czwartek, 03 luty 2022 09:16

Jak zadbać o zgrabną sylwetkę?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
rosamedclinic rosamedclinic

Zdobycie wymarzonej sylwetki i jej utrzymanie to ogromne wyzwanie. To nie tylko zmiana sposobu odżywiania się, uprawianie sportu, ale również zmiana nawyków i wprowadzenie zabiegów wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej. Tylko dzięki wielokierunkowym działaniom jest możliwe utrzymanie sylwetki na dłużej.

 

 

Jakie zabiegi wybrać, aby zredukować tkankę tłuszczową i wymodelować sylwetkę?

W gabinetach kosmetologicznych jest ogromny wybór zabiegów modelujących sylwetkę i wyszczuplających. Jednak, które z nich są najskuteczniejsze?

Jakie nawyki wprowadzić, aby cieszyć się smukłą sylwetką?

 •         Odpowiednia, zbilansowana dieta – aby dieta przyniosła oczekiwane skutki powinna składać się z pięciu posiłków spożywanych o regularnych porach, jadłospis powinien zawierać duże ilości warzyw i owoców, błonnika oraz białka, w diecie należy unikać cukru, dużej ilości węglowodanów oraz soli, które skutkują pojawieniem się nadprogramowych kilogramów. Ważne jest również picie dużej ilości wody, która zapobiega pojawieniu się obrzęków oraz wspomaga usuwanie toksyn z organizmu
 •         Regularne ćwiczenia – do osiągnięcia wymarzonej sylwetki niezbędne są również ćwiczenia, najskuteczniejsze są treningi typu cardio, które pozwalają na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki regularnym treningom nie tylko pozbędziemy się nadprogramowych kilogramów ale również lepiej dotlenimy organizm, polepszymy samopoczucie oraz wzmocnimy mięśnie.
 • Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety
  Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety

  Zlewozmywaki kuchenne, podobnie jak pralki ładowane od przodu lub od góry czy kuchenki gazowe i elektryczne, budzą silne emocje i mają swoich zagorzałych zwolenników oraz przeciwników.

  Written on czwartek, 12 maj 2022 16:34
 • 4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz
  4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz

  Jesteś właścicielem zwierzaka? Niezależnie od jego gatunku, z pewnością zależy Ci na tym, aby Twój pupil był bezpieczny i cieszył się dobrym zdrowiem.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:17
 • Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?
  Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?

  Zanim podpiszemy umowę kredytową z bankiem, będziemy musieli przeanalizować i porównać co najmniej kilka ofert, tak aby wybrać najkorzystniejszą. W tym celu możemy odwiedzać poszczególne oddziały banków bądź udać się do eksperta kredytowego, który odpowie na wszystkie pytania związane z procesem kredytowania.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:13
 • Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania
  Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania

  Odbiór mieszkania to najbardziej oczekiwany moment całego, nieraz skomplikowanego procesu. Ważne jest, by wstępna radość nie sprawiła, że zapomnimy o skontrolowaniu bardzo istotnych rzeczy, które mogą być kluczowe, byśmy mogli w pełni cieszyć się wymarzonym zakupem i przeprowadzką w swoje cztery kąty. 

  Written on środa, 11 maj 2022 11:09
 • Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?
  Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?

  Obrzęki, zatrzymywanie się wody w organizmie czy cellulit wodny, to jedne ze wskazań do zabiegów presoterapii – pneumatycznego masażu uciskowego. Na czym polega zabieg? Jakie są inne wskazania do zabiegu? Czy zabieg presoterapii jest bolesny? Gdzie wykonać presoterapię w Warszawie?

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 09:48