poniedziałek, 07 listopad 2022 16:23

Bitomaty w Warszawie - doskonała alternatywa dla tradycyjnej bankowości

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Bitomaty Warszawa Bitomaty Warszawa

Bitomaty Warszawa - czym są bitomaty i jak ich używać?

 

Szał na kryptowaluty trwa właśnie w najlepsze. Choć mogło wydawać się, że giełda kryptowalutowa chyli się ku upadkowi, to wszelkie pesymistyczne scenariusze okazały się nieprawdą. Bitcoin i altcoiny na stałe weszły już w świadomość społeczeństwa, jako aktywo, w które można inwestować i którym można obracać. Oczywiście ryzyko zawsze jest tu obecne, dlatego doświadczeni inwestorzy proponują inwestowanie jedynie części swojego portfolio, np. 10% oszczędności, zamiast całość.

Stale rośnie potrzeba swobodnego wypłacania oraz zakupu bitcoinów w stacjonarnych punktach. Warszawa idzie naprzód, ponieważ ma już swoje bitomaty - czym są i jak ich używać? I co chodzi ze słynnymi promocjami na prowizję w bitomatach od Shitcoins.club? Sprawdźmy!

Bitomaty Warszawa - wszystkie lokalizacje i godziny otwarcia:

Bitomat na Alei Niepodległości 208

Ten lokal jest dostępny całodobowo przez siedem dni w tygodniu, niezależnie od niedziel handlowych. Gdyby wystąpiłby problem z urządzeniem zalecamy skontaktować się z działem support: +48 728 008 004. Konsultanci są dostępni od poniedziałku do niedzieli od 8:00 do 22:00. Dokładna lokalizacja urządzenia wraz z nawigacją znajdziesz na GoogleMaps. Natomiast bardzo dokładne opisy działania i lokalizacji znajdziesz na eksperckiej stronie na temat urządzeń, czyli Bitomaty Warszawa.

Bitomat w Galeria Grochów, Kobielska 23

Galeria Grochów - godziny otwarcia

Z bitomatu w Galerii Grochów można skorzystać od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 do 21:00. W niedziele urządzenie jest czynne 9:00 do 18:00 poza niedzielami niehandlowymi. 

Dokładna lokalizacja bankomatu kryptowalut

Aby znaleźć Bitomat w Warszawie musisz wjechać ruchomymi schodami na piętro, a następnie spojrzeć przez prawe ramię w tył. Bankomat kryptowalut znajduję się obok punktu "FOTOgraf" i "Skup Srebra". Dokładna lokalizacja bitomatu wraz z nawigacją znajdziecie na stronie wizytówek GoogleMaps.

Bitomat na ulicy Płocka 39

Bankomat kryptowalut na ulicy Płockiej 39 dla waszej wygody jest otwarty całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Jeśli miałbyś problem ze znalezieniem tego bitomatu, wyślij nawigację na swoje urządzenie przez GoogleMaps. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są opinie i wskazówki dojazdu na temat tego urządzenia, sprawdź podstronę Bitomat Warszawa.

Bitomat w Galerii Marki M1, Józefa Piłsudskiego 1

Bankomat kryptowalut w Galerii M1 - godziny otwarcia

Ten bitomat w Galerii M1 jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00. W niedziele handlowe z bankomatu kryptowalut skorzystamy w godzinach od 10:00 do 20:00. 

Dokładna lokalizacja urządzenia w Warszawie

Urządzenie znajdziemy na poziomie 0 pomiędzy sklepem Apart a salonem NC+. 

Bitomat w Europlex, Puławska 17 

Bitomat Europlex jest również czynny całodobowo przez siedem dni w tygodniu, niezależnie od niedziel handlowych. Dla waszej wygody, przygotowaliśmy praktyczne wskazówki, jak dotrzeć do bitomatu Europlex zlokalizowanego w biurowcu na Mokotowie. Zaimportuj mapę do swojej aplikacji Google Maps. Wystarczy, że przejdziesz na stronę Bitomat Warszawa na GoogleMaps, a instrukcje szybko i bezpiecznie trafią do Ciebie.

