piątek, 19 listopad 2021 18:22

Kolczyki ze szmaragdami z białego złota, czy kolczyki ze szmaragdami z żółtego złota?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
kolczyki ze szmaragdami kolczyki ze szmaragdami pixabay

Kobiety uwielbiają kolczyki. Choć niektóre z nich mają ich całkiem sporo, chętnie kupują kolejne. Wybór kolczyków jest ogromny, więc nic dziwnego, że nowe kolekcje kuszą i motywują do zakupu kolejnej pary tych wyjątkowo kobiecych błyskotek. Warto poświęcić chwilę kolczykom ze szmaragdami.

 

Elegancka biżuteria do eleganckiej stylizacji

Niewątpliwie kolczyki ze szmaragdami są elegancką biżuterią i w dodatku nadającą się głównie do eleganckich stylizacji. Bardzo ładnie będą więc komponować się z sukienkami, tymi długimi i krótszymi, a nawet z damskimi garniturami. Są to kolczyki, które dość mocno przyciągają uwagę. Do tego przyczynia się ten zielony klejnot. Jeśli więc kobieta często bywa w eleganckich miejscach, gdzie obowiązuje równie elegancki strój, powinna zdecydować się na zakup kolczyków w tej wersji. Dzięki nim będzie wyglądała wyjątkowo i z pewnością wyróżni się z tłumu. Co prawda kolczyki te pasują dla każdej kobiety, ale zapewne nie każda wpadnie na pomysł, by akurat w danym momencie je założyć. Stąd duża szansa na wyróżnienie.

Szmaragdowe kolczyki to biżuteria dla każdej kobiety

Jak już wiadomo, kolczyki ze szmaragdami z żółtego złota pasują dla każdej kobiety. Dlatego nie bez powodu mówi się, że powinny znaleźć się w każdej szkatułce. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy nadarzy się okazja, aby je założyć. Co więcej, kolczyki ze szmaragdami świetnie pasują dla kobiet w każdym wieku. W związku z tym może założyć je zarówno młoda dziewczyna, jak i dojrzała kobieta, czy pani w starszym wieku. Jedno jest tylko pewne - musi założyć je do eleganckiej stylizacji. Bo do niej właśnie pasują najbardziej.

Żółte złoto i szmaragd - najpiękniejsze połączenie w biżuterii

Z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że żółte złoto i szmaragdy to doskonałe połączenie. Można znaleźć kolczyki ze szmaragdami z białego złota, ale to nie to samo. Nie ma tego efektu. Jednak złoto z zielonym kolorem łączy się dużo lepiej. Warto więc skusić się na to zestawienie i kupić pierścionek w wersji z żółtym złotem. Zielone kolczyki to przepiękna biżuteria, która jeszcze bardziej pasuje do kobiety, która ma zielony kolor oczu. Choć z brązowymi też dobrze się komponują.

Szmaragdowe kolczyki na prezent

Szmaragdowe kolczyki to świetny pomysł na prezent. To nawet lepsza opcja niż pierścionek, z którym można nie trafić. Kolczyki są bardziej uniwersalne i nie trzeba znać rozmiaru. A te ze szmaragdami to już w ogóle mała szansa na wpadkę czy niezadowolenie, ponieważ są przepiękne i każda kobieta będzie wyglądała w nich wyjątkowo. Do takich kolczyków można z łatwością dobrać bransoletki i inną biżuterię. Choć tak naprawdę pasować do niej będzie wszystko, co złote. Naszyjniki ze szmaragdami też wyglądają zjawiskowo, a w połączeniu z kolczykami w tym samym stylu doprowadzają wręcz do szaleństwa. Takie zestawy noszą najpopularniejsze celebrytki. Można więc łatwo wyobrazić sobie, w jaki zachwyt wpadnie kobieta, która zostanie obdarowana takim prezentem. Poza tym zieleń to kolor nadziei. Która z kobiet nie chciałaby pochwalić się takim szmaragdem.

W niejednym dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym można dostać naprawdę piękną biżuterię, ale jednak złote kolczyki ze szmaragdowym kamieniem to coś zupełnie innego. Dziś oferuje je jubiler GOLD MONEY, punkt, w którym można kupić naprawdę dobrej jakości biżuterię w atrakcyjnych cenach. Tak więc wpadając na ten doskonały pomysł, warto rozejrzeć się w tym właśnie internetowym salonie z biżuterią.

 • Centrum Warszawy - kolejne blokady ulic przez Ostatnie Pokolenie
  Centrum Warszawy - kolejne blokady ulic przez Ostatnie Pokolenie

  W czwartek rano, Warszawa ponownie stała się miejscem protestów grupy Ostatnie Pokolenie. Około 15 aktywistów i aktywistek zajęło ulicę Marszałkowską, pomiędzy ulicami Żurawią a Wspólną, blokując ruch kołowy. Zdarzenie to miało miejsce po godzinie 8.30, a przez około trzydzieści minut ulica była nieprzejezdna. Protestujący, uzbrojeni w transparenty oraz tabliczki z nazwami gmin borykających się z problemami dostępu do wody, domagali się od rządu większych inwestycji w publiczny transport.

  Napisano czwartek, 18 lipiec 2024 08:14
 • Przebudowa w centrum Warszawy - inwestycje na ulicach Złotej i Zgoda
  Przebudowa w centrum Warszawy - inwestycje na ulicach Złotej i Zgoda

  Ratusz m.st. Warszawy, ogłosił rozpoczęcie szeroko zakrojonych prac modernizacyjnych w centrum miasta, koncentrując się na kwartale między ulicami Złotą, Zgoda, Jasną oraz Sienkiewicza. W ramach projektu, który jest kluczowym elementem prezydenckiego programu "Nowe Centrum Warszawy", przewidziano przeprowadzenie kompleksowych zmian mających na celu zwiększenie atrakcyjności i funkcjonalności tej części miasta.

  Napisano środa, 17 lipiec 2024 10:22
 • Interwencja służb w ministerstwie - niebezpieczne przedmioty w torbie interesanta
  Interwencja służb w ministerstwie - niebezpieczne przedmioty w torbie interesanta

  Dzisiaj rano, na skrzyżowaniu ulic Nowogrodzkiej i Brackiej w Warszawie, doszło do niepokojącego incydentu w gmachu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Zdarzenie to, skupiło uwagę licznych służb oraz mediów.

  Napisano wtorek, 16 lipiec 2024 12:17
 • Strefa czystego transportu w Warszawie - wprowadzenie nowych regulacji  
  Strefa czystego transportu w Warszawie - wprowadzenie nowych regulacji  

  1 lipca w Warszawie, wprowadzono Strefę Czystego Transportu (SCT). Inicjatywa ta obejmuje znaczną część Śródmieścia oraz selektywne fragmenty przyległych dzielnic. Celem wprowadzenia SCT jest redukcja poziomu zanieczyszczeń w powietrzu, co stanowi odpowiedź na rosnące problemy z jakością powietrza w dużych miastach.

  Napisano poniedziałek, 15 lipiec 2024 09:05
 • Tragiczny wypadek przy Al. Solidarności w Warszawie
  Tragiczny wypadek przy Al. Solidarności w Warszawie

  W czwartkowy wieczór, 11 lipca, doszło do tragicznego wypadku na trasie W - Z przy Alei Solidarności 71. Śmierć poniosła 40 - letnia pasażerka, podróżująca osobową toyotą, która z nieustalonych przyczyn uderzyła w słup latarni.

  Napisano piątek, 12 lipiec 2024 08:47