czwartek, 24 marzec 2022 20:54

GERelis to nowoczesna szkoła języków obcych! Sprawdź już dziś!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
angielski Wrocław angielski Wrocław pixabay

Dzisiaj nauka języków obcych jest absolutnym standardem a ich znajomość niemalże naturalnym oczekiwaniem ze strony pracodawców i współpracowników.

To również umiejętność, która sprawia, że znacznie łatwiej decydujemy się na zagraniczne wyjazdy, bez obawy o to czy uda nam się porozumieć. Takie umiejętności najłatwiej jednak zdobywać w komfortowych, sprzyjających nauce okolicznościach. Właśnie z takiego założenia wychodzi szkoła językowa GERelis, która opracowała autorskie metody nauczania. Dodatkowo nauka odbywa się w towarzystwie zwierząt, co zwłaszcza w przypadku dzieci, ma niezwykle pozytywny wpływ na wyniki. O tym jak wyglądają zajęcia w szkole GERelis we Wrocławiu dowiesz się z poniższego materiału. Zapraszamy do lektury!

GERelis – co leży u podstaw szkoły?

Szkoła GERelis wychodzi z założenia, że nauka powinna odbywać się w warunkach, które odpowiadają rzeczywistości, dlatego zamiast materiałów z książek otrzymamy na wstępnie autorskie materiały. Stworzone one zostały przez założycielkę szkoły i każdorazowo dopasowywane są do poziomu ucznia oraz aktualnej sytuacji. Dzięki temu uczeń (zarówno dorosły jak i dziecko) może przyswajać wiedzę na bieżące tematy i umiejętnie się w nich poruszać.

Szkoła oferuje kursy indywidualne, grupowe (małe grupy 4-6 uczniów), a także wakacyjne. Kursy takie jak np. angielski Wrocław skierowane są do dorosłych jak i dzieci. Lektorzy (native speakerzy) dopasowują poziom do grupy i przeprowadzają zajęcia w formie luźnych konwersacji – metody direct (bezpośredniej). Dzięki temu możliwe jest szlifowanie poprawnej gramatyki i wymowy na bieżąco.

Dodatkowo szkoła posiada jeszcze jeden innowacyjny sposób uczenia, a mianowicie kontakt ze zwierzętami. Nie od dziś wiadomo, że kontakt z czworonogami działa kojąco na wielu z nas, zwłaszcza na dzieci. Obcowanie ze zwierzętami pozwala na rozładowanie stresu i swobodne przyswajanie wiedzy. Dzięki temu, że szkoła oferuje dom tymczasowy zwierzętom ze schroniska, dodatkowo uczy dzieci właściwych postaw społecznych.

szkoła językowa we wrocławiu

W szkole językowej we Wrocławiu nie spotkasz podręczników

Łatwa i przyjemna nauka języków dla Twojego dziecka

Szkoła GERelis wychodzi z założenia, że nauka wśród dzieci może odbywać się w formie zabawy a także wspierać rodziców w budowaniu więzi i nauce samodzielności swoich pociech. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom stworzono w ramach szkoły program GERelis Family w którym możliwe jest wspólne poznawanie świata poprzez samodzielną eksplorację.

GERelis oferuje również opiekę nad dzieckiem podczas gdy rodzic musi poświęcić się innym zajęciom. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pedagogów i psychologów dziecko zostaje pod opieką profesjonalistów i jest bezpieczne. Komunikacja niani z dzieckiem odbywa się w języku angielskim, niemieckim bądź polskim. Dziecko podczas tego czasu może brać udział w różnych zajęciach muzycznych, kulinarnych czy tanecznych. Dzięki obecności zwierząt dodatkowo uczą się odpowiedzialności i funkcjonowania w szerszej wspólnocie.

Dodatkowo szkoła językowa GERelis oferuje również możliwość zorganizowania urodzin Twojemu dziecku, w wybranym motywie jak księżniczki czy piraci. Urodziny co do zasady odbywają się w grupach 10 osobowych natomiast istnieje możliwość zorganizowania również większej imprezy. Całość trwa 120 minut i odbywa się w wybranym języku (angielskim, niemieckim, polskim).

Jak zacząć naukę w GERelis?

Naukę języka warto zacząć od decyzji na „tak”. Świadome podejście do edukacji jest tu kluczowe. Całą resztą zajmie się już wykwalifikowana kadra szkoły. Można zdecydować się na kurs indywidualny, grupowy bądź wakacyjny. Dodatkowo kursy w GERelis są również skierowane do osób dorosłych, a także firm. Jeżeli jesteś zainteresowany/a nauką języka, już dzisiaj skontaktuj się ze szkołą i ustal szczegóły kursu. GERelis świadczy również usługi profesjonalnego tłumaczenia dokumentów i tekstów na potrzeby indywidualne i komercyjne.

 • Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym
  Rolety okienne i plisy - funkcjonalność i estetyka w jednym

  Rolety okienne i plisy to dwa rodzaje osłon okiennych, które cieszą się coraz większą popularnością. Oba rozwiązania mają wiele zalet, które sprawiają, że są idealne do każdego domu i biura.

  Napisano piątek, 01 grudzień 2023 09:58
 • Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej
  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej

  Nabycie nieruchomości na licytacji komorniczej może być atrakcyjnym sposobem na zakup domu lub mieszkania za znacznie niższą cenę niż na rynku pierwotnym lub wtórnym. Proces ten jednak nie jest pozbawiony ryzyka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety i wady tej formy nabycia nieruchomości.

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:04
 • Czerwona bransoletka
  Czerwona bransoletka

  Czerwona bransoletka to biżuteria, którą warto nosić na co dzień. Okazuje się, że błyskotka tego typu może przynosić szczęście, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Jaką bransoletkę wybrać? Czym cechują się czerwone bransoletki?

  Napisano wtorek, 28 listopad 2023 12:01
 • Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?
  Drgawki gorączkowe u dziecka - czym są i jak udzielić pierwszej pomocy?

  Drgawki gorączkowe u dzieci są zjawiskiem, które może wywoływać niepokój wśród rodziców i opiekunów. Oto szczegółowy artykuł, który wyjaśnia, co to są drgawki gorączkowe, ich przyczyny, objawy, postępowanie w przypadku ich wystąpienia oraz ogólne ryzyko i statystyki dotyczące tego stanu.

  Napisano piątek, 24 listopad 2023 19:17
 • Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  Pandemia, wojna za naszą wschodnią granicą, inflacja, postępujące zmiany klimatyczne – w ostatnich latach przedsiębiorcy i rolnicy w Polsce nie mają łatwo. Rosnące koszty prowadzenia działalności sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamknięcie działalności lub restrukturyzację firmy. Tylko w 2022 roku do rejestru CEIDG wpłynęło 152 tys. wniosków o likwidację. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz postępowanie upadłościowe czy restrukturyzację – warto przez ten proces przejść przy asyście prawnika.

  Napisano czwartek, 23 listopad 2023 09:54