czwartek, 24 marzec 2022 21:02

Jak wybrać szablon strony internetowej?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
sklep.growcommerce.pl sklep.growcommerce.pl pixabay

Stworzenie własnej strony internetowej to jeden z pierwszych etapów istnienia w sieci zarówno biznesów, jak i marek osobistych. Zaprojektowanie i nadanie funkcjonalności może leżeć po stronie profesjonalistów, jak i amatorów, którzy mogą skorzystać z prostych rozwiązań.

Odkryj funkcjonalności gotowych szablonów i wybierz rozwiązanie, które pomoże zaoszczędzić.

Czym jest szablon?

Szablon to gotowy układ strony internetowej, który użytkownik może dowolnie skonfigurować. Odpowiednio dobrany pozwoli rozmieścić treści, umieścić zdjęcia, dodać widgety, a nawet stworzyć bloga czy sklep internetowy. Dzięki szablonom można się zainspirować, a także ograniczyć czas spędzony na dobieraniu poszczególnych elementów. W ten sposób szybciej powstanie strona i będzie można wcześniej rozpocząć prowadzenie działalności. Dostępne produkty są atrakcyjne cenowo i łatwiejsze w użyciu – nie trzeba samodzielnie wprowadzać kodu. To dobre rozwiązanie dla tych osób, które chcą samodzielnie zaprojektować stronę i ją obsługiwać.

Gdzie szukać dobrych ofert?

Szablon na Shopera lub ClickShop'a pozwoli szybko stworzyć stronę dla Twojego sklepu. To gotowe rozwiązania dla każdego, kto chce przyciągnąć wzrok odwiedzających klientów. Można dopasować go do swojego budżetu, wybierając odpowiedni pakiet. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://sklep.growcommerce.pl/pl/p/Szablon-Shoper-Modern-Basic/31. Dzięki szablonowi możesz cieszyć się unikalnym designem, podstawową grafiką na stronę główną, a także wsparcie techniczne. Warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze. Opłaca się inwestować w rozwiązania, które realnie wpływają na działanie Twojego sklepu i przyciągną uwagę nowych, potencjalnych klientów. Kliknij tutaj i znajdź rozwiązanie dla siebie  https://sklep.growcommerce.pl.

Dobierz wzór do swoich potrzeb

Strona internetowa lub sklep powinny odpowiadać potrzebom klientów. Warto zadbać o minimalistyczny design, który jednocześnie będzie charakterystyczny dla firmy. Dodaj niezbędne przyciski, zakładki i zadbaj o wersję mobilną. Dzięki temu przeglądanie na telefonie będzie sprawne i szybkie. Warto dodać także ikony, które pozwolą przekierować użytkownika na portale społecznościowe. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zarabiać nie tylko na sprzedaży swoich produktów, ale także na współpracach komercyjnych. Warto zainwestować w dobry szablą, który realnie przyspieszy start biznesu i umożliwi poznanie marki.

 
 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54