piątek, 22 marzec 2024 16:07

Znalezione ciała w mieszkaniu komunalnym w Piasecznie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
policja policja fot: pixabay

W czwartek w Piasecznie, w jednym z komunalnych mieszkań, odnaleziono ciała kobiety i mężczyzny. Prokuratura Okręgowa w Warszawie podjęła działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

Niejasne okoliczności zdarzenia

Do tragicznego odkrycia doszło w bloku mieszkalnym przy ulicy 11 Listopada. Reporter tvnwarszawa.pl, Artur Węgrzynowicz, poinformował, że ofiary to prawdopodobnie osoby w przedziale wiekowym 60 - 70 lat. Na miejsce zdarzenia zostały wezwane służby ratunkowe. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Szymon Banna, przekazał, że w toku są czynności z udziałem prokuratora i policji. Zapowiedział również przeprowadzenie sekcji zwłok, która ma na celu ustalenie dokładnej przyczyny śmierci ofiar. Jest to standardowa procedura w przypadkach niejasnych okoliczności zgonu. Strażacy, którzy zostali wezwani na miejsce, wstępnie wykluczyli zatrucie tlenkiem węgla jako przyczynę śmierci. Dodatkowo, prokuratura na obecnym etapie śledztwa nie podejrzewa udziału osób trzecich.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie kontynuuje działania mające na celu pełne wyjaśnienie okoliczności śmierci dwóch osób znalezionych w mieszkaniu komunalnym w Piasecznie. Więcej informacji ma zostać udostępnionych po zakończeniu bieżących czynności i przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Źródło: tvn24.pl