środa, 16 marzec 2022 09:23

MyJobsi.pl: Szukanie pracy online – czy jest warto?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
oferty pracy oferty pracy pixabay

Praca to zdecydowanie niezbędny element życia każdego człowieka. Jej poszukiwania często bywają żmudne i takie, że aż odechciewa się dalszego szukania.

Szczególnie jeśli jeździsz w miejsca pracy i szukasz jej w bezpośrednim kontakcie. Na szczęście powstały portale internetowe, które ułatwiają właśnie szukanie pracy. Jak z nich korzystać? Czy są w ogóle opłacalne? Jak działają? Wszystkiego dowiesz się poniżej.

Poszukaj pracy nie wychodząc z domu

Dostęp do Internetu pozwala robić wiele rzeczy online, dzięki czemu oszczędzamy czas, nerwy i pieniądze. Dlatego też powstały portale pracy, które oferują dostęp do niezliczonej liczby ofert pracy. Jak z nich korzystać? Wiele osób myśli, że jest to czarna magia i że nikt nigdy nie odzywa się właśnie z takich ofert. Na szczęście nie jest to prawda, bo większość osób obecnie znajduje pracę właśnie poprzez użycie takich portali jak np. MyJobsi.pl. Dzięki takiej stronie internetowej możesz szybko porozumieć się z różnymi firmami, przejrzeć wszelkie oferty pracy zamieszczone na tejże stronie i wysyłać CV do każdej oferty, którą uznasz za interesującą. Tak. To takie proste. Wystarczy mieć dostęp do Internetu i trochę czasu, by móc przejrzeć oferty w Twojej okolicy. Nie czekaj nie robiąc nic, tylko weź swoją karierę w swoje ręce. Wystarczy, że wejdziesz na MyJobsi.pl i zaczniesz wysyłać CV.

Jak wysłać CV?

Z racji tego, że na stronie jest naprawdę wiele ofert pracy, najpierw musisz wybrać swoje województwo oraz rodzaj pracy, jaki będzie Cię interesował. Jeśli interesują Cię wszystkie oferty w danym regionie, to wybierz tylko województwo, w którym chcesz znaleźć pracę. Następnie zobaczysz wiele ofert, z których każda będzie podpisana firmą, rodzajem pracy i innymi szczegółami, które zależą od firmy. Następnie klikasz w tą ofertę, która Cię interesuje i klikasz przycisk aplikuj.

Wysyłasz swoje CV i gotowe. Wystarczy już tylko czekać na odpowiedź lub szukać kolejnych ofert pracy i wysyłać dalej. Powodzenia!

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54