czwartek, 24 marzec 2022 21:02

Jak wybrać szablon strony internetowej?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
sklep.growcommerce.pl sklep.growcommerce.pl pixabay

Stworzenie własnej strony internetowej to jeden z pierwszych etapów istnienia w sieci zarówno biznesów, jak i marek osobistych. Zaprojektowanie i nadanie funkcjonalności może leżeć po stronie profesjonalistów, jak i amatorów, którzy mogą skorzystać z prostych rozwiązań.

Odkryj funkcjonalności gotowych szablonów i wybierz rozwiązanie, które pomoże zaoszczędzić.

Czym jest szablon?

Szablon to gotowy układ strony internetowej, który użytkownik może dowolnie skonfigurować. Odpowiednio dobrany pozwoli rozmieścić treści, umieścić zdjęcia, dodać widgety, a nawet stworzyć bloga czy sklep internetowy. Dzięki szablonom można się zainspirować, a także ograniczyć czas spędzony na dobieraniu poszczególnych elementów. W ten sposób szybciej powstanie strona i będzie można wcześniej rozpocząć prowadzenie działalności. Dostępne produkty są atrakcyjne cenowo i łatwiejsze w użyciu – nie trzeba samodzielnie wprowadzać kodu. To dobre rozwiązanie dla tych osób, które chcą samodzielnie zaprojektować stronę i ją obsługiwać.

Gdzie szukać dobrych ofert?

Szablon na Shopera lub ClickShop'a pozwoli szybko stworzyć stronę dla Twojego sklepu. To gotowe rozwiązania dla każdego, kto chce przyciągnąć wzrok odwiedzających klientów. Można dopasować go do swojego budżetu, wybierając odpowiedni pakiet. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://sklep.growcommerce.pl/pl/p/Szablon-Shoper-Modern-Basic/31. Dzięki szablonowi możesz cieszyć się unikalnym designem, podstawową grafiką na stronę główną, a także wsparcie techniczne. Warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze. Opłaca się inwestować w rozwiązania, które realnie wpływają na działanie Twojego sklepu i przyciągną uwagę nowych, potencjalnych klientów. Kliknij tutaj i znajdź rozwiązanie dla siebie  https://sklep.growcommerce.pl.

Dobierz wzór do swoich potrzeb

Strona internetowa lub sklep powinny odpowiadać potrzebom klientów. Warto zadbać o minimalistyczny design, który jednocześnie będzie charakterystyczny dla firmy. Dodaj niezbędne przyciski, zakładki i zadbaj o wersję mobilną. Dzięki temu przeglądanie na telefonie będzie sprawne i szybkie. Warto dodać także ikony, które pozwolą przekierować użytkownika na portale społecznościowe. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zarabiać nie tylko na sprzedaży swoich produktów, ale także na współpracach komercyjnych. Warto zainwestować w dobry szablą, który realnie przyspieszy start biznesu i umożliwi poznanie marki.

 
 • Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury
  Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury

  Na warszawskiej Ochocie, rozegrał się dramat, z udziałem agresywnego mężczyzny, który po interwencji policji i przewiezieniu go do szpitala psychiatrycznego, pomimo podjętej reanimacji zmarł. Wydarzenie to, skłoniło warszawską prokuraturę do rozpoczęcia śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci oraz przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy.

  Napisano środa, 19 czerwiec 2024 10:00
 • Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola
  Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola

  W ostatnich tygodniach na warszawskiej Woli, doszło do brutalnego incydentu, który zakończył się poważnymi obrażeniami u dwóch obywateli Ukrainy. Sprawcy, dwaj młodzi mężczyźni, zostali zatrzymani przez policję. Napaść, rozpoczęła się od sprzeczki słownej, która eskalowała do przemocy fizycznej.

  Napisano wtorek, 18 czerwiec 2024 09:44
 • Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024
  Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024

  Wczoraj, 16 czerwca, otwarta została Warszawska Strefa Kibica, stworzona z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - Euro 2024. Wydarzenie to, zorganizowane na błoniach Stadionu Narodowego, umożliwi tysiącom fanów wspólne kibicowanie polskiej reprezentacji oraz emocjonowanie się każdym meczem, na ogromnym telebimie. Zainicjowany przez miasto Warszawa i współorganizowany przez Stołeczne Centrum Sportu "Aktywna Warszawa" oraz PGE Narodowy, projekt ten oferuje bezpłatny dostęp do wspólnego przeżywania sportowych emocji.

  Napisano poniedziałek, 17 czerwiec 2024 09:22
 • Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury
  Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury

  Na początku kwietnia 2023 roku, na Saskiej Kępie w Warszawie, doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył poseł i minister ds. UE, Adam Szłapka. Sprawa szybko zyskała rozgłos, gdyż w jej wyniku 16 - letnia rowerzystka odniosła obrażenia. W odpowiedzi na to zdarzenie, prokurator generalny Adam Bodnar, wystosował do marszałka Sejmu Szymona Hołowni wniosek o wyrażenie zgody na pociągnięcie posła Szłapki do odpowiedzialności karnej.

  Napisano piątek, 14 czerwiec 2024 08:25
 • Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  
  Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  

  Co roku, wiosenna akcja "Rowerowy Maj" przyciąga tysiące warszawiaków, którzy chcą aktywnie spędzić czas, uczestnicząc w radosnym przejeździe ulicami stolicy. Choć nazwa może sugerować inaczej, wydarzenie to rozciąga się aż do czerwca, kiedy to odbywa się wielki finał. W tym roku 16 czerwca, Warszawa znów powita entuzjastów dwóch kółek.

  Napisano czwartek, 13 czerwiec 2024 08:03