poniedziałek, 11 kwiecień 2022 10:41

Wielkanocne dania na zamówienie w Warszawie

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
wielkanocny catering od Magdy Gessler wielkanocny catering od Magdy Gessler pixabay

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią charakterystyczny smak święconki. Wiele osób nie ma jednak czasu na jej przygotowanie.

W takim przypadku świetnie sprawdzą się dania wielkanocne na zamówienie. Na usługi jakiego lokalu gastronomicznego warto się zdecydować? Z pewnością nie zawiodą pod względem smaku i jakości produkty zamówione w Delikatesach U Fukiera Magdy Gessler.

Delikatesy internetowe U Fukiera - czym się wyróżniają?

Magda Gessler to znana restauratorka oraz osobowość telewizyjna. Słynie ona z bezkompromisowego podejścia do jakości oraz świeżości jedzenia, a także odpowiedniego jego przyrządzenia. Kultowa restauracja U Fukiera w Warszawie, nad którą Magda Gessler sprawuje pieczę, doczekała się również swoich delikatesów. Mieszkańcy stolicy mogą w nich zamawiać mięso, naturalne sery, suszone grzyby, przetwory, soki i dania w słoikach. W okolicach Wielkanocy w delikatesach znaleźć można również specjalną ofertę świąteczną. Wszystkie produkty oferowane przez sklep cechują się niepowtarzalnym smakiem oraz aromatem.

Dania wielkanocne - co można znaleźć w ofercie?

Delikatesy internetowe Magdy Gessler posiadają rozbudowaną wielkanocną ofertę. Zawiera ona chrzan oparty na tradycyjnej domowej recepturze, wiejskie jaja z farszem, domowy majonez, sałatkę jarzynową z marynowanymi grzybkami, chleb na zakwasie z mąki żytniej, barszczyk biały na zakwasie, wiejską szynkę wędzoną na drzewie owocowym, schab pieczony ze śliwką sechlońską, boczek marynowany oraz wiele innych. Wśród słodkości znaleźć można makowiec z orzechami, sernik prawdziwie krakowski, babę drożdżową z bakaliami, mazurek oraz jabłecznik. Można również pokusić się o jeden zestawów, np. dla dzieci, wegetarian, fanów mięsa bądź kuchni staropolskiej. Zamówienia realizowane są na terenie Warszawy. Aby je złożyć, należy skorzystać ze strony internetowej delikatesów, gdzie znaleźć można pełną ofertę.

Wielkanoc to radosne święto, w którym ważną rolę odgrywa jedzenie. Jest ono symbolem nowego życia, ma świadczyć o pomyślności oraz obfitości. Warto więc zadbać o to, aby cechowało się ono najwyższą jakością. Dania wielkanocne na zamówienie z delikatesów Magdy Gessler oparte są o tradycyjne polskie receptury, dzięki czemu przywołują na myśl rodziców i dziadków. Wszystkie potrawy powstają na bazie wysokiej jakości produktów lokalnych. Jest to jedzenie naturalne, a zarazem aromatyczne. Dzięki niemu wielkanocny stół jest bogaty w różne smaki, które są głęboko zakorzenione w polskiej tradycji kulinarnej.

Sprawdź wielkanocny catering na wynos od Magdy Gessler: https://delikatesy.ufukiera.pl/

 • Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury
  Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury

  Na warszawskiej Ochocie, rozegrał się dramat, z udziałem agresywnego mężczyzny, który po interwencji policji i przewiezieniu go do szpitala psychiatrycznego, pomimo podjętej reanimacji zmarł. Wydarzenie to, skłoniło warszawską prokuraturę do rozpoczęcia śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci oraz przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy.

  Napisano środa, 19 czerwiec 2024 10:00
 • Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola
  Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola

  W ostatnich tygodniach na warszawskiej Woli, doszło do brutalnego incydentu, który zakończył się poważnymi obrażeniami u dwóch obywateli Ukrainy. Sprawcy, dwaj młodzi mężczyźni, zostali zatrzymani przez policję. Napaść, rozpoczęła się od sprzeczki słownej, która eskalowała do przemocy fizycznej.

  Napisano wtorek, 18 czerwiec 2024 09:44
 • Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024
  Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024

  Wczoraj, 16 czerwca, otwarta została Warszawska Strefa Kibica, stworzona z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - Euro 2024. Wydarzenie to, zorganizowane na błoniach Stadionu Narodowego, umożliwi tysiącom fanów wspólne kibicowanie polskiej reprezentacji oraz emocjonowanie się każdym meczem, na ogromnym telebimie. Zainicjowany przez miasto Warszawa i współorganizowany przez Stołeczne Centrum Sportu "Aktywna Warszawa" oraz PGE Narodowy, projekt ten oferuje bezpłatny dostęp do wspólnego przeżywania sportowych emocji.

  Napisano poniedziałek, 17 czerwiec 2024 09:22
 • Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury
  Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury

  Na początku kwietnia 2023 roku, na Saskiej Kępie w Warszawie, doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył poseł i minister ds. UE, Adam Szłapka. Sprawa szybko zyskała rozgłos, gdyż w jej wyniku 16 - letnia rowerzystka odniosła obrażenia. W odpowiedzi na to zdarzenie, prokurator generalny Adam Bodnar, wystosował do marszałka Sejmu Szymona Hołowni wniosek o wyrażenie zgody na pociągnięcie posła Szłapki do odpowiedzialności karnej.

  Napisano piątek, 14 czerwiec 2024 08:25
 • Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  
  Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  

  Co roku, wiosenna akcja "Rowerowy Maj" przyciąga tysiące warszawiaków, którzy chcą aktywnie spędzić czas, uczestnicząc w radosnym przejeździe ulicami stolicy. Choć nazwa może sugerować inaczej, wydarzenie to rozciąga się aż do czerwca, kiedy to odbywa się wielki finał. W tym roku 16 czerwca, Warszawa znów powita entuzjastów dwóch kółek.

  Napisano czwartek, 13 czerwiec 2024 08:03