czwartek, 24 marzec 2022 21:02

Jak wybrać szablon strony internetowej?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
sklep.growcommerce.pl sklep.growcommerce.pl pixabay

Stworzenie własnej strony internetowej to jeden z pierwszych etapów istnienia w sieci zarówno biznesów, jak i marek osobistych. Zaprojektowanie i nadanie funkcjonalności może leżeć po stronie profesjonalistów, jak i amatorów, którzy mogą skorzystać z prostych rozwiązań.

Odkryj funkcjonalności gotowych szablonów i wybierz rozwiązanie, które pomoże zaoszczędzić.

Czym jest szablon?

Szablon to gotowy układ strony internetowej, który użytkownik może dowolnie skonfigurować. Odpowiednio dobrany pozwoli rozmieścić treści, umieścić zdjęcia, dodać widgety, a nawet stworzyć bloga czy sklep internetowy. Dzięki szablonom można się zainspirować, a także ograniczyć czas spędzony na dobieraniu poszczególnych elementów. W ten sposób szybciej powstanie strona i będzie można wcześniej rozpocząć prowadzenie działalności. Dostępne produkty są atrakcyjne cenowo i łatwiejsze w użyciu – nie trzeba samodzielnie wprowadzać kodu. To dobre rozwiązanie dla tych osób, które chcą samodzielnie zaprojektować stronę i ją obsługiwać.

Gdzie szukać dobrych ofert?

Szablon na Shopera lub ClickShop'a pozwoli szybko stworzyć stronę dla Twojego sklepu. To gotowe rozwiązania dla każdego, kto chce przyciągnąć wzrok odwiedzających klientów. Można dopasować go do swojego budżetu, wybierając odpowiedni pakiet. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://sklep.growcommerce.pl/pl/p/Szablon-Shoper-Modern-Basic/31. Dzięki szablonowi możesz cieszyć się unikalnym designem, podstawową grafiką na stronę główną, a także wsparcie techniczne. Warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze. Opłaca się inwestować w rozwiązania, które realnie wpływają na działanie Twojego sklepu i przyciągną uwagę nowych, potencjalnych klientów. Kliknij tutaj i znajdź rozwiązanie dla siebie  https://sklep.growcommerce.pl.

Dobierz wzór do swoich potrzeb

Strona internetowa lub sklep powinny odpowiadać potrzebom klientów. Warto zadbać o minimalistyczny design, który jednocześnie będzie charakterystyczny dla firmy. Dodaj niezbędne przyciski, zakładki i zadbaj o wersję mobilną. Dzięki temu przeglądanie na telefonie będzie sprawne i szybkie. Warto dodać także ikony, które pozwolą przekierować użytkownika na portale społecznościowe. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zarabiać nie tylko na sprzedaży swoich produktów, ale także na współpracach komercyjnych. Warto zainwestować w dobry szablą, który realnie przyspieszy start biznesu i umożliwi poznanie marki.

 
 • Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety
  Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety

  Zlewozmywaki kuchenne, podobnie jak pralki ładowane od przodu lub od góry czy kuchenki gazowe i elektryczne, budzą silne emocje i mają swoich zagorzałych zwolenników oraz przeciwników.

  Written on czwartek, 12 maj 2022 16:34
 • 4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz
  4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz

  Jesteś właścicielem zwierzaka? Niezależnie od jego gatunku, z pewnością zależy Ci na tym, aby Twój pupil był bezpieczny i cieszył się dobrym zdrowiem.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:17
 • Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?
  Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?

  Zanim podpiszemy umowę kredytową z bankiem, będziemy musieli przeanalizować i porównać co najmniej kilka ofert, tak aby wybrać najkorzystniejszą. W tym celu możemy odwiedzać poszczególne oddziały banków bądź udać się do eksperta kredytowego, który odpowie na wszystkie pytania związane z procesem kredytowania.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:13
 • Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania
  Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania

  Odbiór mieszkania to najbardziej oczekiwany moment całego, nieraz skomplikowanego procesu. Ważne jest, by wstępna radość nie sprawiła, że zapomnimy o skontrolowaniu bardzo istotnych rzeczy, które mogą być kluczowe, byśmy mogli w pełni cieszyć się wymarzonym zakupem i przeprowadzką w swoje cztery kąty. 

  Written on środa, 11 maj 2022 11:09
 • Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?
  Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?

  Obrzęki, zatrzymywanie się wody w organizmie czy cellulit wodny, to jedne ze wskazań do zabiegów presoterapii – pneumatycznego masażu uciskowego. Na czym polega zabieg? Jakie są inne wskazania do zabiegu? Czy zabieg presoterapii jest bolesny? Gdzie wykonać presoterapię w Warszawie?

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 09:48