środa, 02 luty 2022 12:15

Opalanie Natryskowe Przed Wyjazdem na Wakacje - Sprawdź Easy Tan

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Easy Tan Warszawa Easy Tan Warszawa pixabay

Piękna opalenizna to marzenie wielu osób.

Jednak nie zawsze można ją uzyskać w naturalny sposób, z uwagi na warunki pogodowe, jakie panują w naszym kraju. Warto zatem skorzystać z alternatywnych metod opalania, które są w wielu przypadkach bezpieczniejsze dla skóry. Pozwalają one także na uzyskanie szybszego efektu niż w przypadku opalania się na słońcu. Jedną z takich metod jest opalanie natryskowe. Czym dokładnie ono jest i jak przygotować się do niego?

Opalanie natryskowe – co to takiego?

Opalanie natryskowe to jedna z alternatywnych metod uzyskania pięknej opalenizny. Uważane jest też za jedną z bezpieczniejszych. Do jego największych zalet zalicza się przede wszystkim to, że zabieg pozwala na uzyskanie praktycznie natychmiastowego efektu. Dobrze wykonane opalanie natryskowe pozwala uzyskać naturalny efekt opalenizny, bez zacieków czy plam, które mogą pojawić się w przypadku używania samoopalaczy. Dodatkowo skóra jest nawilżona i odżywiona, co odróżnia je od naturalnego opalania, które często powoduje przesuszenie i osłabienie skóry. Warto tutaj również zaznaczyć, że efekty uzyskane przy pomocy opalania natryskowego mogą utrzymać się nawet przez kilka tygodnia.

To, co odróżnia tą metodę opalania to także sposób uzyskania opalenizny. W tym przypadku preparat opalający ma formę umożliwiającą używanie go w specjalnych maszynach tworzących opalającą mgiełkę, która otula ciało. Preparaty są dobierane tak, aby nie wywoływać podrażnień czy alergii skórnych. Opalanie tego typu wykonywane jest w specjalizujących się w tym salonach np. Easy Tan Warszawa.

Co warto wiedzieć o opalaniu natryskowym? Jak się do niego przygotować?

Opalanie natryskowe wykonywane jest w specjalizujących się w tym salonach. Sam zabieg opalania odbywa się w specjalnej kabinie, gdzie kosmetyczka spryskuje odpowiednio dobranym preparatem ciało klienta. Sam zabieg trwa około 30 minut. Po zakończeniu spryskiwania ciała należy odczekać kilka minut, aby skóra mogła wyschnąć.

W celu uzyskania jak najlepszych efektów należy się odpowiednio przygotować do zabiegu. Jednym z istotniejszych elementów jest peeling ciała, który należy wykonać dzień wcześniej, by zdążyły się zagoić mikrouszkodzenia naskórka. Również depilacja ciała powinna być wykonana na tyle wcześnie, żeby w dniu zabiegu skóra nie była podrażniona. Nie powinno się też używać kosmetyków, zarówno pielęgnacyjnych, kolorowych czy zapachowych.

Czy opalanie natryskowe przed wyjazdem na wakacje to dobry pomysł?

Jeżeli zależy ci na szybkim i naturalnym efekcie opalenizny w czasie wyjazdu na wakacje, to opalanie natryskowe jest dobrym pomysłem..Ciekawym rozwiązaniem będzie też promocja na opalanie natryskowe, która pozwoli ci na oszczędzenie pieniędzy przed wyjazdem. Musisz jedynie pamiętać o kilku prostych zasadach. Z pierwszą kąpielą po opalaniu należy zaczekać co najmniej kilka godzin. Lepiej też unikać chlorowanej wody. Jeżeli planujesz pobyt nad jeziorem czy morzem, pamiętaj o tym, aby sesje w wodzie nie trwały zbyt długo. Unikaj także intensywnego pocierania skóry ręcznikiem po wyjściu z wody.

 • Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety
  Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety

  Zlewozmywaki kuchenne, podobnie jak pralki ładowane od przodu lub od góry czy kuchenki gazowe i elektryczne, budzą silne emocje i mają swoich zagorzałych zwolenników oraz przeciwników.

  Written on czwartek, 12 maj 2022 16:34
 • 4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz
  4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz

  Jesteś właścicielem zwierzaka? Niezależnie od jego gatunku, z pewnością zależy Ci na tym, aby Twój pupil był bezpieczny i cieszył się dobrym zdrowiem.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:17
 • Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?
  Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?

  Zanim podpiszemy umowę kredytową z bankiem, będziemy musieli przeanalizować i porównać co najmniej kilka ofert, tak aby wybrać najkorzystniejszą. W tym celu możemy odwiedzać poszczególne oddziały banków bądź udać się do eksperta kredytowego, który odpowie na wszystkie pytania związane z procesem kredytowania.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:13
 • Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania
  Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania

  Odbiór mieszkania to najbardziej oczekiwany moment całego, nieraz skomplikowanego procesu. Ważne jest, by wstępna radość nie sprawiła, że zapomnimy o skontrolowaniu bardzo istotnych rzeczy, które mogą być kluczowe, byśmy mogli w pełni cieszyć się wymarzonym zakupem i przeprowadzką w swoje cztery kąty. 

  Written on środa, 11 maj 2022 11:09
 • Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?
  Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?

  Obrzęki, zatrzymywanie się wody w organizmie czy cellulit wodny, to jedne ze wskazań do zabiegów presoterapii – pneumatycznego masażu uciskowego. Na czym polega zabieg? Jakie są inne wskazania do zabiegu? Czy zabieg presoterapii jest bolesny? Gdzie wykonać presoterapię w Warszawie?

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 09:48