poniedziałek, 07 listopad 2022 16:23

Bitomaty w Warszawie - doskonała alternatywa dla tradycyjnej bankowości

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Bitomaty Warszawa Bitomaty Warszawa

Bitomaty Warszawa - czym są bitomaty i jak ich używać?

 

Szał na kryptowaluty trwa właśnie w najlepsze. Choć mogło wydawać się, że giełda kryptowalutowa chyli się ku upadkowi, to wszelkie pesymistyczne scenariusze okazały się nieprawdą. Bitcoin i altcoiny na stałe weszły już w świadomość społeczeństwa, jako aktywo, w które można inwestować i którym można obracać. Oczywiście ryzyko zawsze jest tu obecne, dlatego doświadczeni inwestorzy proponują inwestowanie jedynie części swojego portfolio, np. 10% oszczędności, zamiast całość.

Stale rośnie potrzeba swobodnego wypłacania oraz zakupu bitcoinów w stacjonarnych punktach. Warszawa idzie naprzód, ponieważ ma już swoje bitomaty - czym są i jak ich używać? I co chodzi ze słynnymi promocjami na prowizję w bitomatach od Shitcoins.club? Sprawdźmy!

Bitomaty Warszawa - wszystkie lokalizacje i godziny otwarcia:

Bitomat na Alei Niepodległości 208

Ten lokal jest dostępny całodobowo przez siedem dni w tygodniu, niezależnie od niedziel handlowych. Gdyby wystąpiłby problem z urządzeniem zalecamy skontaktować się z działem support: +48 728 008 004. Konsultanci są dostępni od poniedziałku do niedzieli od 8:00 do 22:00. Dokładna lokalizacja urządzenia wraz z nawigacją znajdziesz na GoogleMaps. Natomiast bardzo dokładne opisy działania i lokalizacji znajdziesz na eksperckiej stronie na temat urządzeń, czyli Bitomaty Warszawa.

Bitomat w Galeria Grochów, Kobielska 23

Galeria Grochów - godziny otwarcia

Z bitomatu w Galerii Grochów można skorzystać od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 do 21:00. W niedziele urządzenie jest czynne 9:00 do 18:00 poza niedzielami niehandlowymi. 

Dokładna lokalizacja bankomatu kryptowalut

Aby znaleźć Bitomat w Warszawie musisz wjechać ruchomymi schodami na piętro, a następnie spojrzeć przez prawe ramię w tył. Bankomat kryptowalut znajduję się obok punktu "FOTOgraf" i "Skup Srebra". Dokładna lokalizacja bitomatu wraz z nawigacją znajdziecie na stronie wizytówek GoogleMaps.

Bitomat na ulicy Płocka 39

Bankomat kryptowalut na ulicy Płockiej 39 dla waszej wygody jest otwarty całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Jeśli miałbyś problem ze znalezieniem tego bitomatu, wyślij nawigację na swoje urządzenie przez GoogleMaps. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są opinie i wskazówki dojazdu na temat tego urządzenia, sprawdź podstronę Bitomat Warszawa.

Bitomat w Galerii Marki M1, Józefa Piłsudskiego 1

Bankomat kryptowalut w Galerii M1 - godziny otwarcia

Ten bitomat w Galerii M1 jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00. W niedziele handlowe z bankomatu kryptowalut skorzystamy w godzinach od 10:00 do 20:00. 

Dokładna lokalizacja urządzenia w Warszawie

Urządzenie znajdziemy na poziomie 0 pomiędzy sklepem Apart a salonem NC+. 

Bitomat w Europlex, Puławska 17 

Bitomat Europlex jest również czynny całodobowo przez siedem dni w tygodniu, niezależnie od niedziel handlowych. Dla waszej wygody, przygotowaliśmy praktyczne wskazówki, jak dotrzeć do bitomatu Europlex zlokalizowanego w biurowcu na Mokotowie. Zaimportuj mapę do swojej aplikacji Google Maps. Wystarczy, że przejdziesz na stronę Bitomat Warszawa na GoogleMaps, a instrukcje szybko i bezpiecznie trafią do Ciebie.

Bitomat w podziemiu na ulicy Marszałkowskiej

Bitomat na ulicy Marszałkowskiej to jeden z czterech bitomatów w Warszawie, który jest czynny całodobowo przez siedem dni w tygodniu. W razie problemu z dotarciem na miejsce, wystarczy wpisać w Google Maps frazy jak Bitcoin ATM Warszawa Marszałkowska.

