poniedziałek, 14 listopad 2022 09:41

Marzena Miszczyk - katowicki architekt instagramowych salonów

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Marzena Miszczyk Marzena Miszczyk pixabay

Instagramowe salony beauty i związanych z tą branżą przedsiębiorców królują na salonach i cieszą się olbrzymią popularnością osób korzystających z usług kosmetycznych i upiększających.

Im efektowniejsza i stylowa prezencja wnętrza salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego, tym bardziej unikatowa staje się jego przestrzeń, co przekłada się nie tylko na rozpoznawalność marki, ale również napływ klientów przyciągniętych oryginalnym wystrojem. 

Architekt Katowice - projekty salonów instagramowych

Wnętrza coraz częściej wykorzystywane są w celach wizerunkowych i promocyjnych. Wygląd wnętrza od zawsze wpływał na to, jak marka jest postrzegana przez potencjalnych klientów, jednak nigdy nie odgrywał on tak istotnej roli, jak w obecnych czasach. Zakorzenione w cyfrowym świecie działania marketingowe zdobywają zasięgi rzędu nawet milionów użytkowników, generując ruch i efektywnie promując markę, dlatego nie dziw, że Instagram ochoczo jest wykorzystywany przez firmy związane również z branżą beauty. W jaki sposób projekty salonów instagramowych wpływają na lepszą widoczność i oryginalność marki? Promujących się na Instagramie przedsiębiorstw są tysiące, dlatego kluczem do sukcesu na tym polu jest tworzenie oryginalnego contentu, który musi gdzieś powstać. Właśnie temu służą wnętrza, które, o ile są odpowiednio zaprojketowane, współgrają z wizją marki i skutecznie wspierają ją w podejmowanych akcjach promocyjnych. W Katowicach projekty salonów instagramowych tworzy Marzena Miszczyk działająca w Minterior - biurze projketowym specjalizującym się w realizacjach projektów salonów instagramowych dla branży beauty.

Dlaczego projekt salonu na Instagram warto powierzyć Minterior?

Podobnie jak w każdej innej branży, również wśród architektów i biur projektowych poszczególne firmy specjalizują się w określonych realizacjach. Pani Marzena Miszczyk prowadząca biuro projektowe Minterior tworzy projekty instagramowych salonów piękności, które wyróżnia niepowtarzalny charakter i doskonałe zagospodarowanie przestrzeni. Realizowane przez Minterior projekty uwzględniają nie tylko najprostsze składowe, takie jak wybór koloru ścian i posadzki, ale również najbardziej skomplikowane, tworzące unikalny klimat i nadające wnętrzu unikatowości. Przemyślana koncepcja stanowi podstawę dobrego projektu, dlatego Minterior skupia się nie tylko na aspekcie projektowym, ale również tym, co Twoja marka reprezentuje. Z pomocą Minterior zobaczą to również Twoi klienci i to nie tylko na żywo, ale również w sieci.  

 • Najlepsze miejsca na eventy w Warszawie. Przewodnik po topowych lokalizacjach
  Najlepsze miejsca na eventy w Warszawie. Przewodnik po topowych lokalizacjach

  Warszawa, dynamicznie rozwijająca się metropolia i centrum biznesowe Polski, oferuje szeroki wybór miejsc idealnych do organizacji różnorodnych eventów. Niezależnie od tego, czy planujesz konferencję, bankiet, spotkanie firmowe czy kameralny event, stolica ma wiele do zaoferowania. Oto przewodnik po topowych lokalizacjach na eventy w Warszawie, które zapewnią niezapomniane wrażenia i sukces każdego wydarzenia.

  Napisano środa, 22 maj 2024 21:51
 • Adriana Porowska nową wiceprezydentką Warszawy
  Adriana Porowska nową wiceprezydentką Warszawy

  W wyniku ostatnich wyborów samorządowych w Warszawie, doszło do istotnych zmian w składzie zarządu miasta. Jedną z najważniejszych zmian, jest mianowanie Adriany Porowskiej na stanowisko wiceprezydentki, co podkreśla świeże podejście do zarządzania miastem. Porowska, związana z ruchem Polska 2050, zyskała uznanie, dzięki swojemu zaangażowaniu w politykę społeczną oraz zdolności do pracy zespołowej.

  Napisano środa, 22 maj 2024 08:59
 • Wypadek na budowie w Warszawie - dwaj pracownicy poważnie ranni
  Wypadek na budowie w Warszawie - dwaj pracownicy poważnie ranni

  Na budowie 18 - kondygnacyjnego hotelu, przy ulicy Grenadierów na warszawskiej Pradze Południe, doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego dwaj pracownicy spadli z 18. na 13. piętro. Incydent miał miejsce w godzinach porannych i skutkował poważnymi obrażeniami, obu poszkodowanych.

  Napisano wtorek, 21 maj 2024 13:27
 • Wybór idealnej taśmy samoprzylepnej - kluczowe czynniki do rozważenia
  Wybór idealnej taśmy samoprzylepnej - kluczowe czynniki do rozważenia

  Za każdym razem, gdy otwieramy paczkę, jesteśmy z nią w kontakcie. Taśma samoprzylepna to nieoceniony pomocnik w codziennych zadaniach - od pakowania prezentów, przez prace manualne, aż po profesjonalne zastosowania w logistyce i przemyśle. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jak wiele różnych rodzajów taśm samoprzylepnych istnieje na rynku?

  Napisano wtorek, 21 maj 2024 08:04
 • Klockownia na warszawskim Bemowie - nowa atrakcja dla dzieci
  Klockownia na warszawskim Bemowie - nowa atrakcja dla dzieci

  Warszawa, zyska niebawem nową atrakcję, która zrewolucjonizuje sposób, w jaki dzieci spędzają wolny czas. Już 1 czerwca, w Dzień Dziecka, na ulicy Górczewskiej 218 zostanie otwarte największe w Polsce centrum edukacyjno – rozrywkowe, skierowane do najmłodszych - Klockownia. Inicjatywa ta, zlokalizowana w miejscu byłego supermarketu Tesco, obiecuje dostarczyć dzieciom nieskończoną ilość radości i kreatywnego wyzwania.

  Napisano poniedziałek, 20 maj 2024 09:45