wtorek, 11 maj 2021 08:53

Przeprowadzka? Tylko z firmą mrówka-bagażówka!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Firma mrówka-bagażówka Firma mrówka-bagażówka Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Planujesz przeprowadzić się do innego miasta? Lub może od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę na stałe?

Jeśli tak, to z pewnością masz świadomość tego, jak dużym przedsięwzięciem będzie spakowanie i transport całego dorobku, który chcesz ze sobą zabrać. Na szczęście nie musisz brać całej odpowiedzialności i pracy na siebie. Poznaj ofertę firmy mrówka-bagażówka i daj się wyręczyć!

Mrówka-bagażówka - kim jesteśmy? - nasz zespół

Nasza firma zajmuje się profesjonalną i kompleksową organizacją przeprowadzek międzymiastowych i nie tylko. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, ale usługi świadczymy na terenie całego kraju. Usługi oferowane w ramach działalności naszej firmy zawsze wykonywane są na najwyższym poziomie, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa mienia i staranności. Naszą misją jest pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego zawsze słuchamy ich potrzeb, odpowiadamy na wszystkie pytania w celu rozwiania wszelkich wątpliwości, a także dostosowujemy aspekty usługi do wszelkich wymagań - nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Nasi doświadczeni i fachowi pracownicy w pełni zadbają o bezpieczeństwo powierzonego mienia. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia nasza polisa ubezpieczeniowa. Wszystkie przewożone przez nas rzeczy są w pełni zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami - w szczególności przedmioty szklane, delikatne, o wysokiej wartości i sprzęty. Dodatkowo ubezpieczenie pokryje inne ewentualne szkody w mieniu powstałe podczas przeprowadzki z naszej winy.

Oferta naszej firmy - do kogo jest skierowana i co obejmuje? - przeprowadzki międzynarodowe Warszawa

Oferta naszej firmy jest bardzo elastyczna - kierujemy ją zarówno do osób prywatnych, jak i do właścicieli firm, biur czy innych placówek. Oferujemy przeprowadzki międzymiastowe i nie tylko. Nasi klienci mają możliwość wynajęcia usługi przeprowadzki za granicę. Wiąże się to z koniecznością wdrożenia wzmożonej ilości czynności - zarówno formalnych, logistycznych, jak i zabezpieczających. W przypadku przeprowadzek zagranicznych, podobnie jak w przypadku tych krajowych - nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby cały proces przebiegł sprawnie i maksymalnie bezpiecznie - zarówno dla pracowników, jak i mienia - dlatego posiadamy odpowiednie materiały oraz specjalne narzędzia, za pomocą których meble, urządzenia, drogocenne przedmioty i inne obiekty są przez nas odpowiednio zabezpieczone. Dodatkowo, nasze samochody są właściwie przystosowane do pokonywania długich tras, z czym trzeba się liczyć podczas przeprowadzki międzymiastowej bądź międzynarodowej. Pojazdy są kompleksowo sprawdzane pod względem technicznym przed każdą trasą w profesjonalnych salonach, co pozwala na przebycie trasy bez przeszkód.

Dostosowując się do Państwa różnorodnych potrzeb, przygotowaliśmy trzy podstawowe pakiety naszych usług, których wybór zależy od Państwa preferencji.

 • Pakiet ekonomiczny - jest to najtańsza oferowana przez nas opcja, obejmuje ona transport wraz z bezpiecznym załadunkiem spakowanych przez Państwa towarów oraz rozładunkiem po przewiezieniu ich w miejsce docelowe.
 • Pakiet standardowy - opcja ta obejmuje zabezpieczenie mienia naszymi materiałami, załadunek towarów wraz z transportem i rozładunkiem, a także objęcie ich jak i całej usługi polisą ubezpieczeniową - opcja ta jest najchętniej wybierana przez naszych klientów.
 • Pakiet komfortowy - jest to opcja kompleksowa. W ramach niej, Państwa mienie zostanie przez nas zapakowane, zdemontowane, zabezpieczone profesjonalnymi materiałami, a także załadowane, przewiezione pod wskazany adres oraz wypakowane wraz z wniesieniem i montażem. Dodatkowo, cały towar oraz cała usługa zostaną objęte ubezpieczeniem.

Podsumowanie - dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy - przeprowadzki międzymiastowe, międzynarodowe

 • profesjonalna, fachowa obsługa,
 • doświadczeni i kulturalni pracownicy,
 • elastyczna oferta - dla osób prywatnych, firm czy biur,
 • możliwość przeprowadzki zarówno na terenie kraju, jak i za granicą
 • zapewnienie pełnego bezpieczeństwa mienia - na każdym etapie przeprowadzki,
 • możliwość dostosowania oferty do własnych potrzeb i preferencji - wybór najlepszego pakietu zgodnego z oczekiwaniami,
 • zabezpieczenie powierzonego mienia profesjonalnymi materiałami,
 • możliwość objęcia całej przeprowadzki kompleksowym ubezpieczeniem

 

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54