piątek, 15 październik 2021 16:04

Zalando Lounge – promocje i rabaty. Dlaczego klub zakupowy jest tak popularny?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
kody rabatowe Zalando Lounge kody rabatowe Zalando Lounge

Zalando – jeden z większych sklepów internetowych odzieżowych w Europie – jest znaną witryną. Nawet osoby, które niekoniecznie odnajdują się w świecie zakupowym, kojarzą tę nazwę.

Z kolei Zalando Lounge to klub zakupowy, pewnego rodzaju „odnoga” znanego sklepu, która oferuje ubrania obuwie i dodatki w bardzo niskich cenach – nierzadko zmniejszonych nawet o 75%. Jest to outlet online, w którym można znaleźć atrakcyjne oferty najbardziej cenionych marek odzieżowych. Dlaczego Zalando Lounge jest obecnie na ustach wszystkich? W jaki sposób skorzystać z atrakcyjnych ofert sklepu?

Jak dokonywać zakupów w Zalando Lounge?

Dostęp do najbardziej atrakcyjnych ofert strony jest możliwy po zalogowaniu się w witrynie internetowej lub zainstalowaniu aplikacji mobilnej. Ta druga opcja zdecydowanie skradła serca użytkowników. Dzięki niej można w każdej chwili zakupić pożądany produkt. Warto podkreślić, że – mimo krótko trwających promocji – w apce lub w wiadomości e-mail można zobaczyć tzw. zapowiedzi najlepszych przecen. Zakupy da się więc zaplanować tak, by zwiększyć swoje szanse na okazjonalny nabytek ubraniowy.

Sporym uprawieniem są także kody rabatowe Zalando Lounge, które pojawiają się co jakiś czas. Portal Rabatio.com zbiera wszystkie kody i promocje w jednym miejscu, dzięki czemu w szybki sposób można dowiedzieć się o aktualnych ofertach i przenieść się do wybranej kategorii sklepowej.


Z czego wynika tak duża popularność tego klubu zakupowego?

Duże promocje na Zalando Lounge to główny czynnik, który stale przyciąga nowych klientów. Dodatkowo, ma się do czynienia z nutką niepewności, bowiem nigdy nie wiadomo, na co się trafi. Wyprzedaże często trwają bardzo krótko (ok.2-3 dni), więc istnieje zasada: „kto pierwszy, ten lepszy”. Takie cechy ouletu online sprawiają, że zakupy stają się prawdziwą przygodą, porównywalną do wyszukiwania ubrań w second-handach. Całość jednak odbywa się z kanapy z domu lub dowolnego miejsca – nabyć tzw. „perełkę” modową można więc w kilka chwil. Filtrowanie wyników pozwala wyszukiwać tylko to, co jest potrzebne w danym momencie – nie trzeba się przeciskać się przez sterty ubrań w stacjonarnym sklepie. To spore ułatwienie.

Płatności online to dzisiaj codzienność, bez której wiele osób nie wyobraża sobie życia. Zalando Lounge odpowiada na potrzeby klientów i znacznie usprawnia dokonywanie zakupów. Wygodna aplikacja to intuicyjna obsługa i niemal nieograniczony dostęp do najlepszych ofert. Brzmi ciekawie? Pora zainstalować apkę i cieszyć się najlepszymi na rynku promocjami modowymi.

 

 • Voucher do SPA pod choinkę - Najlepszy prezent na Święta!
  Voucher do SPA pod choinkę - Najlepszy prezent na Święta!

  Święta zbliżają się wielkimi krokami i nie masz pojęcia, jaki prezent wręczyć bliskiej osobie?

  Written on czwartek, 02 grudzień 2021 16:13
 • W tych branżach brakuje pracowników w Warszawie!
  W tych branżach brakuje pracowników w Warszawie!

  Zapotrzebowanie na pracowników stale rośnie Co więcej, po pandemii widoczne są zasadnicze braki w niektórych branżach, przez co pracodawcy dosłownie walczą o każdego kandydata na pracownika.

  Written on wtorek, 30 listopad 2021 12:21
 • Usługi wysokościowe - kiedy jest konieczny wynajem podnośnika koszowego?
  Usługi wysokościowe - kiedy jest konieczny wynajem podnośnika koszowego?

  Podnośnik koszowy to uniwersalne urządzenie, bez którego prace na wysokościach byłyby znacznie bardziej skomplikowane i zajmowałyby dużo więcej czasu. W jakich sytuacjach warto wybrać usługi podnośnikiem koszowym?

  Written on wtorek, 30 listopad 2021 12:18
 • Montaż instalacji elektrycznej
  Montaż instalacji elektrycznej

  Instalację elektryczną w domu należy zaprojektować i zamontować tak, by była bezpieczna i nie powodowała zagrożenia dla dzieci i innych domowników. Montując instalację należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

  Written on wtorek, 30 listopad 2021 12:14
 • Jaki powinien być idealny magazyn dla kobiet?
  Jaki powinien być idealny magazyn dla kobiet?

  Współczesne kobiety żyją intensywnie i oczekują, że wiele rozwiązań będzie dostosowanych do ich zmieniających się potrzeb.

  Written on piątek, 26 listopad 2021 16:43