środa, 02 luty 2022 12:15

Opalanie Natryskowe Przed Wyjazdem na Wakacje - Sprawdź Easy Tan

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Easy Tan Warszawa Easy Tan Warszawa pixabay

Piękna opalenizna to marzenie wielu osób.

Jednak nie zawsze można ją uzyskać w naturalny sposób, z uwagi na warunki pogodowe, jakie panują w naszym kraju. Warto zatem skorzystać z alternatywnych metod opalania, które są w wielu przypadkach bezpieczniejsze dla skóry. Pozwalają one także na uzyskanie szybszego efektu niż w przypadku opalania się na słońcu. Jedną z takich metod jest opalanie natryskowe. Czym dokładnie ono jest i jak przygotować się do niego?

Opalanie natryskowe – co to takiego?

Opalanie natryskowe to jedna z alternatywnych metod uzyskania pięknej opalenizny. Uważane jest też za jedną z bezpieczniejszych. Do jego największych zalet zalicza się przede wszystkim to, że zabieg pozwala na uzyskanie praktycznie natychmiastowego efektu. Dobrze wykonane opalanie natryskowe pozwala uzyskać naturalny efekt opalenizny, bez zacieków czy plam, które mogą pojawić się w przypadku używania samoopalaczy. Dodatkowo skóra jest nawilżona i odżywiona, co odróżnia je od naturalnego opalania, które często powoduje przesuszenie i osłabienie skóry. Warto tutaj również zaznaczyć, że efekty uzyskane przy pomocy opalania natryskowego mogą utrzymać się nawet przez kilka tygodnia.

To, co odróżnia tą metodę opalania to także sposób uzyskania opalenizny. W tym przypadku preparat opalający ma formę umożliwiającą używanie go w specjalnych maszynach tworzących opalającą mgiełkę, która otula ciało. Preparaty są dobierane tak, aby nie wywoływać podrażnień czy alergii skórnych. Opalanie tego typu wykonywane jest w specjalizujących się w tym salonach np. Easy Tan Warszawa.

Co warto wiedzieć o opalaniu natryskowym? Jak się do niego przygotować?

Opalanie natryskowe wykonywane jest w specjalizujących się w tym salonach. Sam zabieg opalania odbywa się w specjalnej kabinie, gdzie kosmetyczka spryskuje odpowiednio dobranym preparatem ciało klienta. Sam zabieg trwa około 30 minut. Po zakończeniu spryskiwania ciała należy odczekać kilka minut, aby skóra mogła wyschnąć.

W celu uzyskania jak najlepszych efektów należy się odpowiednio przygotować do zabiegu. Jednym z istotniejszych elementów jest peeling ciała, który należy wykonać dzień wcześniej, by zdążyły się zagoić mikrouszkodzenia naskórka. Również depilacja ciała powinna być wykonana na tyle wcześnie, żeby w dniu zabiegu skóra nie była podrażniona. Nie powinno się też używać kosmetyków, zarówno pielęgnacyjnych, kolorowych czy zapachowych.

Czy opalanie natryskowe przed wyjazdem na wakacje to dobry pomysł?

Jeżeli zależy ci na szybkim i naturalnym efekcie opalenizny w czasie wyjazdu na wakacje, to opalanie natryskowe jest dobrym pomysłem..Ciekawym rozwiązaniem będzie też promocja na opalanie natryskowe, która pozwoli ci na oszczędzenie pieniędzy przed wyjazdem. Musisz jedynie pamiętać o kilku prostych zasadach. Z pierwszą kąpielą po opalaniu należy zaczekać co najmniej kilka godzin. Lepiej też unikać chlorowanej wody. Jeżeli planujesz pobyt nad jeziorem czy morzem, pamiętaj o tym, aby sesje w wodzie nie trwały zbyt długo. Unikaj także intensywnego pocierania skóry ręcznikiem po wyjściu z wody.

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54