wtorek, 09 listopad 2021 16:38

Co ubrać do koszuli męskiej?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Koszule męskie premium Koszule męskie premium Zdjęcie autorstwa Yan Krukov z Pexels

Męska koszula to nieodzowny symbol elegancji.

 

Dawniej kojarzona jedynie ze strojem formalnym, który był wymagany na ważnych uroczystościach czy związany z pracą, gdzie obowiązuje określony dress code. Dzisiaj chętnie ubierana jest także do mniej formalnych stylizacji. Dużo zależy od tego, jaki rodzaj koszuli się wybierze, a także od innych elementów stroju. Zobacz czym kierować się przy wyborze koszuli i co do niej ubrać.

Czym kierować się przy wyborze koszuli męskiej?

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele produktów, które pozwalają na tworzenie ciekawych i eleganckich stylizacji męskich. Jeżeli chodzi o koszule, to warto wybierać takie, które są wykonane z wysokiej jakości bawełny i innych naturalnych materiałów. Dzięki temu skóra lepiej oddycha i nie przegrzewa się. Koszule męskie premium to także wyższa wytrzymałość materiału na przetarcia czy pęknięcia i mechacenie się. Wybierając koszulę warto zwrócić uwagę szczególnie na modele, które są wykonane z materiału ułatwiającego prasowanie. Istotną kwestią jest też krój tego ubrania. Powinien on podkreślać sylwetkę, jednak nie opinać jej, by zachować pełną swobodę ruchów.

Co ubrać do koszuli, by prezentować się elegancko w każdej sytuacji?

To, co ubrać do koszuli zależeć będzie w dużej mierze od tego, jaki efekt chce się uzyskać, a także, na jaką okazję wybierany jest strój. Tam, gdzie jest wymagany formalny strój, warto wybrać eleganckie spodnie garniturowe lub wizytowe i odpowiednio dobrane do nich buty. Jeżeli stylizacja ma być nieco luźniejsza, ale dalej elegancka, do koszuli można wybrać spodnie typu chinosy. Dobrze z nimi prezentować się także będą ciemne spodnie jeansowe o prostym kroju. Na górę można ubrać natomiast sportową marynarkę lub jednolity sweter o prostym splocie. Tego typu ubrania możesz znaleźć w sklepach internetowych, np. w https://laumast.pl/. Przeglądając ofertę tego sklepu warto zwrócić uwagę m.in. na czarne swetry, które doskonale będą komponować się z jasnymi koszulami np. w kolorze białym czy błękitnym.

 • Centrum Warszawy - kolejne blokady ulic przez Ostatnie Pokolenie
  Centrum Warszawy - kolejne blokady ulic przez Ostatnie Pokolenie

  W czwartek rano, Warszawa ponownie stała się miejscem protestów grupy Ostatnie Pokolenie. Około 15 aktywistów i aktywistek zajęło ulicę Marszałkowską, pomiędzy ulicami Żurawią a Wspólną, blokując ruch kołowy. Zdarzenie to miało miejsce po godzinie 8.30, a przez około trzydzieści minut ulica była nieprzejezdna. Protestujący, uzbrojeni w transparenty oraz tabliczki z nazwami gmin borykających się z problemami dostępu do wody, domagali się od rządu większych inwestycji w publiczny transport.

  Napisano czwartek, 18 lipiec 2024 08:14
 • Przebudowa w centrum Warszawy - inwestycje na ulicach Złotej i Zgoda
  Przebudowa w centrum Warszawy - inwestycje na ulicach Złotej i Zgoda

  Ratusz m.st. Warszawy, ogłosił rozpoczęcie szeroko zakrojonych prac modernizacyjnych w centrum miasta, koncentrując się na kwartale między ulicami Złotą, Zgoda, Jasną oraz Sienkiewicza. W ramach projektu, który jest kluczowym elementem prezydenckiego programu "Nowe Centrum Warszawy", przewidziano przeprowadzenie kompleksowych zmian mających na celu zwiększenie atrakcyjności i funkcjonalności tej części miasta.

  Napisano środa, 17 lipiec 2024 10:22
 • Interwencja służb w ministerstwie - niebezpieczne przedmioty w torbie interesanta
  Interwencja służb w ministerstwie - niebezpieczne przedmioty w torbie interesanta

  Dzisiaj rano, na skrzyżowaniu ulic Nowogrodzkiej i Brackiej w Warszawie, doszło do niepokojącego incydentu w gmachu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Zdarzenie to, skupiło uwagę licznych służb oraz mediów.

  Napisano wtorek, 16 lipiec 2024 12:17
 • Strefa czystego transportu w Warszawie - wprowadzenie nowych regulacji  
  Strefa czystego transportu w Warszawie - wprowadzenie nowych regulacji  

  1 lipca w Warszawie, wprowadzono Strefę Czystego Transportu (SCT). Inicjatywa ta obejmuje znaczną część Śródmieścia oraz selektywne fragmenty przyległych dzielnic. Celem wprowadzenia SCT jest redukcja poziomu zanieczyszczeń w powietrzu, co stanowi odpowiedź na rosnące problemy z jakością powietrza w dużych miastach.

  Napisano poniedziałek, 15 lipiec 2024 09:05
 • Tragiczny wypadek przy Al. Solidarności w Warszawie
  Tragiczny wypadek przy Al. Solidarności w Warszawie

  W czwartkowy wieczór, 11 lipca, doszło do tragicznego wypadku na trasie W - Z przy Alei Solidarności 71. Śmierć poniosła 40 - letnia pasażerka, podróżująca osobową toyotą, która z nieustalonych przyczyn uderzyła w słup latarni.

  Napisano piątek, 12 lipiec 2024 08:47