środa, 11 maj 2022 11:13

Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
ekspert od kredytów hipotecznych ekspert od kredytów hipotecznych pixabay

Zanim podpiszemy umowę kredytową z bankiem, będziemy musieli przeanalizować i porównać co najmniej kilka ofert, tak aby wybrać najkorzystniejszą. W tym celu możemy odwiedzać poszczególne oddziały banków bądź udać się do eksperta kredytowego, który odpowie na wszystkie pytania związane z procesem kredytowania.

Jakie rozwiązanie warto wybrać?

Wizyta w banku - czy warto?

Banki przygotowały dla swoich klientów zróżnicowane oferty kredytowe, zatem aby wybrać najlepszą, trzeba je między sobą porównać. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych ofert można uzyskać w oddziałach banków bądź podczas rozmowy wideo z konsultantem. Niestety, cała procedura jest bardzo czasochłonna, bowiem na wizytę w banku musimy przeznaczyć około godziny, przy czym banków odwiedzamy zwykle 4-5, aby następnie móc porównać między sobą ich oferty. Ponadto, pracownicy banku będą przekonywać nas na różne sposoby do wyboru ich propozycji. Są oni z jednej strony bankowcami, z drugiej natomiast sprzedawcami, którzy otrzymują prowizję od udzielonych kredytów.

W jaki sposób może pomóc ekspert kredytowy?

Alternatywnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy eksperta kredytowego. Na czym polega jego praca? Otóż można powiedzieć, że wizyta w jego biurze zastępuje wizyty w poszczególnych oddziałach bankowych. Wszystko dlatego, że na podstawie przeprowadzonego z klientem wywiadu, jest w stanie wybrać najlepsze oferty, które następnie przedstawia zainteresowanemu. Warto mieć na uwadze, że ekspert od kredytów hipotecznych, w przeciwieństwie do doradcy w banku, nie ogranicza się tylko do jednej oferty, dzięki czemu klient może wybrać najkorzystniejszą dla siebie. Ponadto, posiada on wiedzę i doświadczenie, za pomocą których jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania klienta, związane z całym procesem kredytowania. Na tym polu często pojawiają się bowiem wątpliwości czy niejasności, które wymagają szczegółowego wyjaśnienia. Mogą one dotyczyć nie samej oferty, a na przykład zdolności kredytowej czy sposobu obliczania rat kredytu.

Gdzie warto się udać po kredyt?

Klientom, którzy zainteresowani są zaciągnięciem kredytu hipotecznego, zdecydowanie polecana jest współpraca z doradcą kredytowym. Pozwala bowiem zaoszczędzić sporo czasu, a także uzyskać klarowny obraz tego, jak wygląda cały proces kredytowania i jakie są ryzyka z tym związane. Dzięki temu klient może świadomie wybrać najlepszą ofertę dla siebie, mając na uwadze wszelkie jej zalety oraz wady. Współpraca z doradcą kredytowym to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby zaciągnąć zarówno kredyt hipoteczny, jak i każdy inny - dodatkowo - jeśli mieszkasz w Warszawie, jesteś właśnie na etapie poszukiwania finansowania zakupu swojej przyszłej nieruchomości, sprawdź koniecznie ofertę całkowicie bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu doświadczonego eksperta (doradcy kredytowego) - Mateusza Dyrda (www.mdyrda.pl)

 

 • Torebki na co dzień, czyli totalny must have. Propozycje idealne do każdej stylizacji!
  Torebki na co dzień, czyli totalny must have. Propozycje idealne do każdej stylizacji!

  Torebki: są tak różnorodne, że wpiszą się w styl i estetykę każdej kobiety. Które torebki na co dzień, a które modele na wyjątkowe okazje?

  Written on wtorek, 09 sierpień 2022 09:31
 • Wybieramy najlepszy wózek dziecięcy
  Wybieramy najlepszy wózek dziecięcy

  Wybór odpowiedniego wózka dla dziecka często bywa niełatwy. Co wobec tego należy brać pod uwagę, kiedy trzeba kupić wózek dziecięcy? Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat wózków dziecięcych, to przeczytaj poniższy artykuł.

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 09:07
 • Sposoby na upał w biurze
  Sposoby na upał w biurze

  Upalne dni dają się we znaki, a prognozy pogody sugerują, że wysokie temperatury szybko nie przeminą. Jak radzić sobie z taką sytuacją, szczególnie kiedy spędzamy długie godziny w pracy w pomieszczeniu bez klimatyzacji?

  Written on czwartek, 28 lipiec 2022 16:27
 • Jak i gdzie zamówić tort na Mokotowie?
  Jak i gdzie zamówić tort na Mokotowie?

  Warszawa to jeden z największych w Polsce rynków cukierniczych. Każda dzielnica ma swoje cukiernie – Mokotów nie jest tu żadnym wyjątkiem. W większości takich miejsc nie ma problemu z zamówieniem tortu. O czym trzeba przy tej okazji pamiętać?

  Written on środa, 27 lipiec 2022 14:12
 • Kurs protetyka stomatologiczna – rozwijaj swoje umiejętności!
  Kurs protetyka stomatologiczna – rozwijaj swoje umiejętności!

  Każda dziedzina związana bezpośrednio ze stanem naszego zdrowia wciąż się rozwija. Stale słyszymy o coraz to nowych metodach zwalczania chorób, czy przeprowadzania zabiegów.

  Written on piątek, 22 lipiec 2022 10:28