środa, 02 luty 2022 10:30

Catering firmowy – dlaczego warto z niego korzystać?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
catering firmowy od smartlunch catering firmowy od smartlunch Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

W pracy spędzamy minimum osiem godzin dziennie, często już od wczesnego ranka. Powoduje to, że musimy się przygotować pod wieloma względami – w tym również zabrać ze sobą jedzenie. A gdyby tak w pracy czekał na nas smaczny i pełnowartościowy posiłek? Dzięki cateringowi dla firm jest to możliwe!

 

Catering dla firm – kompleksowa oferta

Czy znasz już catering firmowy od smartlunch.pl? Usługi cateringowe cieszą się obecnie dużą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego. Ciężko przygotować smaczny i pożywny posiłek z najwyższej jakości składników, kiedy wracamy zmęczeni z pracy. Tymczasem oferta dla klientów indywidualnych przewiduje różnego rodzaju dania – od tradycyjnych obiadów aż po dania fit.

Warto jednak wiedzieć, że Smartlunch obsługuje również firmy, spotkania biznesowe oraz dostarcza catering na każdą firmową okazję (bankiety, konferencje). Posiłki zamawiane są z wybranej restauracji, która dostarcza je pod wskazany adres, natomiast pracodawca może się rozliczyć za pomocą zbiorczej faktury. O tym, dlaczego to rozwiązanie świetnie się sprawdza – w kolejnych akapitach.

Co wchodzi w szeroki zakres usług gastronomicznych?

W zakres usług wchodzą posiłki regeneracyjne dla pracowników, ale także tradycyjne domowe obiady, dania kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej. Dostępne są również posiłki dla osób na diecie. Poza daniami mięsnymi firmy cateringowe mają w swojej ofercie także wegetariańskie i wegańskie wersje posiłków. Odpowiednie menu jest zatem przygotowywane pod kątem indywidualnych potrzeb klienta. Jednakże – co najważniejsze – catering dla firm to dania przygotowane z najwyższej jakości składników. O przygotowanie posiłków dbają natomiast doświadczeni i wykwalifikowani kucharze. W efekcie klient otrzymuje zdrowe, pełnowartościowe i smaczne posiłki w atrakcyjnych cenach.

Catering firmowy a wydajność pracowników

Warto wspomnieć o zaletach, jakie niesie za sobą zamawianie cateringu dla pracowników. Pyszny i zdrowy obiad, który można zjeść w godzinach pracy, wpływa na samopoczucie i wydajność pracownika. Dieta, oparta o pełnowartościowe posiłki, ma niebagatelny wpływ na poziom energii i kreatywności. Należy również pamiętać, że w niektórych sytuacjach ustawodawca nakłada na pracodawcę obowiązek zapewnienia pracownikom ciepłego posiłku – mówią o tym zapisy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów. Chodzi o ciężką pracę fizyczną, wykonywaną w niesprzyjających warunkach (w niskiej lub wysokiej temperatury, pod ziemią, na wysokościach itp.). Taki posiłek powinien być dobrze zbilansowany – danie musi zawierać 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek. Kaloryczna powinna natomiast wynosić 1000 kcal.

 • Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety
  Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety

  Zlewozmywaki kuchenne, podobnie jak pralki ładowane od przodu lub od góry czy kuchenki gazowe i elektryczne, budzą silne emocje i mają swoich zagorzałych zwolenników oraz przeciwników.

  Written on czwartek, 12 maj 2022 16:34
 • 4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz
  4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz

  Jesteś właścicielem zwierzaka? Niezależnie od jego gatunku, z pewnością zależy Ci na tym, aby Twój pupil był bezpieczny i cieszył się dobrym zdrowiem.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:17
 • Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?
  Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?

  Zanim podpiszemy umowę kredytową z bankiem, będziemy musieli przeanalizować i porównać co najmniej kilka ofert, tak aby wybrać najkorzystniejszą. W tym celu możemy odwiedzać poszczególne oddziały banków bądź udać się do eksperta kredytowego, który odpowie na wszystkie pytania związane z procesem kredytowania.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:13
 • Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania
  Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania

  Odbiór mieszkania to najbardziej oczekiwany moment całego, nieraz skomplikowanego procesu. Ważne jest, by wstępna radość nie sprawiła, że zapomnimy o skontrolowaniu bardzo istotnych rzeczy, które mogą być kluczowe, byśmy mogli w pełni cieszyć się wymarzonym zakupem i przeprowadzką w swoje cztery kąty. 

  Written on środa, 11 maj 2022 11:09
 • Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?
  Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?

  Obrzęki, zatrzymywanie się wody w organizmie czy cellulit wodny, to jedne ze wskazań do zabiegów presoterapii – pneumatycznego masażu uciskowego. Na czym polega zabieg? Jakie są inne wskazania do zabiegu? Czy zabieg presoterapii jest bolesny? Gdzie wykonać presoterapię w Warszawie?

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 09:48