czwartek, 24 marzec 2022 20:54

GERelis to nowoczesna szkoła języków obcych! Sprawdź już dziś!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
angielski Wrocław angielski Wrocław pixabay

Dzisiaj nauka języków obcych jest absolutnym standardem a ich znajomość niemalże naturalnym oczekiwaniem ze strony pracodawców i współpracowników.

To również umiejętność, która sprawia, że znacznie łatwiej decydujemy się na zagraniczne wyjazdy, bez obawy o to czy uda nam się porozumieć. Takie umiejętności najłatwiej jednak zdobywać w komfortowych, sprzyjających nauce okolicznościach. Właśnie z takiego założenia wychodzi szkoła językowa GERelis, która opracowała autorskie metody nauczania. Dodatkowo nauka odbywa się w towarzystwie zwierząt, co zwłaszcza w przypadku dzieci, ma niezwykle pozytywny wpływ na wyniki. O tym jak wyglądają zajęcia w szkole GERelis we Wrocławiu dowiesz się z poniższego materiału. Zapraszamy do lektury!

GERelis – co leży u podstaw szkoły?

Szkoła GERelis wychodzi z założenia, że nauka powinna odbywać się w warunkach, które odpowiadają rzeczywistości, dlatego zamiast materiałów z książek otrzymamy na wstępnie autorskie materiały. Stworzone one zostały przez założycielkę szkoły i każdorazowo dopasowywane są do poziomu ucznia oraz aktualnej sytuacji. Dzięki temu uczeń (zarówno dorosły jak i dziecko) może przyswajać wiedzę na bieżące tematy i umiejętnie się w nich poruszać.

Szkoła oferuje kursy indywidualne, grupowe (małe grupy 4-6 uczniów), a także wakacyjne. Kursy takie jak np. angielski Wrocław skierowane są do dorosłych jak i dzieci. Lektorzy (native speakerzy) dopasowują poziom do grupy i przeprowadzają zajęcia w formie luźnych konwersacji – metody direct (bezpośredniej). Dzięki temu możliwe jest szlifowanie poprawnej gramatyki i wymowy na bieżąco.

Dodatkowo szkoła posiada jeszcze jeden innowacyjny sposób uczenia, a mianowicie kontakt ze zwierzętami. Nie od dziś wiadomo, że kontakt z czworonogami działa kojąco na wielu z nas, zwłaszcza na dzieci. Obcowanie ze zwierzętami pozwala na rozładowanie stresu i swobodne przyswajanie wiedzy. Dzięki temu, że szkoła oferuje dom tymczasowy zwierzętom ze schroniska, dodatkowo uczy dzieci właściwych postaw społecznych.

szkoła językowa we wrocławiu

W szkole językowej we Wrocławiu nie spotkasz podręczników

Łatwa i przyjemna nauka języków dla Twojego dziecka

Szkoła GERelis wychodzi z założenia, że nauka wśród dzieci może odbywać się w formie zabawy a także wspierać rodziców w budowaniu więzi i nauce samodzielności swoich pociech. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom stworzono w ramach szkoły program GERelis Family w którym możliwe jest wspólne poznawanie świata poprzez samodzielną eksplorację.

GERelis oferuje również opiekę nad dzieckiem podczas gdy rodzic musi poświęcić się innym zajęciom. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pedagogów i psychologów dziecko zostaje pod opieką profesjonalistów i jest bezpieczne. Komunikacja niani z dzieckiem odbywa się w języku angielskim, niemieckim bądź polskim. Dziecko podczas tego czasu może brać udział w różnych zajęciach muzycznych, kulinarnych czy tanecznych. Dzięki obecności zwierząt dodatkowo uczą się odpowiedzialności i funkcjonowania w szerszej wspólnocie.

Dodatkowo szkoła językowa GERelis oferuje również możliwość zorganizowania urodzin Twojemu dziecku, w wybranym motywie jak księżniczki czy piraci. Urodziny co do zasady odbywają się w grupach 10 osobowych natomiast istnieje możliwość zorganizowania również większej imprezy. Całość trwa 120 minut i odbywa się w wybranym języku (angielskim, niemieckim, polskim).

Jak zacząć naukę w GERelis?

Naukę języka warto zacząć od decyzji na „tak”. Świadome podejście do edukacji jest tu kluczowe. Całą resztą zajmie się już wykwalifikowana kadra szkoły. Można zdecydować się na kurs indywidualny, grupowy bądź wakacyjny. Dodatkowo kursy w GERelis są również skierowane do osób dorosłych, a także firm. Jeżeli jesteś zainteresowany/a nauką języka, już dzisiaj skontaktuj się ze szkołą i ustal szczegóły kursu. GERelis świadczy również usługi profesjonalnego tłumaczenia dokumentów i tekstów na potrzeby indywidualne i komercyjne.

 • Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety
  Zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe - wady i zalety

  Zlewozmywaki kuchenne, podobnie jak pralki ładowane od przodu lub od góry czy kuchenki gazowe i elektryczne, budzą silne emocje i mają swoich zagorzałych zwolenników oraz przeciwników.

  Written on czwartek, 12 maj 2022 16:34
 • 4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz
  4 cechy, które musi mieć każdy dobry weterynarz

  Jesteś właścicielem zwierzaka? Niezależnie od jego gatunku, z pewnością zależy Ci na tym, aby Twój pupil był bezpieczny i cieszył się dobrym zdrowiem.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:17
 • Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?
  Ekspert kredytowy czy wizyta w bankach? Co wybrać?

  Zanim podpiszemy umowę kredytową z bankiem, będziemy musieli przeanalizować i porównać co najmniej kilka ofert, tak aby wybrać najkorzystniejszą. W tym celu możemy odwiedzać poszczególne oddziały banków bądź udać się do eksperta kredytowego, który odpowie na wszystkie pytania związane z procesem kredytowania.

  Written on środa, 11 maj 2022 11:13
 • Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania
  Sprawdź koniecznie te rzeczy podczas odbioru mieszkania

  Odbiór mieszkania to najbardziej oczekiwany moment całego, nieraz skomplikowanego procesu. Ważne jest, by wstępna radość nie sprawiła, że zapomnimy o skontrolowaniu bardzo istotnych rzeczy, które mogą być kluczowe, byśmy mogli w pełni cieszyć się wymarzonym zakupem i przeprowadzką w swoje cztery kąty. 

  Written on środa, 11 maj 2022 11:09
 • Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?
  Gdzie wykonać zabieg presoterapii w Warszawie?

  Obrzęki, zatrzymywanie się wody w organizmie czy cellulit wodny, to jedne ze wskazań do zabiegów presoterapii – pneumatycznego masażu uciskowego. Na czym polega zabieg? Jakie są inne wskazania do zabiegu? Czy zabieg presoterapii jest bolesny? Gdzie wykonać presoterapię w Warszawie?

  Written on poniedziałek, 09 maj 2022 09:48