Wydrukuj tę stronę
czwartek, 26 sierpień 2021 18:04

Spa Warszawa, gdzie znaleźć? Sprawdź!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Spankowellnes Spankowellnes

Chcąc odpocząć od codziennych trosk i zgiełku miasta wiele osób myśli o tym, aby wyjechać do spa.

 

Jednak z drugiej strony dalekie wyjazdy nad morze, w góry czy nawet kilkadziesiąt kilometrów od miasta, często nie wchodzą w grę. Dlatego warto poszukać miejsc, które oferują zabiegi spa w danym mieście. Jak się okazuje, również w dużych aglomeracjach można znaleźć ośrodki, w których można zrelaksować się i jednocześnie skorzystać z zabiegów upiększających czy odmładzających, a także poprawiających nastrój.

Relaks w spa w Warszawie – czy to możliwe? Oczywiście, że tak!

Warszawa jest miastem, które tętni życiem i pędzi każdego dnia. Osoby tu mieszkające często szukają zatem miejsc, gdzie można odetchnąć i zrelaksować się, takich jak ośrodki spa. Warszawa oferuje kilka takich miejsc, przykładem może być tutaj chociażby Spankowellnes (https://spankowellness.pl/) znajdujące się przy ulicy Winogronowej. Co ciekawe, można tutaj samemu spędzić miło czas, ale także podarować go bliskiej osobie. Taki dzień w spa w Warszawie na prezent może być miłym upominkiem z okazji urodzin, rocznicy ślubu czy walentynek. Można też w ramach prezentu wykupić pakiet spa. Na określone wcześniej zabiegi.

Jakie usługi dostępne są w spa w Warszawie

Planując pobyt w spa w Warszawie warto przede wszystkim zwrócić uwagę na różnego rodzaju masaże relaksacyjne. Oprócz klasycznych masaży z wykorzystaniem olejków, ciekawą propozycją może okazać się także masaż białą czekoladą, który pobudzi wszystkie zmysły. W ofercie jest także m.in. masaż miodem, gorącymi kamieniami czy świecą. Warto też zainteresować się propozycją, jaką są kąpiele relaksacyjne. Interesującym rozwiązaniem są usługi przygotowane specjalnie z myślą o kobietach w ciąży. Są one bezpieczne zarówno dla kobiety, jak i dla dziecka.

Jeżeli chcesz dać komuś w prezencie chwilę relaksu w spa, możesz wykupić konkretne zabiegi lub zdecydować się na wykupienie vouchery w określonej cenie, który dana osoba będzie mogła samodzielnie w dowolny sposób.