poniedziałek, 11 kwiecień 2022 10:41

Wielkanocne dania na zamówienie w Warszawie

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
wielkanocny catering od Magdy Gessler wielkanocny catering od Magdy Gessler pixabay

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią charakterystyczny smak święconki. Wiele osób nie ma jednak czasu na jej przygotowanie.

W takim przypadku świetnie sprawdzą się dania wielkanocne na zamówienie. Na usługi jakiego lokalu gastronomicznego warto się zdecydować? Z pewnością nie zawiodą pod względem smaku i jakości produkty zamówione w Delikatesach U Fukiera Magdy Gessler.

Delikatesy internetowe U Fukiera - czym się wyróżniają?

Magda Gessler to znana restauratorka oraz osobowość telewizyjna. Słynie ona z bezkompromisowego podejścia do jakości oraz świeżości jedzenia, a także odpowiedniego jego przyrządzenia. Kultowa restauracja U Fukiera w Warszawie, nad którą Magda Gessler sprawuje pieczę, doczekała się również swoich delikatesów. Mieszkańcy stolicy mogą w nich zamawiać mięso, naturalne sery, suszone grzyby, przetwory, soki i dania w słoikach. W okolicach Wielkanocy w delikatesach znaleźć można również specjalną ofertę świąteczną. Wszystkie produkty oferowane przez sklep cechują się niepowtarzalnym smakiem oraz aromatem.

Dania wielkanocne - co można znaleźć w ofercie?

Delikatesy internetowe Magdy Gessler posiadają rozbudowaną wielkanocną ofertę. Zawiera ona chrzan oparty na tradycyjnej domowej recepturze, wiejskie jaja z farszem, domowy majonez, sałatkę jarzynową z marynowanymi grzybkami, chleb na zakwasie z mąki żytniej, barszczyk biały na zakwasie, wiejską szynkę wędzoną na drzewie owocowym, schab pieczony ze śliwką sechlońską, boczek marynowany oraz wiele innych. Wśród słodkości znaleźć można makowiec z orzechami, sernik prawdziwie krakowski, babę drożdżową z bakaliami, mazurek oraz jabłecznik. Można również pokusić się o jeden zestawów, np. dla dzieci, wegetarian, fanów mięsa bądź kuchni staropolskiej. Zamówienia realizowane są na terenie Warszawy. Aby je złożyć, należy skorzystać ze strony internetowej delikatesów, gdzie znaleźć można pełną ofertę.

Wielkanoc to radosne święto, w którym ważną rolę odgrywa jedzenie. Jest ono symbolem nowego życia, ma świadczyć o pomyślności oraz obfitości. Warto więc zadbać o to, aby cechowało się ono najwyższą jakością. Dania wielkanocne na zamówienie z delikatesów Magdy Gessler oparte są o tradycyjne polskie receptury, dzięki czemu przywołują na myśl rodziców i dziadków. Wszystkie potrawy powstają na bazie wysokiej jakości produktów lokalnych. Jest to jedzenie naturalne, a zarazem aromatyczne. Dzięki niemu wielkanocny stół jest bogaty w różne smaki, które są głęboko zakorzenione w polskiej tradycji kulinarnej.

Sprawdź wielkanocny catering na wynos od Magdy Gessler: https://delikatesy.ufukiera.pl/

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54