Bitomat w podziemiu na ulicy Marszałkowskiej

Bitomat na ulicy Marszałkowskiej to jeden z czterech bitomatów w Warszawie, który jest czynny całodobowo przez siedem dni w tygodniu. W razie problemu z dotarciem na miejsce, wystarczy wpisać w Google Maps frazy jak Bitcoin ATM Warszawa Marszałkowska.

Czym są Bitomaty Warszawa

Każdy słyszał już o Bitcoinie, ponieważ jest to najpopularniejsza i najstarsza kryptowaluta. To właśnie od niej powstały wszystkie pozostałe kryptowaluty, dlatego Bitcoin stale cieszy się największym zainteresowaniem oraz wartością. Temat kryptowalut jest dla wielu osób istnym oczkiem w głowie, ponieważ widzą w nich doskonałą alternatywę dla tradycyjnego pieniądza fiducjarnego.

Aby skutecznie korzystać z krytpwalut potrzebne są także kryptowalutowe odpowiedniki bankomatów. Warto podkreślić, że pierwsze z nich funkcjonują już w Warszawie. Bitomaty w Warszawie to urządzenia, które do złudzenia przypominają tradycyjne bankomaty, jednakże pozwalają na zakup oraz sprzedaż kryptowalut. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy np. szybko chcą wymienić zasoby swojego kryptoportfela na tradycyjną gotówkę.

Jakie kryptowaluty obsługują bitomaty w Warszawie?

Bankomaty kryptowalut Shitcoins.club oferują kupno i sprzedaż kryptowlaut takich jak:

 • bitcoin (BTC)

 • ethereum (ETH)
 • litecoin (LTC) 
 • USDT

Bitomaty Warszawa jak działają?

Jeśli chcesz kupić kryptowalutę w bitomatach Warszawa, przygotowaliśmy dla Ciebie krótką instrukcję:

Jak kupić w bitomacie w Warszawie

 1. Na ekranie bitomatu musisz wybrać przycisk buy/kup.
 2. Najlepiej przygotuj już wcześniej odliczoną kwotę. Bankomat kryptowalut przyjmuje każdy rodzaj banknotów, możesz również użyć nominału 500 zł
 3. Odliczoną kwotę wsuń w szczelinę
 4. Ostatnim krokiem będzie wpisanie kodu QR z adresem Twojego portfela dla kryptowalut
 5. Zanim odejdziesz od bitomatu sprawdź jeszcze wyświetlone na ekranie dane. Zobacz, czy zgadza się fee transakcyjny

I to tyle! Wybrana kryptowaluta została przelana na Twój portfel.

Jeśli chcesz sprzedać kryptowalutę w bitomatach, proces sprzedaży jest również bardzo prosty, oto on:

Jak sprzedać w bitomacie w Warszawie

 1. Kliknij w przycisk na ekranie bitomatu sell/sprzedaż.
 2. Po chwili powinien pojawić się dokładny adres Twojego portfela w formie kodu QR. 
 3. Jak chcesz możesz go zeskanować wprost z ekranu lub wydrukować jako wygodny paragon z numerem identyfikacyjnym transakcji, zrób tak jak uważasz.
 4. Następnym krokiem, będzie przelanie kryptowaluty na wskazany przez bitomat portfel. 
 5. Musisz uzbroić się w cierpliwość, dalej transakcja musi zostać zaakceptowana w bloku.

Bitomaty Warszawa, a prowizja

Nie od dziś wiadomo, że prowizja w bitomatach Warszawa jest bardzo atrakcyjna, ponieważ sięga czasami nawet 2% względem giełd. Wszystkie wyżej wymienione bitomaty Shitcoins.club oferują najlepszą prowizję w Polsce. 07/11/2022, promocja na prowizję wynosiła 1% na zakup Bitcoin.

Dlaczego bitomaty Warszawa, to przyszłość kryptowalut? 

