piątek, 22 marzec 2024 12:52

Awantura w sklepie - kobieta uderzona kijem od szczotki!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
awantura w sklepie awantura w sklepie fot: pixabay

We Włochach, w jednym z sieciowych sklepów spożywczych, doszło do niecodziennej awantury. Zdarzenie to miało miejsce w środę około godziny 14:40, kiedy to straż miejska otrzymała zgłoszenie o awanturze przy ulicy Składowej, w centrum dzielnicy Włochy.

Zajście w sklepie

Według informacji podanej przez straż miejską, na miejsce zdarzenia przybyli funkcjonariusze zastali 28 - letnią kobietę siedzącą na krześle przed sklepem, z widocznymi śladami krwi. Poszkodowana była w stanie silnego pobudzenia. Strażnicy szybko podjęli działania mające na celu uspokojenie kobiety, opatrzenie jej rany na głowie oraz wezwanie pogotowie ratunkowe. Jak się okazało, przyczyną zranienia było uderzenie kijem od szczotki, którego dokonała pracownica sklepu. Pracownica ta twierdziła również, że musiała użyć ręcznego miotacza gazu w obronie przed atakiem ze strony poszkodowanej.

Działania strażników miejskich

Na miejsce został wezwany patrol policji w celu dokładnego wyjaśnienia okoliczności i przyczyn zdarzenia. Ranna kobieta została przetransportowana do szpitala w celu dokładniejszego zbadania i leczenia odniesionych obrażeń. Straż miejska podjęła wszelkie niezbędne kroki, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno poszkodowanej, jak i pozostałych osób obecnych w miejscu zdarzenia. Śledztwo w sprawie awantury w sklepie jest prowadzone przez odpowiednie organy, które mają za zadanie wyjaśnić dokładne okoliczności incydentu oraz podjąć stosowne działania wobec osób zaangażowanych w zajście.

Źródło: tvn24.pl