • możliwość objęcia całej przeprowadzki kompleksowym ubezpieczeniem

 

 • Jak często do dentysty?
  Jak często do dentysty?

  Piękny uśmiech dodaje pewności siebie oraz poprawia komfort i jakość życia. A taki efekt można uzyskać tylko posiadając zdrowe i mocne zęby. Konieczne są więc odpowiednia higiena jamy ustnej oraz regularne wizyty u stomatologa. Jak często, zatem, należy odwiedzać gabinet dentystyczny?

  Written on czwartek, 23 wrzesień 2021 17:41
 • Torebki David Jones. Jesienne propozycje
  Torebki David Jones. Jesienne propozycje

  Modne akcesoria i dodatki stanowią doskonałe uzupełnienie dla każdej stylizacji.

  Written on piątek, 10 wrzesień 2021 18:59
 • Kominiarz radzi – jak przygotować dom przed nadejściem sezonu grzewczego?
  Kominiarz radzi – jak przygotować dom przed nadejściem sezonu grzewczego?

  Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami, a wraz z nią początek sezonu grzewczego. Zanim jednak grzejniki w naszych domach zostaną uruchomione – pora pomyśleć o przeglądzie instalacji grzewczej. W poniższym artykule wyjaśniamy, jak wygląda przegląd kominiarski. Podpowiadamy również, gdzie znaleźć kominiarza w Warszawie.

  Written on poniedziałek, 06 wrzesień 2021 14:19
 • Mezoterapia - rodzaje, wskazania i przeciwwskazania
  Mezoterapia - rodzaje, wskazania i przeciwwskazania

  Niezwykle piękna i gładka skóra jest marzeniem wielu osób. Niestety upływ czasu jest nieubłagany. Wśród wielu sposobów pielęgnacji, kremów, masek i peelingów, salony kosmetyczne oferują wiele zabiegów, które w jeszcze lepszy sposób mogą przywrócić młodzieńczy blask skóry.

  Written on poniedziałek, 06 wrzesień 2021 14:15
 • IntroHL nauka jazdy u egzaminatorów – dowiedz się więcej!
  IntroHL nauka jazdy u egzaminatorów – dowiedz się więcej!

  Decyzja o wyborze szkoły jazdy wymaga odpowiedniej analizy dostępnych ofert i czasu do namysłu. To od niej zależy w dużej mierze wynik egzaminu państwowego. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat oferty OSK IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów!

  Written on czwartek, 02 wrzesień 2021 08:15