czwartek, 20 czerwiec 2024 08:38

Weekendowa integracja przy kawie - Pop Up Cafe Warszawa

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Integracja przy kawie Integracja przy kawie fot: pixabay

W nadchodzący weekend, na tyłach Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, znana sieć piekarni Lubaszka, zorganizuje niecodzienne wydarzenie, które ma na celu zintegrować mieszkańców stolicy w nietypowej, mobilnej przestrzeni kawiarni Pop Up Cafe. Zaplanowane na 22 i 23 czerwca, to wyjątkowe spotkanie, stawia na bezpośrednie relacje i wspólne celebrowanie chwili przy darmowej kawie i wypiekach.

Przestrzeń do rozmów i relaksu

Lubaszka, dążąc do realizacji swojego hasła „Lubimy być blisko”, stworzyła przestrzeń, która sprzyjać będzie spotkaniom i budowaniu autentycznych relacji międzyludzkich. Mobilne kawiarnie Pop Up Cafe, dostępne tylko przez dwa dni, znajdą się w plenerowej przestrzeni na tyłach popularnego Centrum Nauki Kopernik. Uczestnicy wydarzenia, będą mogli cieszyć się nie tylko bezpłatną kawą, ale również smakołykami od Lubaszki, które słynie z wysokiej jakości wypieków.

Atrakcje i udogodnienia

Do dyspozycji gości, przewidziano liczne udogodnienia, w tym wygodne leżaki oraz dostęp do książek, które zostaną przekazane przez Grupę Wydawniczą Foksal. Planowane są również dodatkowe atrakcje, które mają na celu zapewnienie każdemu uczestnikowi niezapomnianych wrażeń.

Kawowy speed meeting

Centralnym punktem wydarzenia, będzie Kawowy Speed Meeting. Podczas tych krótkich sesji, uczestnicy będą mieli okazję przełamać lody i poznać nowe osoby w przyjaznej i luźnej atmosferze. Specjalnie przygotowane fiszki z oryginalnymi pytaniami, pomogą utrzymać rozmowę i uniknąć niezręcznej ciszy. Nad prawidłowym przebiegiem Speed Meetingu, czuwać będzie doświadczony prowadzący, specjalizujący się w tematyce dobrostanu psychicznego i relacji międzyludzkich. Uczestnikom, którzy zdecydują się wziąć udział w sesji, oferowane będą specjalne paczki - niespodzianki.

Wydarzenie organizowane przez Lubaszkę, to nie tylko okazja do degustacji doskonałej kawy i wypieków, ale przede wszystkim szansa na rozwój osobistych relacji i doświadczanie nowych, ciekawych interakcji. Darmowy wstęp, otwarta przestrzeń i przemyślane atrakcje sprawią, że weekend 22 - 23 czerwca 2024 roku będzie idealnym czasem na to, aby wyjść z domu, zostawić za sobą ekran telefonu i po prostu być blisko innych. Organizatorzy zapraszają, od godziny 11:00 do 16:00.

Źródło: Warszawa Nasze Miasto