Bitomaty umożliwiają szybkie i skuteczne dotarcie do swoich aktywów kryptowalutowych. Z tego też powodu ich popularność stale rośnie, gdyż są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych bankomatów. Świat kryptowalut rozwija się w takim tempie, że zapotrzebowanie na bitomaty stale rośnie. Warto jednocześnie podkreślić, że bitomaty oferują anonimowe transakcję kupna i sprzedaży, dlatego ich popularność będzie stale rosła - co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Oczywiście, przy przekroczeniu 1000 EUR lub 15 000 EUR dla wielu powiązanych transakcji, wymagane jest zeskanowanie dowodu tożsamości - jak np. w kantrorze.

Praktyczny charakter takich bitomatów sprawia, że każdy może przyjść do takiego urządzenia i rozpocząć swoją przygodę ze światem kryptowalut. Dzięki bitomatom BTC będzie niedługo tak powszechny, jak współczesna gotówka lub płatność kartą!

 • Najlepsze miejsca na eventy w Warszawie. Przewodnik po topowych lokalizacjach
  Najlepsze miejsca na eventy w Warszawie. Przewodnik po topowych lokalizacjach

  Warszawa, dynamicznie rozwijająca się metropolia i centrum biznesowe Polski, oferuje szeroki wybór miejsc idealnych do organizacji różnorodnych eventów. Niezależnie od tego, czy planujesz konferencję, bankiet, spotkanie firmowe czy kameralny event, stolica ma wiele do zaoferowania. Oto przewodnik po topowych lokalizacjach na eventy w Warszawie, które zapewnią niezapomniane wrażenia i sukces każdego wydarzenia.

  Napisano środa, 22 maj 2024 21:51
 • Adriana Porowska nową wiceprezydentką Warszawy
  Adriana Porowska nową wiceprezydentką Warszawy

  W wyniku ostatnich wyborów samorządowych w Warszawie, doszło do istotnych zmian w składzie zarządu miasta. Jedną z najważniejszych zmian, jest mianowanie Adriany Porowskiej na stanowisko wiceprezydentki, co podkreśla świeże podejście do zarządzania miastem. Porowska, związana z ruchem Polska 2050, zyskała uznanie, dzięki swojemu zaangażowaniu w politykę społeczną oraz zdolności do pracy zespołowej.

  Napisano środa, 22 maj 2024 08:59
 • Wypadek na budowie w Warszawie - dwaj pracownicy poważnie ranni
  Wypadek na budowie w Warszawie - dwaj pracownicy poważnie ranni

  Na budowie 18 - kondygnacyjnego hotelu, przy ulicy Grenadierów na warszawskiej Pradze Południe, doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego dwaj pracownicy spadli z 18. na 13. piętro. Incydent miał miejsce w godzinach porannych i skutkował poważnymi obrażeniami, obu poszkodowanych.

  Napisano wtorek, 21 maj 2024 13:27
 • Wybór idealnej taśmy samoprzylepnej - kluczowe czynniki do rozważenia
  Wybór idealnej taśmy samoprzylepnej - kluczowe czynniki do rozważenia

  Za każdym razem, gdy otwieramy paczkę, jesteśmy z nią w kontakcie. Taśma samoprzylepna to nieoceniony pomocnik w codziennych zadaniach - od pakowania prezentów, przez prace manualne, aż po profesjonalne zastosowania w logistyce i przemyśle. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jak wiele różnych rodzajów taśm samoprzylepnych istnieje na rynku?

  Napisano wtorek, 21 maj 2024 08:04
 • Klockownia na warszawskim Bemowie - nowa atrakcja dla dzieci
  Klockownia na warszawskim Bemowie - nowa atrakcja dla dzieci

  Warszawa, zyska niebawem nową atrakcję, która zrewolucjonizuje sposób, w jaki dzieci spędzają wolny czas. Już 1 czerwca, w Dzień Dziecka, na ulicy Górczewskiej 218 zostanie otwarte największe w Polsce centrum edukacyjno – rozrywkowe, skierowane do najmłodszych - Klockownia. Inicjatywa ta, zlokalizowana w miejscu byłego supermarketu Tesco, obiecuje dostarczyć dzieciom nieskończoną ilość radości i kreatywnego wyzwania.

  Napisano poniedziałek, 20 maj 2024 09:45