poniedziałek, 04 lipiec 2022 18:47

Aplikacja do rozliczania podatku Pitbot – prościej się nie da!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
program do rozliczenia PIT program do rozliczenia PIT Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Przez lata rozliczenie podatkowe kojarzyło się z niezwykle czasochłonnym i nieprzyjemnym zajęciem. Konieczność zgromadzenia niezbędnych dokumentów, wykonania licznych obliczeń i zaznajomienia się z często zmieniającymi się przepisami.

Wszyscy przez to przechodziliśmy – formalności podatkowe były udręką dla podatników. Dziś się to zmienia za sprawą naszej innowacyjnej aplikacji Pitbot! Przekonaj się, że rozliczenie może być szybkie i wygodne. Sprawdź, co potrafi nasz program – od dziś podatki to pestka!

Jak działa nasza aplikacja do rozliczania podatku?

Zastanawiasz się teraz zapewne – ‘jak to możliwe’? Wykorzystaliśmy najnowszą technologię, aby stworzyć program do rozliczenia PIT, który pozwoli Ci rozliczyć się całkowicie przez internet.

Cały proces rozliczenia oparliśmy na prostej metodzie – odpowiedzi na pytania. W ten sposób wszystko jest proste i zrozumiałe. Dostajemy od Ciebie informacje, które potrzebne są do ustalenia wysokości zwrotu, rodzaju rozliczenia i możliwości skorzystania z różnych ulg. Nowoczesne narzędzie automatycznie przeliczy Twoją deklarację i wypełni formularz gotowy do przesłania do urzędu.

Nie musisz martwić się o zawiłe terminy podatkowe, zadbaliśmy, aby język był zrozumiały dla każdego, bez zbędnego urzędniczego żargonu. W Pitbot.pl nie znajdziesz skomplikowanych opisów na temat ulg podatkowych – będzie szybko i przyjemnie.

Rozliczenie podatku PIT bez wychodzenia z domu!

Cały proces rozliczenia zajmie maksymalnie kilkanaście minut, po czym dostaniesz możliwość weryfikacji zeznania z naszym doradcą podatkowym. To dodatkowa szansa na skorzystanie z dodatkowych ulg i upewnienie się, że wszystko zostało uzupełnione prawidłowo. Jednym ze sposobów na obniżenie podatku jest między innymi amortyzacja środków trwałych czy korzystanie z wielu innych możliwości przewidzianych przez ustawodawcę. Wszystko będziesz w stanie skonsultować z naszym fachowcem, w celu uzyskania jak najkorzystniejszego zwrotu – odbywa się to za pomocą czatu lub telefonicznie.

Jeżeli wszystko będzie się zgadzać, pozostaje jedynie dostarczyć formularz do urzędu. W tym celu nie musisz wychodzić z domu – odbywa się to całkowicie drogą elektroniczną. Nie martw się o bezpieczeństwo, ponieważ Twoje dane przechowywane będą wyłącznie na naszych serwerach i zaszyfrujemy je podczas przesyłania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – ściągnij aplikację Pitbot i przetestuj ją osobiście – rejestracja jest darmowa, płacisz dopiero, jak zdecydujesz się na rozliczenie. Zapewniamy Cię, że formalności związane z podatkami jeszcze nigdy nie były tak proste – zapraszamy!

 • Torebki na co dzień, czyli totalny must have. Propozycje idealne do każdej stylizacji!
  Torebki na co dzień, czyli totalny must have. Propozycje idealne do każdej stylizacji!

  Torebki: są tak różnorodne, że wpiszą się w styl i estetykę każdej kobiety. Które torebki na co dzień, a które modele na wyjątkowe okazje?

  Written on wtorek, 09 sierpień 2022 09:31
 • Wybieramy najlepszy wózek dziecięcy
  Wybieramy najlepszy wózek dziecięcy

  Wybór odpowiedniego wózka dla dziecka często bywa niełatwy. Co wobec tego należy brać pod uwagę, kiedy trzeba kupić wózek dziecięcy? Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat wózków dziecięcych, to przeczytaj poniższy artykuł.

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 09:07
 • Sposoby na upał w biurze
  Sposoby na upał w biurze

  Upalne dni dają się we znaki, a prognozy pogody sugerują, że wysokie temperatury szybko nie przeminą. Jak radzić sobie z taką sytuacją, szczególnie kiedy spędzamy długie godziny w pracy w pomieszczeniu bez klimatyzacji?

  Written on czwartek, 28 lipiec 2022 16:27
 • Jak i gdzie zamówić tort na Mokotowie?
  Jak i gdzie zamówić tort na Mokotowie?

  Warszawa to jeden z największych w Polsce rynków cukierniczych. Każda dzielnica ma swoje cukiernie – Mokotów nie jest tu żadnym wyjątkiem. W większości takich miejsc nie ma problemu z zamówieniem tortu. O czym trzeba przy tej okazji pamiętać?

  Written on środa, 27 lipiec 2022 14:12
 • Kurs protetyka stomatologiczna – rozwijaj swoje umiejętności!
  Kurs protetyka stomatologiczna – rozwijaj swoje umiejętności!

  Każda dziedzina związana bezpośrednio ze stanem naszego zdrowia wciąż się rozwija. Stale słyszymy o coraz to nowych metodach zwalczania chorób, czy przeprowadzania zabiegów.

  Written on piątek, 22 lipiec 2022 10:28