środa, 02 luty 2022 12:15

Opalanie Natryskowe Przed Wyjazdem na Wakacje - Sprawdź Easy Tan

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Easy Tan Warszawa Easy Tan Warszawa pixabay

Piękna opalenizna to marzenie wielu osób.

Jednak nie zawsze można ją uzyskać w naturalny sposób, z uwagi na warunki pogodowe, jakie panują w naszym kraju. Warto zatem skorzystać z alternatywnych metod opalania, które są w wielu przypadkach bezpieczniejsze dla skóry. Pozwalają one także na uzyskanie szybszego efektu niż w przypadku opalania się na słońcu. Jedną z takich metod jest opalanie natryskowe. Czym dokładnie ono jest i jak przygotować się do niego?

Opalanie natryskowe – co to takiego?

Opalanie natryskowe to jedna z alternatywnych metod uzyskania pięknej opalenizny. Uważane jest też za jedną z bezpieczniejszych. Do jego największych zalet zalicza się przede wszystkim to, że zabieg pozwala na uzyskanie praktycznie natychmiastowego efektu. Dobrze wykonane opalanie natryskowe pozwala uzyskać naturalny efekt opalenizny, bez zacieków czy plam, które mogą pojawić się w przypadku używania samoopalaczy. Dodatkowo skóra jest nawilżona i odżywiona, co odróżnia je od naturalnego opalania, które często powoduje przesuszenie i osłabienie skóry. Warto tutaj również zaznaczyć, że efekty uzyskane przy pomocy opalania natryskowego mogą utrzymać się nawet przez kilka tygodnia.

To, co odróżnia tą metodę opalania to także sposób uzyskania opalenizny. W tym przypadku preparat opalający ma formę umożliwiającą używanie go w specjalnych maszynach tworzących opalającą mgiełkę, która otula ciało. Preparaty są dobierane tak, aby nie wywoływać podrażnień czy alergii skórnych. Opalanie tego typu wykonywane jest w specjalizujących się w tym salonach np. Easy Tan Warszawa.

Co warto wiedzieć o opalaniu natryskowym? Jak się do niego przygotować?

Opalanie natryskowe wykonywane jest w specjalizujących się w tym salonach. Sam zabieg opalania odbywa się w specjalnej kabinie, gdzie kosmetyczka spryskuje odpowiednio dobranym preparatem ciało klienta. Sam zabieg trwa około 30 minut. Po zakończeniu spryskiwania ciała należy odczekać kilka minut, aby skóra mogła wyschnąć.

W celu uzyskania jak najlepszych efektów należy się odpowiednio przygotować do zabiegu. Jednym z istotniejszych elementów jest peeling ciała, który należy wykonać dzień wcześniej, by zdążyły się zagoić mikrouszkodzenia naskórka. Również depilacja ciała powinna być wykonana na tyle wcześnie, żeby w dniu zabiegu skóra nie była podrażniona. Nie powinno się też używać kosmetyków, zarówno pielęgnacyjnych, kolorowych czy zapachowych.

Czy opalanie natryskowe przed wyjazdem na wakacje to dobry pomysł?

Jeżeli zależy ci na szybkim i naturalnym efekcie opalenizny w czasie wyjazdu na wakacje, to opalanie natryskowe jest dobrym pomysłem..Ciekawym rozwiązaniem będzie też promocja na opalanie natryskowe, która pozwoli ci na oszczędzenie pieniędzy przed wyjazdem. Musisz jedynie pamiętać o kilku prostych zasadach. Z pierwszą kąpielą po opalaniu należy zaczekać co najmniej kilka godzin. Lepiej też unikać chlorowanej wody. Jeżeli planujesz pobyt nad jeziorem czy morzem, pamiętaj o tym, aby sesje w wodzie nie trwały zbyt długo. Unikaj także intensywnego pocierania skóry ręcznikiem po wyjściu z wody.

 • Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury
  Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury

  Na warszawskiej Ochocie, rozegrał się dramat, z udziałem agresywnego mężczyzny, który po interwencji policji i przewiezieniu go do szpitala psychiatrycznego, pomimo podjętej reanimacji zmarł. Wydarzenie to, skłoniło warszawską prokuraturę do rozpoczęcia śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci oraz przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy.

  Napisano środa, 19 czerwiec 2024 10:00
 • Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola
  Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola

  W ostatnich tygodniach na warszawskiej Woli, doszło do brutalnego incydentu, który zakończył się poważnymi obrażeniami u dwóch obywateli Ukrainy. Sprawcy, dwaj młodzi mężczyźni, zostali zatrzymani przez policję. Napaść, rozpoczęła się od sprzeczki słownej, która eskalowała do przemocy fizycznej.

  Napisano wtorek, 18 czerwiec 2024 09:44
 • Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024
  Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024

  Wczoraj, 16 czerwca, otwarta została Warszawska Strefa Kibica, stworzona z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - Euro 2024. Wydarzenie to, zorganizowane na błoniach Stadionu Narodowego, umożliwi tysiącom fanów wspólne kibicowanie polskiej reprezentacji oraz emocjonowanie się każdym meczem, na ogromnym telebimie. Zainicjowany przez miasto Warszawa i współorganizowany przez Stołeczne Centrum Sportu "Aktywna Warszawa" oraz PGE Narodowy, projekt ten oferuje bezpłatny dostęp do wspólnego przeżywania sportowych emocji.

  Napisano poniedziałek, 17 czerwiec 2024 09:22
 • Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury
  Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury

  Na początku kwietnia 2023 roku, na Saskiej Kępie w Warszawie, doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył poseł i minister ds. UE, Adam Szłapka. Sprawa szybko zyskała rozgłos, gdyż w jej wyniku 16 - letnia rowerzystka odniosła obrażenia. W odpowiedzi na to zdarzenie, prokurator generalny Adam Bodnar, wystosował do marszałka Sejmu Szymona Hołowni wniosek o wyrażenie zgody na pociągnięcie posła Szłapki do odpowiedzialności karnej.

  Napisano piątek, 14 czerwiec 2024 08:25
 • Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  
  Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  

  Co roku, wiosenna akcja "Rowerowy Maj" przyciąga tysiące warszawiaków, którzy chcą aktywnie spędzić czas, uczestnicząc w radosnym przejeździe ulicami stolicy. Choć nazwa może sugerować inaczej, wydarzenie to rozciąga się aż do czerwca, kiedy to odbywa się wielki finał. W tym roku 16 czerwca, Warszawa znów powita entuzjastów dwóch kółek.

  Napisano czwartek, 13 czerwiec 2024 08:03