piątek, 17 maj 2024 08:06

Tragedia na warszawskim Mokotowie - zatrzymano syna ofiary

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Policja - Warszawa Policja - Warszawa fot: pixabay

W piątek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, poinformował o zatrzymaniu 50 - letniego mężczyzny, podejrzewanego o zabójstwo swojej 84 - letniej matki. Ciało kobiety, znaleziono w bloku mieszkalnym na warszawskim Mokotowie. Trwa śledztwo, mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności, tego tragicznego wydarzenia.

Makabryczne odkrycie na ulicy Bryły

W czwartek wieczorem, na ulicy Bryły w warszawskiej dzielnicy Mokotów, doszło do makabrycznego odkrycia. Ciało 84 - letniej kobiety, znaleziono w jednym z bloków mieszkalnych. Jak ustalił reporter, Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl, ofiara miała worek na głowie oraz obcięte palce u rąk, co podkreśla szczególnie brutalny charakter tej zbrodni. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci, którzy rozpoczęli intensywne czynności śledcze, sprowadzono również psa tropiącego.

Zatrzymanie podejrzanego

Rzeczniczka mokotowskiej policji, podkomisarz Ewa Kołdys, poinformowała w piątek, że w czwartek wieczorem zatrzymano osobę mogącą mieć związek z tym zdarzeniem. - Policjanci wczoraj w godzinach wieczornych zatrzymali osobę, która może mieć związek z tym zdarzeniem - powiedziała podkomisarz Kołdys. Z kolei rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji, Robert Szumiata, potwierdził, że doszło do zdarzenia na tle kryminalnym. - Na miejscu są prowadzone czynności - dodał Szumiata.

Śledztwo w kierunku zabójstwa

W piątek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Szymon Banna, poinformował, że śledztwo w sprawie śmierci 84 - letniej kobiety będzie prowadzone w kierunku zabójstwa. Rzecznik, nie ujawnił jednak dokładnych okoliczności śmierci ofiary. Banna potwierdził również, że w czwartek po południu zatrzymano 50 -letniego syna zamordowanej kobiety. Na miejscu zbrodni pracuje prokurator z Prokuratury Rejonowej Warszawa - Mokotów. Z udziałem biegłego przeprowadzono oględziny zwłok oraz miejsca ich ujawnienia. Śledczy kontynuują pracę, aby dokładnie wyjaśnić wszystkie okoliczności tej brutalnej zbrodni.

Źródło: TVN24