Czym są Bitomaty Warszawa

Każdy słyszał już o Bitcoinie, ponieważ jest to najpopularniejsza i najstarsza kryptowaluta. To właśnie od niej powstały wszystkie pozostałe kryptowaluty, dlatego Bitcoin stale cieszy się największym zainteresowaniem oraz wartością. Temat kryptowalut jest dla wielu osób istnym oczkiem w głowie, ponieważ widzą w nich doskonałą alternatywę dla tradycyjnego pieniądza fiducjarnego.

Aby skutecznie korzystać z krytpwalut potrzebne są także kryptowalutowe odpowiedniki bankomatów. Warto podkreślić, że pierwsze z nich funkcjonują już w Warszawie. Bitomaty w Warszawie to urządzenia, które do złudzenia przypominają tradycyjne bankomaty, jednakże pozwalają na zakup oraz sprzedaż kryptowalut. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy np. szybko chcą wymienić zasoby swojego kryptoportfela na tradycyjną gotówkę.

Jakie kryptowaluty obsługują bitomaty w Warszawie?

Bankomaty kryptowalut Shitcoins.club oferują kupno i sprzedaż kryptowlaut takich jak:

 • bitcoin (BTC)

 • ethereum (ETH)
 • litecoin (LTC) 
 • USDT

Bitomaty Warszawa jak działają?

Jeśli chcesz kupić kryptowalutę w bitomatach Warszawa, przygotowaliśmy dla Ciebie krótką instrukcję:

Jak kupić w bitomacie w Warszawie

 1. Na ekranie bitomatu musisz wybrać przycisk buy/kup.
 2. Najlepiej przygotuj już wcześniej odliczoną kwotę. Bankomat kryptowalut przyjmuje każdy rodzaj banknotów, możesz również użyć nominału 500 zł
 3. Odliczoną kwotę wsuń w szczelinę
 4. Ostatnim krokiem będzie wpisanie kodu QR z adresem Twojego portfela dla kryptowalut
 5. Zanim odejdziesz od bitomatu sprawdź jeszcze wyświetlone na ekranie dane. Zobacz, czy zgadza się fee transakcyjny

I to tyle! Wybrana kryptowaluta została przelana na Twój portfel.

Jeśli chcesz sprzedać kryptowalutę w bitomatach, proces sprzedaży jest również bardzo prosty, oto on:

Jak sprzedać w bitomacie w Warszawie

 1. Kliknij w przycisk na ekranie bitomatu sell/sprzedaż.
 2. Po chwili powinien pojawić się dokładny adres Twojego portfela w formie kodu QR. 
 3. Jak chcesz możesz go zeskanować wprost z ekranu lub wydrukować jako wygodny paragon z numerem identyfikacyjnym transakcji, zrób tak jak uważasz.
 4. Następnym krokiem, będzie przelanie kryptowaluty na wskazany przez bitomat portfel. 
 5. Musisz uzbroić się w cierpliwość, dalej transakcja musi zostać zaakceptowana w bloku.

Bitomaty Warszawa, a prowizja

Nie od dziś wiadomo, że prowizja w bitomatach Warszawa jest bardzo atrakcyjna, ponieważ sięga czasami nawet 2% względem giełd. Wszystkie wyżej wymienione bitomaty Shitcoins.club oferują najlepszą prowizję w Polsce. 07/11/2022, promocja na prowizję wynosiła 1% na zakup Bitcoin.

Dlaczego bitomaty Warszawa, to przyszłość kryptowalut? 

Bitomaty umożliwiają szybkie i skuteczne dotarcie do swoich aktywów kryptowalutowych. Z tego też powodu ich popularność stale rośnie, gdyż są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych bankomatów. Świat kryptowalut rozwija się w takim tempie, że zapotrzebowanie na bitomaty stale rośnie. Warto jednocześnie podkreślić, że bitomaty oferują anonimowe transakcję kupna i sprzedaży, dlatego ich popularność będzie stale rosła - co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Oczywiście, przy przekroczeniu 1000 EUR lub 15 000 EUR dla wielu powiązanych transakcji, wymagane jest zeskanowanie dowodu tożsamości - jak np. w kantrorze.

Praktyczny charakter takich bitomatów sprawia, że każdy może przyjść do takiego urządzenia i rozpocząć swoją przygodę ze światem kryptowalut. Dzięki bitomatom BTC będzie niedługo tak powszechny, jak współczesna gotówka lub płatność kartą!

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54