czwartek, 03 luty 2022 09:16

Jak zadbać o zgrabną sylwetkę?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
rosamedclinic rosamedclinic

Zdobycie wymarzonej sylwetki i jej utrzymanie to ogromne wyzwanie. To nie tylko zmiana sposobu odżywiania się, uprawianie sportu, ale również zmiana nawyków i wprowadzenie zabiegów wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej. Tylko dzięki wielokierunkowym działaniom jest możliwe utrzymanie sylwetki na dłużej.

 

 

Jakie zabiegi wybrać, aby zredukować tkankę tłuszczową i wymodelować sylwetkę?

W gabinetach kosmetologicznych jest ogromny wybór zabiegów modelujących sylwetkę i wyszczuplających. Jednak, które z nich są najskuteczniejsze?

Jakie nawyki wprowadzić, aby cieszyć się smukłą sylwetką?

 •         Odpowiednia, zbilansowana dieta – aby dieta przyniosła oczekiwane skutki powinna składać się z pięciu posiłków spożywanych o regularnych porach, jadłospis powinien zawierać duże ilości warzyw i owoców, błonnika oraz białka, w diecie należy unikać cukru, dużej ilości węglowodanów oraz soli, które skutkują pojawieniem się nadprogramowych kilogramów. Ważne jest również picie dużej ilości wody, która zapobiega pojawieniu się obrzęków oraz wspomaga usuwanie toksyn z organizmu
 •         Regularne ćwiczenia – do osiągnięcia wymarzonej sylwetki niezbędne są również ćwiczenia, najskuteczniejsze są treningi typu cardio, które pozwalają na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki regularnym treningom nie tylko pozbędziemy się nadprogramowych kilogramów ale również lepiej dotlenimy organizm, polepszymy samopoczucie oraz wzmocnimy mięśnie.
 • Centrum Warszawy - kolejne blokady ulic przez Ostatnie Pokolenie
  Centrum Warszawy - kolejne blokady ulic przez Ostatnie Pokolenie

  W czwartek rano, Warszawa ponownie stała się miejscem protestów grupy Ostatnie Pokolenie. Około 15 aktywistów i aktywistek zajęło ulicę Marszałkowską, pomiędzy ulicami Żurawią a Wspólną, blokując ruch kołowy. Zdarzenie to miało miejsce po godzinie 8.30, a przez około trzydzieści minut ulica była nieprzejezdna. Protestujący, uzbrojeni w transparenty oraz tabliczki z nazwami gmin borykających się z problemami dostępu do wody, domagali się od rządu większych inwestycji w publiczny transport.

  Napisano czwartek, 18 lipiec 2024 08:14
 • Przebudowa w centrum Warszawy - inwestycje na ulicach Złotej i Zgoda
  Przebudowa w centrum Warszawy - inwestycje na ulicach Złotej i Zgoda

  Ratusz m.st. Warszawy, ogłosił rozpoczęcie szeroko zakrojonych prac modernizacyjnych w centrum miasta, koncentrując się na kwartale między ulicami Złotą, Zgoda, Jasną oraz Sienkiewicza. W ramach projektu, który jest kluczowym elementem prezydenckiego programu "Nowe Centrum Warszawy", przewidziano przeprowadzenie kompleksowych zmian mających na celu zwiększenie atrakcyjności i funkcjonalności tej części miasta.

  Napisano środa, 17 lipiec 2024 10:22
 • Interwencja służb w ministerstwie - niebezpieczne przedmioty w torbie interesanta
  Interwencja służb w ministerstwie - niebezpieczne przedmioty w torbie interesanta

  Dzisiaj rano, na skrzyżowaniu ulic Nowogrodzkiej i Brackiej w Warszawie, doszło do niepokojącego incydentu w gmachu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Zdarzenie to, skupiło uwagę licznych służb oraz mediów.

  Napisano wtorek, 16 lipiec 2024 12:17
 • Strefa czystego transportu w Warszawie - wprowadzenie nowych regulacji  
  Strefa czystego transportu w Warszawie - wprowadzenie nowych regulacji  

  1 lipca w Warszawie, wprowadzono Strefę Czystego Transportu (SCT). Inicjatywa ta obejmuje znaczną część Śródmieścia oraz selektywne fragmenty przyległych dzielnic. Celem wprowadzenia SCT jest redukcja poziomu zanieczyszczeń w powietrzu, co stanowi odpowiedź na rosnące problemy z jakością powietrza w dużych miastach.

  Napisano poniedziałek, 15 lipiec 2024 09:05
 • Tragiczny wypadek przy Al. Solidarności w Warszawie
  Tragiczny wypadek przy Al. Solidarności w Warszawie

  W czwartkowy wieczór, 11 lipca, doszło do tragicznego wypadku na trasie W - Z przy Alei Solidarności 71. Śmierć poniosła 40 - letnia pasażerka, podróżująca osobową toyotą, która z nieustalonych przyczyn uderzyła w słup latarni.

  Napisano piątek, 12 lipiec 2024 08:47