poniedziałek, 14 listopad 2022 09:41

Marzena Miszczyk - katowicki architekt instagramowych salonów

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Marzena Miszczyk Marzena Miszczyk pixabay

Instagramowe salony beauty i związanych z tą branżą przedsiębiorców królują na salonach i cieszą się olbrzymią popularnością osób korzystających z usług kosmetycznych i upiększających.

Im efektowniejsza i stylowa prezencja wnętrza salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego, tym bardziej unikatowa staje się jego przestrzeń, co przekłada się nie tylko na rozpoznawalność marki, ale również napływ klientów przyciągniętych oryginalnym wystrojem. 

Architekt Katowice - projekty salonów instagramowych

Wnętrza coraz częściej wykorzystywane są w celach wizerunkowych i promocyjnych. Wygląd wnętrza od zawsze wpływał na to, jak marka jest postrzegana przez potencjalnych klientów, jednak nigdy nie odgrywał on tak istotnej roli, jak w obecnych czasach. Zakorzenione w cyfrowym świecie działania marketingowe zdobywają zasięgi rzędu nawet milionów użytkowników, generując ruch i efektywnie promując markę, dlatego nie dziw, że Instagram ochoczo jest wykorzystywany przez firmy związane również z branżą beauty. W jaki sposób projekty salonów instagramowych wpływają na lepszą widoczność i oryginalność marki? Promujących się na Instagramie przedsiębiorstw są tysiące, dlatego kluczem do sukcesu na tym polu jest tworzenie oryginalnego contentu, który musi gdzieś powstać. Właśnie temu służą wnętrza, które, o ile są odpowiednio zaprojketowane, współgrają z wizją marki i skutecznie wspierają ją w podejmowanych akcjach promocyjnych. W Katowicach projekty salonów instagramowych tworzy Marzena Miszczyk działająca w Minterior - biurze projketowym specjalizującym się w realizacjach projektów salonów instagramowych dla branży beauty.

Dlaczego projekt salonu na Instagram warto powierzyć Minterior?

Podobnie jak w każdej innej branży, również wśród architektów i biur projektowych poszczególne firmy specjalizują się w określonych realizacjach. Pani Marzena Miszczyk prowadząca biuro projektowe Minterior tworzy projekty instagramowych salonów piękności, które wyróżnia niepowtarzalny charakter i doskonałe zagospodarowanie przestrzeni. Realizowane przez Minterior projekty uwzględniają nie tylko najprostsze składowe, takie jak wybór koloru ścian i posadzki, ale również najbardziej skomplikowane, tworzące unikalny klimat i nadające wnętrzu unikatowości. Przemyślana koncepcja stanowi podstawę dobrego projektu, dlatego Minterior skupia się nie tylko na aspekcie projektowym, ale również tym, co Twoja marka reprezentuje. Z pomocą Minterior zobaczą to również Twoi klienci i to nie tylko na żywo, ale również w sieci.  

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54