środa, 16 marzec 2022 09:23

MyJobsi.pl: Szukanie pracy online – czy jest warto?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
oferty pracy oferty pracy pixabay

Praca to zdecydowanie niezbędny element życia każdego człowieka. Jej poszukiwania często bywają żmudne i takie, że aż odechciewa się dalszego szukania.

Szczególnie jeśli jeździsz w miejsca pracy i szukasz jej w bezpośrednim kontakcie. Na szczęście powstały portale internetowe, które ułatwiają właśnie szukanie pracy. Jak z nich korzystać? Czy są w ogóle opłacalne? Jak działają? Wszystkiego dowiesz się poniżej.

Poszukaj pracy nie wychodząc z domu

Dostęp do Internetu pozwala robić wiele rzeczy online, dzięki czemu oszczędzamy czas, nerwy i pieniądze. Dlatego też powstały portale pracy, które oferują dostęp do niezliczonej liczby ofert pracy. Jak z nich korzystać? Wiele osób myśli, że jest to czarna magia i że nikt nigdy nie odzywa się właśnie z takich ofert. Na szczęście nie jest to prawda, bo większość osób obecnie znajduje pracę właśnie poprzez użycie takich portali jak np. MyJobsi.pl. Dzięki takiej stronie internetowej możesz szybko porozumieć się z różnymi firmami, przejrzeć wszelkie oferty pracy zamieszczone na tejże stronie i wysyłać CV do każdej oferty, którą uznasz za interesującą. Tak. To takie proste. Wystarczy mieć dostęp do Internetu i trochę czasu, by móc przejrzeć oferty w Twojej okolicy. Nie czekaj nie robiąc nic, tylko weź swoją karierę w swoje ręce. Wystarczy, że wejdziesz na MyJobsi.pl i zaczniesz wysyłać CV.

Jak wysłać CV?

Z racji tego, że na stronie jest naprawdę wiele ofert pracy, najpierw musisz wybrać swoje województwo oraz rodzaj pracy, jaki będzie Cię interesował. Jeśli interesują Cię wszystkie oferty w danym regionie, to wybierz tylko województwo, w którym chcesz znaleźć pracę. Następnie zobaczysz wiele ofert, z których każda będzie podpisana firmą, rodzajem pracy i innymi szczegółami, które zależą od firmy. Następnie klikasz w tą ofertę, która Cię interesuje i klikasz przycisk aplikuj.

Wysyłasz swoje CV i gotowe. Wystarczy już tylko czekać na odpowiedź lub szukać kolejnych ofert pracy i wysyłać dalej. Powodzenia!

 • Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury
  Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury

  Na warszawskiej Ochocie, rozegrał się dramat, z udziałem agresywnego mężczyzny, który po interwencji policji i przewiezieniu go do szpitala psychiatrycznego, pomimo podjętej reanimacji zmarł. Wydarzenie to, skłoniło warszawską prokuraturę do rozpoczęcia śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci oraz przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy.

  Napisano środa, 19 czerwiec 2024 10:00
 • Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola
  Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola

  W ostatnich tygodniach na warszawskiej Woli, doszło do brutalnego incydentu, który zakończył się poważnymi obrażeniami u dwóch obywateli Ukrainy. Sprawcy, dwaj młodzi mężczyźni, zostali zatrzymani przez policję. Napaść, rozpoczęła się od sprzeczki słownej, która eskalowała do przemocy fizycznej.

  Napisano wtorek, 18 czerwiec 2024 09:44
 • Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024
  Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024

  Wczoraj, 16 czerwca, otwarta została Warszawska Strefa Kibica, stworzona z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - Euro 2024. Wydarzenie to, zorganizowane na błoniach Stadionu Narodowego, umożliwi tysiącom fanów wspólne kibicowanie polskiej reprezentacji oraz emocjonowanie się każdym meczem, na ogromnym telebimie. Zainicjowany przez miasto Warszawa i współorganizowany przez Stołeczne Centrum Sportu "Aktywna Warszawa" oraz PGE Narodowy, projekt ten oferuje bezpłatny dostęp do wspólnego przeżywania sportowych emocji.

  Napisano poniedziałek, 17 czerwiec 2024 09:22
 • Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury
  Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury

  Na początku kwietnia 2023 roku, na Saskiej Kępie w Warszawie, doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył poseł i minister ds. UE, Adam Szłapka. Sprawa szybko zyskała rozgłos, gdyż w jej wyniku 16 - letnia rowerzystka odniosła obrażenia. W odpowiedzi na to zdarzenie, prokurator generalny Adam Bodnar, wystosował do marszałka Sejmu Szymona Hołowni wniosek o wyrażenie zgody na pociągnięcie posła Szłapki do odpowiedzialności karnej.

  Napisano piątek, 14 czerwiec 2024 08:25
 • Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  
  Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  

  Co roku, wiosenna akcja "Rowerowy Maj" przyciąga tysiące warszawiaków, którzy chcą aktywnie spędzić czas, uczestnicząc w radosnym przejeździe ulicami stolicy. Choć nazwa może sugerować inaczej, wydarzenie to rozciąga się aż do czerwca, kiedy to odbywa się wielki finał. W tym roku 16 czerwca, Warszawa znów powita entuzjastów dwóch kółek.

  Napisano czwartek, 13 czerwiec 2024 08:03