czwartek, 15 grudzień 2022 14:31

Jak wybrać papeterię ślubną? Inspiracje i porady!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
https://royaldekor.pl/zaproszenia-slubne https://royaldekor.pl/zaproszenia-slubne

W skład papeterii ślubnej wchodzą wszystkie elementy papiernicze wykorzystywane do organizacji ślubu i wesela. Jak wybrać najlepsze zaproszenia i winietki dla gości? Sprawdź!

Papeteria ślubna – co wchodzi w jej skład?

Mogłoby się wydawać, że papeteria ślubna to tylko zaproszenia na ślub i wesele. Warto mieć jednak na uwadze, że w skład weselnej papeterii wchodzą również takie elementy jak przede wszystkim:

 • Winietki;
 • Zawieszki na alkohol;
 • Podziękowania dla gości;
 • Tablica z listą gości;
 • Pudełko na koperty;
 • Menu weselne;
 • Program wesela;
 • Księga gości weselnych.

Jak wybrać wymarzone zaproszenia ślubne

Wybór zaproszeń ślubnych to jedna z najważniejszych decyzji, jakie trzeba podjąć w trakcie organizacji wesela. Na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań idealnego wariantu zaproszenia? Warto przyjrzeć się przede wszystkim następującym aspektom:

 • Dopasowanie do stylu przyjęcia – młode pary coraz częściej decydują się na zorganizowanie wesela w określonym stylu. Warto zdecydować się na zaproszeń, które będą oddawały klimat imprezy. Do wyboru mamy między innymi zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym, boho czy glamour.
 • Kolor przewodni wesela – większość par decyduje się na wybór weselnego koloru przewodniego, który stanowi świetne urozmaicenie ślubnych dekoracji. Zaproszenia utrzymane w odcieniu przewodnim wesela z pewnością zapadną w pamięć Waszym gościom.
 • Treść zaproszenia ślubnego – jest ona nie mniej ważna niż sam projekt zaproszenia. Możecie umieścić w treści jedynie zwięzłe informacje dotyczące daty i miejsca ślubu. Coraz więcej par decyduje się jednak na umieszczenie w treści zaproszenia zabawnych wierszyków czy rymowanek.

Wysokiej jakości zaproszenia na ślub w atrakcyjnych cenach znajdziesz w dobrych sklepach online - https://royaldekor.pl/zaproszenia-slubne

zaproszenie na ślub ze zdjęciem

zaproszenie na ślub ze zdjęciem

Czym się kierować przy wyborze winietek?

Wiele par młodych zastanawia się, jak wybrać najlepsze winietki na stół weselny. Czym się kierować podczas ich wyboru? Oto najważniejsze kwestie:

 • Styl i kolor – winietki powinny tworzyć spójną całość z zaproszeniami i innymi elementami papeterii ślubnej.
 • Forma winietek – najczęściej występują one w formie papierowych wizytówek, ale pary młode coraz częściej decydują się na winietki w bardziej oryginalnym wydaniu. Popularne są m.in. listki, szyszki, muszelki czy kamienie.

Gdzie kupić papeterię ślubną?

Planujesz wesele i zastanawiasz się, gdzie kupić piękny zestaw papeterii ślubnej? Wyspecjalizowane sklepy online to z pewnością jedno z takich miejsc. Szeroki wybór dodatków ślubnych sprawi, że z łatwością wybierzesz papeterię idealnie dopasowaną do własnych potrzeb i preferencji.

winietka na stół z motywem zielonych liści eukaliptusawinietka na stół z motywem zielonych liści eukaliptusa

Gdzie kupić papeterię ślubną?

Planujesz wesele i zastanawiasz się, gdzie kupić piękny zestaw papeterii ślubnej? Wyspecjalizowane sklepy online to z pewnością jedno z takich miejsc. Szeroki wybór dodatków ślubnych sprawi, że z łatwością wybierzesz papeterię idealnie dopasowaną do własnych potrzeb i preferencji.

 pudełko na ciasto weselne personalizowane

pudełko na ciasto weselne personalizowane

numerek na stolik weselny biało zielony

numerek na stolik weselny biało zielony

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54