poniedziałek, 04 lipiec 2022 18:47

Aplikacja do rozliczania podatku Pitbot – prościej się nie da!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
program do rozliczenia PIT program do rozliczenia PIT Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Przez lata rozliczenie podatkowe kojarzyło się z niezwykle czasochłonnym i nieprzyjemnym zajęciem. Konieczność zgromadzenia niezbędnych dokumentów, wykonania licznych obliczeń i zaznajomienia się z często zmieniającymi się przepisami.

Wszyscy przez to przechodziliśmy – formalności podatkowe były udręką dla podatników. Dziś się to zmienia za sprawą naszej innowacyjnej aplikacji Pitbot! Przekonaj się, że rozliczenie może być szybkie i wygodne. Sprawdź, co potrafi nasz program – od dziś podatki to pestka!

Jak działa nasza aplikacja do rozliczania podatku?

Zastanawiasz się teraz zapewne – ‘jak to możliwe’? Wykorzystaliśmy najnowszą technologię, aby stworzyć program do rozliczenia PIT, który pozwoli Ci rozliczyć się całkowicie przez internet.

Cały proces rozliczenia oparliśmy na prostej metodzie – odpowiedzi na pytania. W ten sposób wszystko jest proste i zrozumiałe. Dostajemy od Ciebie informacje, które potrzebne są do ustalenia wysokości zwrotu, rodzaju rozliczenia i możliwości skorzystania z różnych ulg. Nowoczesne narzędzie automatycznie przeliczy Twoją deklarację i wypełni formularz gotowy do przesłania do urzędu.

Nie musisz martwić się o zawiłe terminy podatkowe, zadbaliśmy, aby język był zrozumiały dla każdego, bez zbędnego urzędniczego żargonu. W Pitbot.pl nie znajdziesz skomplikowanych opisów na temat ulg podatkowych – będzie szybko i przyjemnie.

Rozliczenie podatku PIT bez wychodzenia z domu!

Cały proces rozliczenia zajmie maksymalnie kilkanaście minut, po czym dostaniesz możliwość weryfikacji zeznania z naszym doradcą podatkowym. To dodatkowa szansa na skorzystanie z dodatkowych ulg i upewnienie się, że wszystko zostało uzupełnione prawidłowo. Jednym ze sposobów na obniżenie podatku jest między innymi amortyzacja środków trwałych czy korzystanie z wielu innych możliwości przewidzianych przez ustawodawcę. Wszystko będziesz w stanie skonsultować z naszym fachowcem, w celu uzyskania jak najkorzystniejszego zwrotu – odbywa się to za pomocą czatu lub telefonicznie.

Jeżeli wszystko będzie się zgadzać, pozostaje jedynie dostarczyć formularz do urzędu. W tym celu nie musisz wychodzić z domu – odbywa się to całkowicie drogą elektroniczną. Nie martw się o bezpieczeństwo, ponieważ Twoje dane przechowywane będą wyłącznie na naszych serwerach i zaszyfrujemy je podczas przesyłania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – ściągnij aplikację Pitbot i przetestuj ją osobiście – rejestracja jest darmowa, płacisz dopiero, jak zdecydujesz się na rozliczenie. Zapewniamy Cię, że formalności związane z podatkami jeszcze nigdy nie były tak proste – zapraszamy!

 • Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury
  Śmierć mężczyzny po interwencji policji w Warszawie - trwa dochodzenie prokuratury

  Na warszawskiej Ochocie, rozegrał się dramat, z udziałem agresywnego mężczyzny, który po interwencji policji i przewiezieniu go do szpitala psychiatrycznego, pomimo podjętej reanimacji zmarł. Wydarzenie to, skłoniło warszawską prokuraturę do rozpoczęcia śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci oraz przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy.

  Napisano środa, 19 czerwiec 2024 10:00
 • Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola
  Zatrzymano sprawców brutalnego ataku na obywateli Ukrainy - warszawska Wola

  W ostatnich tygodniach na warszawskiej Woli, doszło do brutalnego incydentu, który zakończył się poważnymi obrażeniami u dwóch obywateli Ukrainy. Sprawcy, dwaj młodzi mężczyźni, zostali zatrzymani przez policję. Napaść, rozpoczęła się od sprzeczki słownej, która eskalowała do przemocy fizycznej.

  Napisano wtorek, 18 czerwiec 2024 09:44
 • Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024
  Warszawska Strefa Kibica - dla fanów piłki nożnej podczas Euro 2024

  Wczoraj, 16 czerwca, otwarta została Warszawska Strefa Kibica, stworzona z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - Euro 2024. Wydarzenie to, zorganizowane na błoniach Stadionu Narodowego, umożliwi tysiącom fanów wspólne kibicowanie polskiej reprezentacji oraz emocjonowanie się każdym meczem, na ogromnym telebimie. Zainicjowany przez miasto Warszawa i współorganizowany przez Stołeczne Centrum Sportu "Aktywna Warszawa" oraz PGE Narodowy, projekt ten oferuje bezpłatny dostęp do wspólnego przeżywania sportowych emocji.

  Napisano poniedziałek, 17 czerwiec 2024 09:22
 • Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury
  Immunitet parlamentarny posła Adama Szłapki pod lupą Prokuratury

  Na początku kwietnia 2023 roku, na Saskiej Kępie w Warszawie, doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył poseł i minister ds. UE, Adam Szłapka. Sprawa szybko zyskała rozgłos, gdyż w jej wyniku 16 - letnia rowerzystka odniosła obrażenia. W odpowiedzi na to zdarzenie, prokurator generalny Adam Bodnar, wystosował do marszałka Sejmu Szymona Hołowni wniosek o wyrażenie zgody na pociągnięcie posła Szłapki do odpowiedzialności karnej.

  Napisano piątek, 14 czerwiec 2024 08:25
 • Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  
  Rowerowy Maj 2024 w Warszawie - już w niedzielę!  

  Co roku, wiosenna akcja "Rowerowy Maj" przyciąga tysiące warszawiaków, którzy chcą aktywnie spędzić czas, uczestnicząc w radosnym przejeździe ulicami stolicy. Choć nazwa może sugerować inaczej, wydarzenie to rozciąga się aż do czerwca, kiedy to odbywa się wielki finał. W tym roku 16 czerwca, Warszawa znów powita entuzjastów dwóch kółek.

  Napisano czwartek, 13 czerwiec 2024 08:03