czwartek, 02 listopad 2023 10:33

Skuteczność depilacji laserowej - innowacyjny sposób na gładką skórę

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Skuteczność depilacji laserowej - innowacyjny sposób na gładką skórę mat.prasowe

Depilacja laserowa to innowacja wśród zabiegów mających na celu usuwanie niechcianego owłosienia. Dzięki niej w szybki i nieinwazyjny sposób możemy poprawić wygląd skóry w sposób trwały. Ale czy naprawdę jest tak skuteczna, jak się mówi? Odpowiedź na to pytanie jest złożona i zależy od wielu czynników.

 

Depilacja laserowa a jej skuteczność

Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszym sposobem usuwania niechcianego owłosienia. Stanowi więc najlepszy sposób uzyskania gładkiej, zadbanej i zdrowo wyglądającej skóry. Warto podkreślić jednak, że depilacja laserowa, mimo swojej skuteczności, nie gwarantuje efektów gładkiej skóry do końca życia.

Po całej serii zabiegów, która obejmuje 6-8 wizyt, należy raz do roku wykonać tak zwane przypomnienie. Jest to bardzo ważny czynnik w utrzymaniu lub podtrzymaniu efektów całej serii. Skuteczność depilacji laserowej zależy również od wielu innych czynników, takich jak rodzaj lasera, kolor włosa, rodzaj skóry oraz wrażliwość skóry. Najbardziej podatne na ten zabieg są włosy grube o ciemnej barwie.

Rodzaje laserów do depilacji

Najbardziej powszechnym laserem stosowanym obecnie na rynku, który cechuje się wysoką skutecznością i jest ceniony przez specjalistów, jest laser diodowy. W naszym salonie wykorzystujemy również laser diodowy Soprano, który przynosi bardzo satysfakcjonujące rezultaty i sprawdza się zarówno przy jasnej karnacji jak i ciemniejszym fototypie skóry. Zobacz róewniez depilator laserowy.

Czy depilacja laserowa działa na meszek włosowy?

Depilacja laserowa głównie oddziałuje na włosy ciemne, które zawierają dużą ilość pigmentu. Czy depilacja laserowa działa również na meszek włosowy, który często bywa jasny? Niestety, meszek włosowy, który jest bardzo delikatny i jasny, może nie zostać wychwycony przez światło lasera. Przekłada się to również na efekty zabiegów, które nie będą tak widoczne jak w przypadku włosów ciemnych.

Ile zabiegów jest potrzebnych?

Seria zabiegowa obejmuje średnio 6-8 powtórzeń wykonywanych z częstotliwością 4-6 tygodni. Jednak ilość zabiegów może się różnić w zależności od rodzaju skóry i włosów oraz innych indywidualnych czynników. Po serii zabiegów warto wykonywać zabiegi przypominające raz do roku, aby efekt utrzymywał się stale.

Depilacja laserowa w Wrocławiu i Warszawie

Jeśli jesteś zainteresowana depilacją laserową i mieszkasz we Wrocławiu, zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. Możesz także zarezerwować wizytę online.

Depilacja laserowa to świetny sposób na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia. Jednak jej skuteczność zależy od wielu czynników, a serię zabiegów najlepiej wykonywać pod nadzorem profesjonalistów.

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54