niedziela, 24 kwiecień 2022 11:53

Serwis urządzeń Apple - gdzie w Warszawie naprawię iPhone?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
www.applehome.pl www.applehome.pl pixabay

Urządzenia Apple uchodzą za swoisty fenomen współczesnej smartfonomanii.

 

Mimo wysokiej ceny i często ograniczonej dostępności, iPhony i MacBooki sprzedają się doskonale, zaś każda awaria takiego sprzętu, jest dla jego właściciela dużym problemem.  Dlatego też serwisowanie sprzętu Apple musi odbywać się wyłącznie w zaufanych i rekomendowanych serwisach. Gdzie w Warszawie znajdują się takie serwisy Apple i dlaczego warto korzystać z ich usług?

Ugryzione jabłko, czyli synonim doskonałej jakości i najlepszych parametrów

Osoby używające urządzeń z systemem iOS nie wyobrażają sobie przejścia na Andrioda z dwóch zasadniczych powodów: płynności systemu i jego synergii na wielu urządzeniach. To właśnie dlatego właściciel iPhonów, iPadów i MacBooków trzymają się amerykańskiej marki z nadgryzionym jabłuszkiem. Jakość wykonania, najlepsze parametry, synergia i płynność systemu, to główne zalety, dla których warto zdecydować się na używanie urządzeń od Apple.

Mimo swojej wytrzymałości, urządzenia te ulegają uszkodzeniom i awariom, jak każdy inny tablet, smartfon czy laptop, dlatego wówczas niezbędne jest szybkie usunięcie usterki. Warto podkreślić, że urządzeń od Apple bardzo często używane są w biznesie, dlatego sprawne doprowadzenie urządzenia do stanu sprzed awarii jest niezwykle ważną sprawą. Jak wiadomo, czas to pieniądz, dlatego serwis urządzeń Apple powinien być nie tylko skuteczny, ale także i w miarę szybki.

Dlaczego warto korzystać tylko z profesjonalnych serwisów urządzeń Apple?

Marka Apple znana jest przede wszystkim z doskonałej jakości komponentów wchodzących w skład ich urządzeń. Dlatego też tak istotne jest to, aby wszelkie naprawy były wykonywane z najwyższą starannością, odpowiednią wiedzą i za pomocą wysokiej jakości części zamiennych. To właśnie z tego powodu tak ważne jest to, aby zepsutego iPhona, iPada czy MacBooka nie oddawać do pierwszego lepszego serwisy naprawy urządzeń elektronicznych. Pierwszym i w zasadzie najbardziej znaczącym powodem jest oczywiście wątpliwa jakość naprawy i użytych do tego podzespołów. Urządzenia Apple swoją szybkość działania zawdzięczają właśnie najlepszym możliwym komponentom i odpowiedniemu serwisowi. Dlatego też wszelkie naprawy urządzeń marki Apple najlepiej wykonywać w renomowanych serwisach.

Co zrobić gdy urządzenie Apple nie jest już na gwarancji?

Naprawa urządzeń Apple, którym skończył się już okres gwarancyjny, powinna być przeprowadzona wyłącznie w renomowanym serwisie pogwarancyjnym. W Warszawie znajdują się dwa takie punktu - na Ursynowie i na Warszawskiej Woli. Punkty te to serwisy www.applehome.pl, czyli wysoko cenione profesjonalne punkty naprawy wszelkich urządzeń marki Apple. Doskonała jakość części zamiennych, bogata i złożona wiedza techników, a także atrakcyjne ceny, to tylko niektóre z zalet tych serwisów. To właśnie dlatego najlepszym sposobem na naprawę swojego sprzętu Apple jest jeden z tych dwóch warszawskich punktów naprawy.

Urządzenia Apple są tak dobrej jakości, że nie warto psuć ich wątpliwą naprawą - postaw na profesjonalistów i nie martw się już więcej o swój sprzęt z nadgryzionym jabłuszkiem!

 • Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury
  Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury

  Na warszawskiej Ochocie, rozegrał się dramat, z udziałem agresywnego mężczyzny, który po interwencji policji i przewiezieniu go do szpitala psychiatrycznego, pomimo podjętej reanimacji zmarł. Wydarzenie to, skłoniło warszawską prokuraturę do rozpoczęcia śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci oraz przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy.

  Napisano środa, 19 czerwiec 2024 10:00
 • Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola
  Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola

  W ostatnich tygodniach na warszawskiej Woli, doszło do brutalnego incydentu, który zakończył się poważnymi obrażeniami u dwóch obywateli Ukrainy. Sprawcy, dwaj młodzi mężczyźni, zostali zatrzymani przez policję. Napaść, rozpoczęła się od sprzeczki słownej, która eskalowała do przemocy fizycznej.

  Napisano wtorek, 18 czerwiec 2024 09:44
 • Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024
  Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024

  Wczoraj, 16 czerwca, otwarta została Warszawska Strefa Kibica, stworzona z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - Euro 2024. Wydarzenie to, zorganizowane na błoniach Stadionu Narodowego, umożliwi tysiącom fanów wspólne kibicowanie polskiej reprezentacji oraz emocjonowanie się każdym meczem, na ogromnym telebimie. Zainicjowany przez miasto Warszawa i współorganizowany przez Stołeczne Centrum Sportu "Aktywna Warszawa" oraz PGE Narodowy, projekt ten oferuje bezpłatny dostęp do wspólnego przeżywania sportowych emocji.

  Napisano poniedziałek, 17 czerwiec 2024 09:22
 • Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury
  Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury

  Na początku kwietnia 2023 roku, na Saskiej Kępie w Warszawie, doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył poseł i minister ds. UE, Adam Szłapka. Sprawa szybko zyskała rozgłos, gdyż w jej wyniku 16 - letnia rowerzystka odniosła obrażenia. W odpowiedzi na to zdarzenie, prokurator generalny Adam Bodnar, wystosował do marszałka Sejmu Szymona Hołowni wniosek o wyrażenie zgody na pociągnięcie posła Szłapki do odpowiedzialności karnej.

  Napisano piątek, 14 czerwiec 2024 08:25
 • Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  
  Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  

  Co roku, wiosenna akcja "Rowerowy Maj" przyciąga tysiące warszawiaków, którzy chcą aktywnie spędzić czas, uczestnicząc w radosnym przejeździe ulicami stolicy. Choć nazwa może sugerować inaczej, wydarzenie to rozciąga się aż do czerwca, kiedy to odbywa się wielki finał. W tym roku 16 czerwca, Warszawa znów powita entuzjastów dwóch kółek.

  Napisano czwartek, 13 czerwiec 2024 08:03