środa, 12 lipiec 2023 10:51

Moduły PrestaShop - rozszerz funkcjonalność swojego sklepu internetowego

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
prestashop dodatki prestashop dodatki pixabay

Jeśli prowadzisz sklep internetowy oparty na platformie PrestaShop, prawdopodobnie w pewnym momencie będziesz szukać dodatkowych modułów, które pozwolą Ci rozszerzyć funkcjonalność Twojego sklepu. Dzięki modułom możesz w łatwy sposób dodać nowe możliwości i ulepszyć swoje oprogramowanie, bez konieczności zatrudniania programistów PHP, co z kolei przekłada się na obniżenie kosztów.

 

Wybierając moduły od X13, masz pewność, że korzystasz z wydajnego, sprawdzonego i bezpiecznego rozwiązania. Od 2012 roku jesteśmy liderem na polskim rynku modułów PrestaShop. Oferujemy jedynie najlepsze dodatki, które zostały sprawdzone przez setki sklepów e-commerce w Polsce.

Skupiamy się na rozwiązywaniu problemów, z jakimi borykają się sprzedawcy w Polsce. Dzięki temu nasze rozwiązania doskonale sprawdzają się w Twoim sklepie i pomagają rozwiązać najczęstsze problemy występujące na platformie PrestaShop.

Przed rozpoczęciem tworzenia nowych modułów przeprowadzamy dogłębny research, aby zrozumieć potrzeby rynku. Projektujemy funkcjonalności dodatków, biorąc pod uwagę wbudowane możliwości oprogramowania PrestaShop. Każdy moduł jest tworzony przez nasz zespół składający się z kilku specjalistów. Następnie przeprowadzamy testy na co najmniej siedmiu wersjach systemu, aby dostarczyć rozwiązania najwyższej jakości w branży.

Rozszerzaj funkcjonalność swojego sklepu internetowego z modułami PrestaShop od X13

Nasze moduły są projektowane tak, aby każdy użytkownik sklepu mógł je zainstalować samodzielnie, bez konieczności korzystania z usług programisty. Dzięki wbudowanemu instalatorowi w panelu administracyjnym możesz w prosty sposób dodawać nowe funkcjonalności do swojego sklepu.

Jednak jeśli współpracujesz z zewnętrzną agencją, która pomaga Ci w sprzedaży online, przygotujemy dla niej bezpłatną licencję umożliwiającą uruchomienie dodatku na zewnętrznym hostingu w wersji developerskiej. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami po dokonaniu zakupu.

Nasz katalog modułów PrestaShop oferuje szeroki wybór dodatków. Znajdziesz u nas integrację z platformą Allegro, rozwiązania umożliwiające pobieranie i aktualizację produktów bezpośrednio z pliku dostawcy, moduły ułatwiające obsługę zamówień, atrakcyjne sposoby prezentacji produktów oraz narzędzia umożliwiające eksport asortymentu do platformy Google Merchant.

Odkryj potencjał płatnych modułów PrestaShop i zyskaj przewagę nad konkurencją

Przekonaj się, jak płatne Pretashop dodatki mogą odmienić Twój sklep i jaką przewagę mają nad darmowymi wtyczkami. Moduły od X13 są stworzone po to, aby pomóc Ci osiągnąć sukces w e-commerce.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i wykorzystaj potencjał modułów PrestaShop. X13 - specjaliści od dodatków dla sklepów internetowych zbudowanych na oprogramowaniu PrestaShop.

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54