poniedziałek, 04 lipiec 2022 18:47

Aplikacja do rozliczania podatku Pitbot – prościej się nie da!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
program do rozliczenia PIT program do rozliczenia PIT Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Przez lata rozliczenie podatkowe kojarzyło się z niezwykle czasochłonnym i nieprzyjemnym zajęciem. Konieczność zgromadzenia niezbędnych dokumentów, wykonania licznych obliczeń i zaznajomienia się z często zmieniającymi się przepisami.

Wszyscy przez to przechodziliśmy – formalności podatkowe były udręką dla podatników. Dziś się to zmienia za sprawą naszej innowacyjnej aplikacji Pitbot! Przekonaj się, że rozliczenie może być szybkie i wygodne. Sprawdź, co potrafi nasz program – od dziś podatki to pestka!

Jak działa nasza aplikacja do rozliczania podatku?

Zastanawiasz się teraz zapewne – ‘jak to możliwe’? Wykorzystaliśmy najnowszą technologię, aby stworzyć program do rozliczenia PIT, który pozwoli Ci rozliczyć się całkowicie przez internet.

Cały proces rozliczenia oparliśmy na prostej metodzie – odpowiedzi na pytania. W ten sposób wszystko jest proste i zrozumiałe. Dostajemy od Ciebie informacje, które potrzebne są do ustalenia wysokości zwrotu, rodzaju rozliczenia i możliwości skorzystania z różnych ulg. Nowoczesne narzędzie automatycznie przeliczy Twoją deklarację i wypełni formularz gotowy do przesłania do urzędu.

Nie musisz martwić się o zawiłe terminy podatkowe, zadbaliśmy, aby język był zrozumiały dla każdego, bez zbędnego urzędniczego żargonu. W Pitbot.pl nie znajdziesz skomplikowanych opisów na temat ulg podatkowych – będzie szybko i przyjemnie.

Rozliczenie podatku PIT bez wychodzenia z domu!

Cały proces rozliczenia zajmie maksymalnie kilkanaście minut, po czym dostaniesz możliwość weryfikacji zeznania z naszym doradcą podatkowym. To dodatkowa szansa na skorzystanie z dodatkowych ulg i upewnienie się, że wszystko zostało uzupełnione prawidłowo. Jednym ze sposobów na obniżenie podatku jest między innymi amortyzacja środków trwałych czy korzystanie z wielu innych możliwości przewidzianych przez ustawodawcę. Wszystko będziesz w stanie skonsultować z naszym fachowcem, w celu uzyskania jak najkorzystniejszego zwrotu – odbywa się to za pomocą czatu lub telefonicznie.

Jeżeli wszystko będzie się zgadzać, pozostaje jedynie dostarczyć formularz do urzędu. W tym celu nie musisz wychodzić z domu – odbywa się to całkowicie drogą elektroniczną. Nie martw się o bezpieczeństwo, ponieważ Twoje dane przechowywane będą wyłącznie na naszych serwerach i zaszyfrujemy je podczas przesyłania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – ściągnij aplikację Pitbot i przetestuj ją osobiście – rejestracja jest darmowa, płacisz dopiero, jak zdecydujesz się na rozliczenie. Zapewniamy Cię, że formalności związane z podatkami jeszcze nigdy nie były tak proste – zapraszamy!

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54