środa, 11 maj 2022 11:13

Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
ekspert od kredytów hipotecznych ekspert od kredytów hipotecznych pixabay

Zanim podpiszemy umowę kredytową z bankiem, będziemy musieli przeanalizować i porównać co najmniej kilka ofert, tak aby wybrać najkorzystniejszą. W tym celu możemy odwiedzać poszczególne oddziały banków bądź udać się do eksperta kredytowego, który odpowie na wszystkie pytania związane z procesem kredytowania.

Jakie rozwiązanie warto wybrać?

Wizyta w banku - czy warto?

Banki przygotowały dla swoich klientów zróżnicowane oferty kredytowe, zatem aby wybrać najlepszą, trzeba je między sobą porównać. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych ofert można uzyskać w oddziałach banków bądź podczas rozmowy wideo z konsultantem. Niestety, cała procedura jest bardzo czasochłonna, bowiem na wizytę w banku musimy przeznaczyć około godziny, przy czym banków odwiedzamy zwykle 4-5, aby następnie móc porównać między sobą ich oferty. Ponadto, pracownicy banku będą przekonywać nas na różne sposoby do wyboru ich propozycji. Są oni z jednej strony bankowcami, z drugiej natomiast sprzedawcami, którzy otrzymują prowizję od udzielonych kredytów.

W jaki sposób może pomóc ekspert kredytowy?

Alternatywnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy eksperta kredytowego. Na czym polega jego praca? Otóż można powiedzieć, że wizyta w jego biurze zastępuje wizyty w poszczególnych oddziałach bankowych. Wszystko dlatego, że na podstawie przeprowadzonego z klientem wywiadu, jest w stanie wybrać najlepsze oferty, które następnie przedstawia zainteresowanemu. Warto mieć na uwadze, że ekspert od kredytów hipotecznych, w przeciwieństwie do doradcy w banku, nie ogranicza się tylko do jednej oferty, dzięki czemu klient może wybrać najkorzystniejszą dla siebie. Ponadto, posiada on wiedzę i doświadczenie, za pomocą których jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania klienta, związane z całym procesem kredytowania. Na tym polu często pojawiają się bowiem wątpliwości czy niejasności, które wymagają szczegółowego wyjaśnienia. Mogą one dotyczyć nie samej oferty, a na przykład zdolności kredytowej czy sposobu obliczania rat kredytu.

Gdzie warto się udać po kredyt?

Klientom, którzy zainteresowani są zaciągnięciem kredytu hipotecznego, zdecydowanie polecana jest współpraca z doradcą kredytowym. Pozwala bowiem zaoszczędzić sporo czasu, a także uzyskać klarowny obraz tego, jak wygląda cały proces kredytowania i jakie są ryzyka z tym związane. Dzięki temu klient może świadomie wybrać najlepszą ofertę dla siebie, mając na uwadze wszelkie jej zalety oraz wady. Współpraca z doradcą kredytowym to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby zaciągnąć zarówno kredyt hipoteczny, jak i każdy inny - dodatkowo - jeśli mieszkasz w Warszawie, jesteś właśnie na etapie poszukiwania finansowania zakupu swojej przyszłej nieruchomości, sprawdź koniecznie ofertę całkowicie bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu doświadczonego eksperta (doradcy kredytowego) - Mateusza Dyrda (www.mdyrda.pl)

 

 • Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety
  Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety

  Zlewozmywaki kuchenne, podobnie jak pralki ładowane od przodu lub od góry czy kuchenki gazowe i elektryczne, budzą silne emocje i mają swoich zagorzałych zwolenników oraz przeciwników.

  Written on czwartek, 12 maj 2022 16:34
 • 4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz
  4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz

  Jesteś właścicielem zwierzaka? Niezależnie od jego gatunku, z pewnością zależy Ci na tym, aby Twój pupil był bezpieczny i cieszył się dobrym zdrowiem.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:17
 • Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?
  Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?

  Zanim podpiszemy umowę kredytową z bankiem, będziemy musieli przeanalizować i porównać co najmniej kilka ofert, tak aby wybrać najkorzystniejszą. W tym celu możemy odwiedzać poszczególne oddziały banków bądź udać się do eksperta kredytowego, który odpowie na wszystkie pytania związane z procesem kredytowania.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:13
 • Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania
  Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania

  Odbiór mieszkania to najbardziej oczekiwany moment całego, nieraz skomplikowanego procesu. Ważne jest, by wstępna radość nie sprawiła, że zapomnimy o skontrolowaniu bardzo istotnych rzeczy, które mogą być kluczowe, byśmy mogli w pełni cieszyć się wymarzonym zakupem i przeprowadzką w swoje cztery kąty. 

  Written on środa, 11 maj 2022 11:09
 • Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?
  Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?

  Obrzęki, zatrzymywanie się wody w organizmie czy cellulit wodny, to jedne ze wskazań do zabiegów presoterapii – pneumatycznego masażu uciskowego. Na czym polega zabieg? Jakie są inne wskazania do zabiegu? Czy zabieg presoterapii jest bolesny? Gdzie wykonać presoterapię w Warszawie?

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 09:48