poniedziałek, 09 sierpień 2021 16:41

Czy długoterminowy wynajem busów na firmę się opłaca?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
wynajem busów Warszawa wynajem busów Warszawa pixabay

Wielu przedsiębiorców posiadających firmy, w których przewozi się grupy osób lub dużo towarów, myśli o wypożyczeniu busa lub skorzystaniu z leasingu. Z pomocą przychodzą im wypożyczalnie, oferując wynajem długoterminowy

. Na skorzystanie z tego typu usług decydują się nie tylko korporacje i duże przedsiębiorstwa, ale także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Szczególnie dużym powodzeniem cieszy się wynajem busów Warszawa. Wówczas wypożyczenie takiego pojazdu może naprawdę się opłacać.

Dlaczego wynajem długoterminowy jest lepszy od leasingu?

Wynajmując busa, przedsiębiorca płaci wypożyczalni za możliwość korzystania z samochodu. Nie jest jednak jego właścicielem. Kwota ta pokrywa ponadto inne usługi, za które osoba decydująca się na leasing musiałaby dodatkowo płacić. Dotyczy to korzystania z pełnego serwisu, wymiany opon, ubezpieczenia i likwidacji ewentualnych szkód. Ponadto przedsiębiorca decydujący się na wynajem długoterminowy może w każdej chwili rozwiązać umowę. Takiej możliwości nie ma właściciel firmy korzystający z leasingu, który w takiej sytuacji musi być przygotowany na opłacenie dodatkowych kar.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu długoterminowego?

Wynajem długoterminowy jest rozwiązaniem opłacalnym dla wielu przedsiębiorców. Nawet w przypadku awarii busa dostają oni samochody zastępcze. Nie ponoszą również kosztów związanych z obsługą i serwisowaniem wynajętego busa. Wynajem nie łączy się także z uiszczeniem opłaty wstępnej czy obniżeniem zdolności kredytowej. Jest to ważne dla przedsiębiorców planujących uzyskać fundusze na rozwinięcie dalszej działalności.

Wynajem długoterminowy w przyszłości

W krajach Europy Zachodniej długoterminowy wynajem pojazdów cieszy się dużo większym powodzeniem niż w Polsce. Dotyczy to nie tylko firm przewożących towary, ale także grupy osób. W naszym kraju usługi tj. wynajem busa 9 osobowego Warszawa dopiero zyskują na popularności. Trend ten jednak z biegiem czasu znacznie się poprawia dzięki coraz bogatszym i korzystniejszym ofertom wypożyczalni. Wynajem długoterminowy szczególnie wybierają przedsiębiorcy prowadzący firmy w branży turystycznej i transportowej lub potrzebujący na co dzień korzystać z nowoczesnych busów osobowych i dostawczych. Zdają oni sobie sprawę z finansowych korzyści, które kryją się za podjęciem takiej decyzji.

 • Co zrobić gdy musisz się przeprowadzić?
  Co zrobić gdy musisz się przeprowadzić?

  Przeprowadzka może doprowadzić do wielu problemów i trudności zwłaszcza wtedy, kiedy nie masz doświadczenia w tego typu przedsięwzięciach. Co zrobić aby przebiegła szybko i sprawnie?

  Written on czwartek, 20 styczeń 2022 17:44
 • Z czym nosić rozkloszowaną spódnicę?
  Z czym nosić rozkloszowaną spódnicę?

  Rozkloszowane spódnice pozostają w modzie już od kilku sezonów i nic nie zapowiada zmiany w tym temacie. To jeden z ulubionych fasonów, noszony przez kobiety niezależnie od pory roku. Świetnie wyglądają latem z lekkimi bluzeczkami i zimą, w połączeniu z golfami. Jak nosić rozkloszowane spódnice?

  Written on środa, 19 styczeń 2022 12:59
 • Białe vs czarne – sprawdź najmodniejsze botki w tym sezonie!
  Białe vs czarne – sprawdź najmodniejsze botki w tym sezonie!

  Botki, czy to białe, czy czarne, koniecznie muszą znaleźć się w damskiej szafie, choćby w pojedynczym egzemplarzu. To ponadczasowe obuwie, które pasuje do wielu stylizacji.  Możesz znaleźć zarówno modele basicowe, jak i z modnymi detalami, aplikacjami i zdobieniami. Podpowiadamy, do jakich ubrań najlepiej je nosić i z czym warto zestawić.

  Written on wtorek, 18 styczeń 2022 10:39
 • Porady prawne - czym są i gdzie ich szukać?
  Porady prawne - czym są i gdzie ich szukać?

  Musisz rozwiązać problem prawny, jednak nie wiesz gdzie się zgłosić, by uzyskać jak najlepszą pomoc? Słyszałeś/Słyszałaś kiedyś o poradach prawnych, ale nie wiesz, czym one tak właściwie są? W tym artykule wyjaśniamy, gdzie szukać pomocy w kwestiach prawnych.

  Written on środa, 12 styczeń 2022 10:20
 • Do czego służą gadżety reklamowe?
  Do czego służą gadżety reklamowe?

  Odpowiednio użyte gadżety reklamowe potrafią przynieść wiele korzyści firmie. Kiedy ich używać? Jak wdrożyć artykuły promocyjne, aby zbudować pozytywny wizerunek firmy? Co będzie odpowiednim artykułem promocyjnym i kiedy je podarować potencjalnym klientom?

  Written on poniedziałek, 10 styczeń 2022 10:20