piątek, 15 październik 2021 16:04

Zalando Lounge – promocje i rabaty. Dlaczego klub zakupowy jest tak popularny?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
kody rabatowe Zalando Lounge kody rabatowe Zalando Lounge

Zalando – jeden z większych sklepów internetowych odzieżowych w Europie – jest znaną witryną. Nawet osoby, które niekoniecznie odnajdują się w świecie zakupowym, kojarzą tę nazwę.

Z kolei Zalando Lounge to klub zakupowy, pewnego rodzaju „odnoga” znanego sklepu, która oferuje ubrania obuwie i dodatki w bardzo niskich cenach – nierzadko zmniejszonych nawet o 75%. Jest to outlet online, w którym można znaleźć atrakcyjne oferty najbardziej cenionych marek odzieżowych. Dlaczego Zalando Lounge jest obecnie na ustach wszystkich? W jaki sposób skorzystać z atrakcyjnych ofert sklepu?

Jak dokonywać zakupów w Zalando Lounge?

Dostęp do najbardziej atrakcyjnych ofert strony jest możliwy po zalogowaniu się w witrynie internetowej lub zainstalowaniu aplikacji mobilnej. Ta druga opcja zdecydowanie skradła serca użytkowników. Dzięki niej można w każdej chwili zakupić pożądany produkt. Warto podkreślić, że – mimo krótko trwających promocji – w apce lub w wiadomości e-mail można zobaczyć tzw. zapowiedzi najlepszych przecen. Zakupy da się więc zaplanować tak, by zwiększyć swoje szanse na okazjonalny nabytek ubraniowy.

Sporym uprawieniem są także kody rabatowe Zalando Lounge, które pojawiają się co jakiś czas. Portal Rabatio.com zbiera wszystkie kody i promocje w jednym miejscu, dzięki czemu w szybki sposób można dowiedzieć się o aktualnych ofertach i przenieść się do wybranej kategorii sklepowej.


Z czego wynika tak duża popularność tego klubu zakupowego?

Duże promocje na Zalando Lounge to główny czynnik, który stale przyciąga nowych klientów. Dodatkowo, ma się do czynienia z nutką niepewności, bowiem nigdy nie wiadomo, na co się trafi. Wyprzedaże często trwają bardzo krótko (ok.2-3 dni), więc istnieje zasada: „kto pierwszy, ten lepszy”. Takie cechy ouletu online sprawiają, że zakupy stają się prawdziwą przygodą, porównywalną do wyszukiwania ubrań w second-handach. Całość jednak odbywa się z kanapy z domu lub dowolnego miejsca – nabyć tzw. „perełkę” modową można więc w kilka chwil. Filtrowanie wyników pozwala wyszukiwać tylko to, co jest potrzebne w danym momencie – nie trzeba się przeciskać się przez sterty ubrań w stacjonarnym sklepie. To spore ułatwienie.

Płatności online to dzisiaj codzienność, bez której wiele osób nie wyobraża sobie życia. Zalando Lounge odpowiada na potrzeby klientów i znacznie usprawnia dokonywanie zakupów. Wygodna aplikacja to intuicyjna obsługa i niemal nieograniczony dostęp do najlepszych ofert. Brzmi ciekawie? Pora zainstalować apkę i cieszyć się najlepszymi na rynku promocjami modowymi.

 

 • Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury
  Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury

  Na warszawskiej Ochocie, rozegrał się dramat, z udziałem agresywnego mężczyzny, który po interwencji policji i przewiezieniu go do szpitala psychiatrycznego, pomimo podjętej reanimacji zmarł. Wydarzenie to, skłoniło warszawską prokuraturę do rozpoczęcia śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci oraz przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy.

  Napisano środa, 19 czerwiec 2024 10:00
 • Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola
  Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola

  W ostatnich tygodniach na warszawskiej Woli, doszło do brutalnego incydentu, który zakończył się poważnymi obrażeniami u dwóch obywateli Ukrainy. Sprawcy, dwaj młodzi mężczyźni, zostali zatrzymani przez policję. Napaść, rozpoczęła się od sprzeczki słownej, która eskalowała do przemocy fizycznej.

  Napisano wtorek, 18 czerwiec 2024 09:44
 • Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024
  Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024

  Wczoraj, 16 czerwca, otwarta została Warszawska Strefa Kibica, stworzona z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - Euro 2024. Wydarzenie to, zorganizowane na błoniach Stadionu Narodowego, umożliwi tysiącom fanów wspólne kibicowanie polskiej reprezentacji oraz emocjonowanie się każdym meczem, na ogromnym telebimie. Zainicjowany przez miasto Warszawa i współorganizowany przez Stołeczne Centrum Sportu "Aktywna Warszawa" oraz PGE Narodowy, projekt ten oferuje bezpłatny dostęp do wspólnego przeżywania sportowych emocji.

  Napisano poniedziałek, 17 czerwiec 2024 09:22
 • Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury
  Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury

  Na początku kwietnia 2023 roku, na Saskiej Kępie w Warszawie, doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył poseł i minister ds. UE, Adam Szłapka. Sprawa szybko zyskała rozgłos, gdyż w jej wyniku 16 - letnia rowerzystka odniosła obrażenia. W odpowiedzi na to zdarzenie, prokurator generalny Adam Bodnar, wystosował do marszałka Sejmu Szymona Hołowni wniosek o wyrażenie zgody na pociągnięcie posła Szłapki do odpowiedzialności karnej.

  Napisano piątek, 14 czerwiec 2024 08:25
 • Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  
  Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  

  Co roku, wiosenna akcja "Rowerowy Maj" przyciąga tysiące warszawiaków, którzy chcą aktywnie spędzić czas, uczestnicząc w radosnym przejeździe ulicami stolicy. Choć nazwa może sugerować inaczej, wydarzenie to rozciąga się aż do czerwca, kiedy to odbywa się wielki finał. W tym roku 16 czerwca, Warszawa znów powita entuzjastów dwóch kółek.

  Napisano czwartek, 13 czerwiec 2024 08:03