sobota, 11 marzec 2023 14:29

Keto catering Warszawa- na czym polega ta dieta?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
dieta pudełkowa Warszawa dieta pudełkowa Warszawa mat.prasowe

Catering dietetyczny jest świetnym sposobem na zaoszczędzenie czasu i osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Coraz chętnie wybierana jest tak zwana dieta ketogeniczna, która pozwala na skuteczną redukcję. To doskonała propozycja dla osób, które nie prowadzą bardzo aktywnego trybu życia, mają niski dzienny wydatek energetyczny, jednak zależy im na pozbyciu się zbędnych kilogramów.

 

Co warto wiedzieć o diecie keto Warszawa?

Dieta keto to opcja dla osób zdyscyplinowanych, dająca znakomite efekty. Posiłki w niej składają się głównie z tłuszczów (70-80%), a resztę stanowią proteiny (15-25%) oraz węglowodany (5-7%). Jakie są założenia diety ketogenicznej? Zakłada ona to, że organizm przestanie pobierać energię z węglowodanów, a zacznie ją uzyskiwać z ciał ketonowych. Te natomiast tworzą się podczas rozpadu tłuszczów. W czasie stosowania tej diety organizm znajdzie się w stanie ketozy, który umożliwia na regularne spalanie skumulowanej w ciele tkanki tłuszczowej. Istotne jest to, aby posiłki spożywać w równych odstępach czasowych.

Keto dieta z dowozem Warszawa- z czego składa się codzienne menu?

Osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z daniami ketogenicznymi, mogą mieć problem z odpowiednim dobraniem składników, jak i ich proporcji. Z pomocą przychodzi wówczas dieta pudełkowa Warszawa. To sposób na zaoszczędzenie swojego czasu, pieniędzy, jak i nerwów. Dzięki cateringowi otrzymamy dobrze zbilansowane posiłki, zgodne z tą koncepcją.

Jadłospis diety keto składa się przede wszystkim z czerwonego mięsa, drobiu, jaj, orzechów, pestek, tłuszczów roślinnych (olej, masło). Codzienne menu zostało podzielone na 3 posiłki: śniadanie, obiad i kolacja. Będąc na tej diecie, nie będziemy odczuwać napadów głodu ani nie zaobserwujemy wahań poziomu insuliny. Dieta keto to wysokotłuszczowe posiłki z minimalną ilością węglowodanów. Dostarczony organizmowi tłuszcz bez trudu spalimy podczas spaceru czy treningu.

Dla kogo jest przeznaczona ketogeniczna dieta pudełkowa Warszawa?

To dobra propozycja dla osób:

 • chcących zredukować masę ciała,

 • cierpiących na stany zapalne w organizmie,

 • zmagających się z chorobami neurologicznymi (padaczka, autyzm, choroba Parkinsona, choroba Alzheimera),

 • z zespołem policystycznych jajników.

Dieta z dowozem Warszawa to dobra opcja dla osób, które mają problemy z samodzielnym przygotowaniem posiłków. Nie wiedzą dokładnie jak prawidłowo bilansować dania. Nie mają czasu na gotowanie i chcą to zostawić specjalistom. Decydując się na catering dietetyczny, nie musimy marnować czasu na zakupy, zastanawiać się nad jakością każdego produktu. Otrzymujemy zawsze smaczne, świeże i urozmaicone potrawy.

 • Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury
  Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury

  Na warszawskiej Ochocie, rozegrał się dramat, z udziałem agresywnego mężczyzny, który po interwencji policji i przewiezieniu go do szpitala psychiatrycznego, pomimo podjętej reanimacji zmarł. Wydarzenie to, skłoniło warszawską prokuraturę do rozpoczęcia śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci oraz przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy.

  Napisano środa, 19 czerwiec 2024 10:00
 • Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola
  Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola

  W ostatnich tygodniach na warszawskiej Woli, doszło do brutalnego incydentu, który zakończył się poważnymi obrażeniami u dwóch obywateli Ukrainy. Sprawcy, dwaj młodzi mężczyźni, zostali zatrzymani przez policję. Napaść, rozpoczęła się od sprzeczki słownej, która eskalowała do przemocy fizycznej.

  Napisano wtorek, 18 czerwiec 2024 09:44
 • Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024
  Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024

  Wczoraj, 16 czerwca, otwarta została Warszawska Strefa Kibica, stworzona z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - Euro 2024. Wydarzenie to, zorganizowane na błoniach Stadionu Narodowego, umożliwi tysiącom fanów wspólne kibicowanie polskiej reprezentacji oraz emocjonowanie się każdym meczem, na ogromnym telebimie. Zainicjowany przez miasto Warszawa i współorganizowany przez Stołeczne Centrum Sportu "Aktywna Warszawa" oraz PGE Narodowy, projekt ten oferuje bezpłatny dostęp do wspólnego przeżywania sportowych emocji.

  Napisano poniedziałek, 17 czerwiec 2024 09:22
 • Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury
  Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury

  Na początku kwietnia 2023 roku, na Saskiej Kępie w Warszawie, doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył poseł i minister ds. UE, Adam Szłapka. Sprawa szybko zyskała rozgłos, gdyż w jej wyniku 16 - letnia rowerzystka odniosła obrażenia. W odpowiedzi na to zdarzenie, prokurator generalny Adam Bodnar, wystosował do marszałka Sejmu Szymona Hołowni wniosek o wyrażenie zgody na pociągnięcie posła Szłapki do odpowiedzialności karnej.

  Napisano piątek, 14 czerwiec 2024 08:25
 • Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  
  Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  

  Co roku, wiosenna akcja "Rowerowy Maj" przyciąga tysiące warszawiaków, którzy chcą aktywnie spędzić czas, uczestnicząc w radosnym przejeździe ulicami stolicy. Choć nazwa może sugerować inaczej, wydarzenie to rozciąga się aż do czerwca, kiedy to odbywa się wielki finał. W tym roku 16 czerwca, Warszawa znów powita entuzjastów dwóch kółek.

  Napisano czwartek, 13 czerwiec 2024 08:03